University Bocconi

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Бокконі, заснований в 1902 році, був першим італійським університетом, який отримав ступінь економіки.

Протягом століття Бокконі відігравав провідну роль у соціальній та економічній модернізації Італії. Він залишився вірним своїм основоположним цінностям - бути великим дослідницьким університетом, який має демократичні цінності та відкритий для світу, а також фінансово та політично незалежним.

Університет Бокконі вважає, що досконалість може базуватися лише на академічному профілі людини, а також на його цінностях та культурно-етичному стані. Ось чому Університет пропонує численні заходи, особливі випадки для людей, щоб збагатити свої знання.

Протягом поколінь, підприємливі студенти приїхали в Бокконі, щоб стати чимось більшим. Ми пропонуємо студентів, аспірантів, докторів наук а також виконавчі програми майбутнім лідерам та підприємцям, які хочуть міцного фундаменту та трансформаційної мережі.

Чому Бокконі

Бокконі - це не просто освіта. Це трамплін для ваших амбіцій.

Протягом поколінь ми сформували знання та цінності новаторів та майбутніх лідерів. Ми розуміємо, що завтрашньому успіху потрібні не лише кваліфікації. Їм потрібна впевненість, бачення та сильний набір цінностей.

Ми були засновані в 1902 році для сприяння соціальному та економічному прогресу в Європі та за її межами. Ця місія поділяється нашою спільнотою понад 100 000 випускників у галузях по всьому світу.

Багато шкіл намагатимуться підготувати вас у відповідність до світу. Бокконі підготує вас до зміни.

Наші програми економіки, менеджменту та фінансів є одними з найкращих у світі. Рейтинги світового університету QS перерахували нас серед десяти найкращих закладів у Європі у цих сферах, а Financial Times здобуває ступінь магістра фінансів та менеджменту серед десяти кращих у світі.

Якість рейтингу освіти у світі

У сфері міжнародної вищої освіти опубліковано декілька рейтингів з різноманітним рівнем якості, методологічною жорсткістю та авторитетом. Університет Бокконі регулярно виступає в найвидатніших рейтингах, які охоплюють свої галузі економіки та управління, а загалом і соціальні науки.
Завдяки своїй природі спеціалізованого закладу, Бокконі не відображається в рейтингах, які кваліфікуються як "загальні" - тобто, QS, THE та рейтинги в Шанхаї - з якими університети охоплюють широкий спектр предметів та полів.

Тут ми показуємо оновлені результати деяких найбільш важливих і широко визнаних з них. Більш детальна інформація про нашу позицію в інших спеціалізованих або галузевих рейтингах буде опублікована в розділах про окремі програми.

1. QS (Quacquarelli Symonds)

У рейтингу Світового університету QS, опублікованому в Лондоні QS, світова продуктивність компанії Bocconi в секторі соціальних наук за останні три роки була така:

  • 2018 р., Соціальні науки
  • 2017 р., Соціальні науки
  • 2016 р., Соціальні науки

QS самі згадують Бокконі в презентаційних сторінках рейтингу, пояснюючи, чому Бокконі не входить у загальний рейтинг, але тільки в більш конкретній підгрупі "Соціальні науки". Перегляньте статтю "Отримання конкретної".

Бокконі також відображається в предметному рейтингу, опублікованому окремо QS:

Примітка: "репутація роботодавця" - це один із показників рейтингу та думки компаній щодо оцінки випускників будь-якого окремого університету. Верхній має звичайний бал 100.

2. Financial Times

Бокконі також присутній у багатьох рейтингах Financial Times. Точніше, SDA Bocconi School of Management (бізнес-школа Bocconi) знаходиться в наступному рейтингу: MBA, Executive MBA (EMBA), спеціальні програми виконавчої освіти, відкриті програми виконавчої освіти та європейські бізнес-школи. Магістерські курси, що пропонуються вищою школою Бокконі, вказані в рейтингах магістра в галузі управління та фінансів. Ось оновлені позиції на європейському та світовому рівнях.

3. U-Multirank

Нещодавно розпочатий проект U-Multirank, як і інші рейтинги, має на меті допомогти вибрати університет, але з іншим підходом. Після встановлення бажаних критеріїв користувач отримує список університетів із зазначенням для кожного обраного параметра ефективності кожного університету в порівнянні з середнім показником групи. Таким чином, U-Multirank змінює основний фокус з простої позиції в рейтингу до суміші характеристик даного університету.

4. Шанхайський рейтинг

Глобальний рейтинг академічних дисциплін, опублікований компанією ShanghaiRanking Consultancy, містить перелік найкращих університетів у світі в конкретних сферах досліджень. Академічні дисципліни поділяються на п'ять макрорівень (природні науки, інженерія, наук про життя, медичні науки та соціальні науки). В області соціальних наук Бокконі присутній у п'яти навчальних предметах:Розташування

Мілан

Address
Via Roberto Sarfatti,25
20100 Мілан, Ломбардія, Італія

Лос-Анджелес

Address
Лос-Анджелес, Каліфорнія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми