University of Calabria

Введення

Прочитайте офіційний опис

Unical. Спеціальний символ

Що робить наш університет особливим ансамбль осіб і речей, які створює велике, історичне, стратегічне і культурний проект.

Ця функція не залишилися непоміченими при відвідуванні Arcavacata Кампус, Особливо якщо врахувати історію Південна Італія і Калабрія, Які по кілька інших приводів домоглися видатних подібні і значущі результати.

Насправді, незважаючи на те, що, на жаль, сталося в декількох випадках в Південній Італії, не було прудкості і плутають концепція цього проекту. З моменту свого зачаття, наш університет був буквально душу і совість, які сьогодні відрізняти його особистості і, таким чином, його особливий характер.

Цей унікальний характер Campus Arcavacata відбувається саме через те, що він є одним з небагатьох ініціатив - не тільки в галузі університетського - яка послідувала точний маршрут, заснований на стратегічному баченні соціальної, економічної та технологічного розвитку. Це був амбітний бачення зобов'язані зробити різницю.

Проект нашого університету був задуманий в шістдесяті роки, в період великих змін для нашої країни; плідну економічний, політичний і культурний вплив дебати неминуче університетів і їх роль і функції в цій конкретній історичний момент.

Таке дискусія була ще більш значною з погляду Калабрії, регіону, що прагне до власної росту і розвитку.

Це було неминуче, щоб задатися питанням, які університету було необхідно для Калабрії і те, що характеристики цього нового "істота" довелося їсти, так як він був наділений широкими і більш складних обов'язків, ніж ті, які традиційно призначається університету: спочатку, щоб стимулювати, а потім приєднатися до в с динамічного і сталого позиціонування нашого регіону в національній економічній і соціальному контексті.

Це був культурний попит вимагає однозначної відповіді про, щоб почати нову еру громадянської активності і відродження, повертається на установа зручно розміщується в центрі потреб і перспектив регіону.

Така відповідь була адекватним і відповідно до «Профіль», що нові університети були зобов'язані прийняти на міжнародному рівні. Профіль нашого університету був побудований навколо концепції кампуса і був, і досі є, задуманий як великий лабораторії ідей і натхнення, які залишили свій слід, тим самим лиття особливий характер університету.

З Університет Калабрії, Культурні вклади та інновації, які були експериментували протягом деякого часу і в Європі, і в США, були імпортовані в нашій країні і передані в національній системі університетської.

Перший і найбільший кампус в Італії незабаром став плавильний котел міжнародних та національних мізків, які досі становлять відмітний знак університету.

Дебати на новій концепції університету, що в даний час почав нагрівають, поки високого рівня і велике значення, і участь видатні політичні лідери та інтелектуали, такі як Tristano Codignola Луїджі Фірпо і Умберто Caldora, а також кілька інших представників яйцекладки -socialist культури, які зіграли ключову роль у процесі модернізації країни в шістдесятих роках.

Обговорюване питання в тому, як університет може бути задуманий з використанням різних критеріїв до тих, які використовуються в минулому.

Немовля Університет Калабрії почався на правій нозі, а також завдяки винятковій ентузіазмом і вагомий внесок у його засновника і першого ректора, Беньяміно Андреатта. Справді, університет Калабрії першовідкривачем нового, то революційне, організаційний підхід, що складається в створенні департаментів. Така організаційна схема була повністю відрізняється від моделі, на яких було засновано академічний наукова діяльність до цього моменту.

Таким чином, наш університет почав справжню академічну, а також культурну та організаційну реформу, яка б залишити слід в її експериментальної та інноваційно-орієнтованої характер.

Паралельно з цією інновації, ще один важливий проект був також в трубопроводі: університет, який буде відігравати ключову роль у розвитку і відносини процесах прийняття рішень. Це призвело до рішення про створення житлової університет, Campus - ще одна особливість нашого інституту - для того, щоб полегшити інтеграцію та культурного обміну. А "фізичний контейнер" було, тому, необхідно реалізувати цей культурний і стратегічний проект. Така мета була досягнута, то в рамках міжнародного конкурсу на проект Університету Калабрії, яка досі єдиний в Італії.

Насправді, наш університет є єдиним на національному рівні, побудований в кампусі: це розвиток за межами міста, з дуже великими просторами, що тягнуться більш 200 гектарів землі, і з будівлями, розроблені на загальною площею в 400000 квадратних метрів.

Досконалість проекту і його особливий характер також підтримується за номерами: близько 34 тисяч студентів, 900 викладачів, 760 технічних і адміністративних співробітників; 6 Факультети, Кафедри 25 і більше 80 навчальних курсів (які включають Магістратура і одного циклу, ступінь спеціаліста курси); 13 Міжвідомчі центри; 3 Досконалість центри, 2 аспірантуру (в клінічної патології та середньої освіти), Школа підвищення кваліфікації в галузі державного управління; 170 класи із загальною потужністю 14,273 місць; найбільша бібліотека об'єкт на півдні Італії (близько 400 000 томів, 900 місць і 300 пунктів доступу до комп'ютера); 3 загальних центрів обслуговування; ботанічний сад; Музей палеонтології; функціонує Центр Мова обслуговування; загальна місткість 3000 місць; столові з 1200 місць (3500 щоденних прийомів їжі, більше 1 млн їжі щороку); 5000 паркувальних місць; громадський транспорт для більш ніж 28000 студентів на добу; передові спортивні споруди для будь-якого типу спортивної діяльності, також на професійному рівні. Крім того, в університеті забезпечується Центру охорони здоров'я з медпунктом, відділення банку, поштове відділення, два театри (з двісті сім сотень місць, відповідно); два кінотеатри, з 250 місткістю кожного; два відкриті театрів; і ясла (один з небагатьох в своєму роді в Італії) протягом більше 50 три місяці до шести-річних дітей.

Університет також сприяло більш 220 двосторонніх угод з європейськими університетами, що беруть участь в ТОО - програми безперервного навчання (колишні програм Сократ і Леонардо), для вивчення та науково-дослідної діяльності (з приблизно 320 вихідних студентів і більше 110 вхідних студентів щороку), і з консорціумами, встановлених з іншими італійськими та закордонними університетами з метою розробки послуг для розміщення студентів у європейських компаній, науково-дослідних центрів та організації докторантуру.

Ці цифри розмістити університет Калабрії на лідируючі позиції серед найбільших італійських університетів, а для якості обслуговування і ефективності стандартів.

Але цифри не єдиний тест, щоб виміряти успіх нашого університету. Насправді, він придбав видатні позиції в національному масштабі, для того, отримані значні ресурси повинні бути виділені для викладання та науково-дослідної діяльності на конкурсній коштів, тільки після того, як пройшло ретельне тестування вибору.

Саме тут, в цьому кампусі чудово розташований в приголомшливому кадру світла і кольору, де ми працюємо і так багато людей, які працювали, щоб поліпшити себе та інших; саме звідси, що протягом цих десятиліть, ми бачили так багато студентів зліт до блискучих професійних і академічних кар'єр.

Саме тут, в цій дружній і функціонального середовища, що ми бачимо так багато молодих людей зростати і навчати кожен день, готові працювати свій шлях вгору і експортувати репутацію університету по всьому світу.

Саме вони, наші студенти, які краще відображати особливий характер нашого університету. І вони, як спеціальні, як те місце, де вони отримують своє навчання. Вони особливі, бо Калабрія і наш спосіб життя привчити їх бути гнучкими і терпимими, але умисне і рішучим показати свої здібності, тим самим сприяючи зламати деякі відомі, і, як правило необгрунтовані, стереотипи.

Вони так само, як спеціальні, як досвід із соціальних та міждисциплінарні аспекти, а також культурного обміну, що тільки великий Кампус може запропонувати. У цих сторінках, основні риси, а також вчення та організаційні активи, що робить цей кампусі Унікум в Італії, буде коротко представив.

Розташування

Ренде

University of Calabria

Address
Università della Calabria
via Pietro Bucci
87036 Arcavacata di Rende, Cs

Ренде, Калабрія, Італія
Телефон
+39 0984/495060

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія