Università degli Studi di Udine

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Удіне був заснований в 1978 році в рамках плану реконструкції Фріулі після землетрусу в 1976 році. Його метою було надання громаді Фріулію незалежного центру підвищення кваліфікації в галузі культурних та наукових досліджень.

В даний час в університеті є наступні програми з сільського господарства, економіки, техніки, права, сучасних мов, комунікацій та навчання, гуманітарних наук, медицини та хірургії та математики, інформатики та мультимедіа.

Університет бере активну участь у проектах обміну студентами та співробітниками з університетами в межах ЄС і зараз працює у тісній співпраці з кількома університетами Східної Європи та інших країн, що не є членами ЄС. Більше того, університет бере участь у багатьох дослідницьких проектах на національному та міжнародному рівнях. Нинішня кількість студентів, які навчаються в університеті, складає бл. 17000.

Удіне та його університет є точкою відліку в регіоні, який історично є місцем зустрічі та перехрестям різних світів та культур. Географічно розташований у центрі Європейського Союзу, Удінський університет відіграє активну роль у тісній мережі відносин, прагнучи ділитися своїми знаннями та ідеями. З часу свого заснування Удінський університет проводив політику інтернаціоналізації, спрямовану на підготовку студентів та налагодження відносин та партнерських відносин з університетами та установами Європи та інших країн світу.

Удінський університет співпрацює не тільки в межах Європи, але і по всьому світу і має давні зв'язки з Африкою, Індією та Китаєм.

119239_pexels-photo-1438084.jpegБуро Тисячоліття / Пексель

Чому UNIUD

ЮНІУД - молодий динамічний університет, місією якого від дня його заснування у 1978 р. Було сприяння вищій освіті шляхом передачі знань та генерування нових ідей на передовій суспільства.

Запорукою нашого успіху на національному та міжнародному рівнях є якість та ентузіазм усіх його складових.

Ми цінуємо заслуги

Щороку кращим випускникам університету призначаються стипендії, які включають скорочення навчання для зарахування на магістерські курси та сприяння програмам працевлаштування.

Розум-Повністю

UNIUD пропонує різні послуги для забезпечення добробуту своїх студентів, щоб допомогти тим, хто має проблеми з адаптацією до університетського життя, або тим, хто стикається з труднощами під час навчання. Вони містять безкоштовні лабораторії для управління тривогою, методи навчання, ефективні навички спілкування, уважність та медитація.

Навчання в основі Європи

Удінський університет, розташований у Удіне, місті в регіоні Фріулі Венеція Джулія, північно-східна Італія, знаходиться в самому серці Європи. UNIUD та Udine мають невимушену атмосферу, сприятливу для студентів, і вони доступні багатьом визначним пам'яткам в Італії, Європі та за її межами.

Прості приміщення

В основі вашого університетського досвіду ви знайдете чудове житло, засоби, підтримку студентів та соціальне життя. Кампуси просторі, з великою кількістю садів і зелених зон.

Бібліотеки добре обладнані, тож ви можете сидіти та навчатися в спокої. Проживання в студентських залах проживання є, або, якщо вам зручніше, ви можете зняти квартиру в місті. Ви можете поспілкуватися з однокурсниками у кавовій машині чи в їдальні.

Лабораторії та викладачі

У UNIUD ви знайдете колектив відданих, досвідчених та натхненних вчителів, які будуть кидати вам виклик для досягнення ваших найкращих результатів. Ви будете працювати з захопленими дослідниками та викладачами на лекціях, семінарах та навчальних посібниках, а також знайдете час для самостійного навчання.

Усім студентам виділяється особистий репетитор, який допоможе вам вирішити будь-які проблеми, які ви зустрінете. Для вас доступна велика кількість лабораторій: найсучасніші наукові лабораторії, мовні лабораторії та кімнати It.

Розташування

Удіне

Address
via Palladio 8
33100 Удіне, Фріулі-Венеція-Джулія, Італія

Порденоне

Address
Via Prasecco 3/a
33170 Порденоне, Фріулі-Венеція-Джулія, Італія

Горіція

Address
Via Diaz, 5
34170 Горіція, Фріулі-Венеція-Джулія, Італія

Гемона дель Фріулі

Address
p.le D. Simonetti, 2
33013 Гемона дель Фріулі, Фріулі-Венеція-Джулія, Італія