Прочитайте офіційний опис

Unical. Спеціальний символ

Що робить наш університет особливим ансамбль осіб і речей, які створює велике, історичне, стратегічне і культурний проект.

Ця функція не залишилися непоміченими при відвідуванні Arcavacata Кампус, Особливо якщо врахувати історію Південна Італія і Калабрія, Які по кілька інших приводів домоглися видатних подібні і значущі результати.

Насправді, незважаючи на те, що, на жаль, сталося в декількох випадках в Південній Італії, не було прудкості і плутають концепція цього проекту. З моменту свого зачаття, наш університет був буквально душу і совість, які сьогодні відрізняти його особистості і, таким чином, його особливий характер.

Цей унікальний характер Campus Arcavacata відбувається саме через те, що він є одним з небагатьох ініціатив - не тільки в галузі університетського - яка послідувала точний маршрут, заснований на стратегічному баченні соціальної, економічної та технологічного розвитку. Це був амбітний бачення зобов'язані зробити різницю.

Проект нашого університету був задуманий в шістдесяті роки, в період великих змін для нашої країни; плідну економічний, політичний і культурний вплив дебати неминуче університетів і їх роль і функції в цій конкретній історичний момент.

Таке дискусія була ще більш значною з погляду Калабрії, регіону, що прагне до власної росту і розвитку.

Це було неминуче, щоб задатися питанням, які університету було необхідно для Калабрії і те, що характеристики цього нового "істота" довелося їсти, так як він був наділений широкими і більш складних обов'язків, ніж ті, які традиційно призначається університету: спочатку, щоб стимулювати, а потім приєднатися до в с динамічного і сталого позиціонування нашого регіону в національній економічній і соціальному контексті.

Це був культурний попит вимагає однозначної відповіді про, щоб почати нову еру громадянської активності і відродження, повертається на установа зручно розміщується в центрі потреб і перспектив регіону.

Така відповідь була адекватним і відповідно до «Профіль», що нові університети були зобов'язані прийняти на міжнародному рівні. Профіль нашого університету був побудований навколо концепції кампуса і був, і досі є, задуманий як великий лабораторії ідей і натхнення, які залишили свій слід, тим самим лиття особливий характер університету.

З Університет Калабрії, Культурні вклади та інновації, які були експериментували протягом деякого часу і в Європі, і в США, були імпортовані в нашій країні і передані в національній системі університетської.

Перший і найбільший кампус в Італії незабаром став плавильний котел міжнародних та національних мізків, які досі становлять відмітний знак університету.

Дебати на новій концепції університету, що в даний час почав нагрівають, поки високого рівня і велике значення, і участь видатні політичні лідери та інтелектуали, такі як Tristano Codignola Луїджі Фірпо і Умберто Caldora, а також кілька інших представників яйцекладки -socialist культури, які зіграли ключову роль у процесі модернізації країни в шістдесятих роках.

Обговорюване питання в тому, як університет може бути задуманий з використанням різних критеріїв до тих, які використовуються в минулому.

Немовля Університет Калабрії почався на правій нозі, а також завдяки винятковій ентузіазмом і вагомий внесок у його засновника і першого ректора, Беньяміно Андреатта. Справді, університет Калабрії першовідкривачем нового, то революційне, організаційний підхід, що складається в створенні департаментів. Така організаційна схема була повністю відрізняється від моделі, на яких було засновано академічний наукова діяльність до цього моменту.

Таким чином, наш університет почав справжню академічну, а також культурну та організаційну реформу, яка б залишити слід в її експериментальної та інноваційно-орієнтованої характер.

Паралельно з цією інновації, ще один важливий проект був також в трубопроводі: університет, який буде відігравати ключову роль у розвитку і відносини процесах прийняття рішень. Це призвело до рішення про створення житлової університет, Campus - ще одна особливість нашого інституту - для того, щоб полегшити інтеграцію та культурного обміну. А "фізичний контейнер" було, тому, необхідно реалізувати цей культурний і стратегічний проект. Така мета була досягнута, то в рамках міжнародного конкурсу на проект Університету Калабрії, яка досі єдиний в Італії.

Насправді, наш університет є єдиним на національному рівні, побудований в кампусі: це розвиток за межами міста, з дуже великими просторами, що тягнуться більш 200 гектарів землі, і з будівлями, розроблені на загальною площею в 400000 квадратних метрів.

Досконалість проекту і його особливий характер також підтримується за номерами: близько 34 тисяч студентів, 900 викладачів, 760 технічних і адміністративних співробітників; 6 Факультети, Кафедри 25 і більше 80 навчальних курсів (які включають Магістратура і одного циклу, ступінь спеціаліста курси); 13 Міжвідомчі центри; 3 Досконалість центри, 2 аспірантуру (в клінічної патології та середньої освіти), Школа підвищення кваліфікації в галузі державного управління; 170 класи із загальною потужністю 14,273 місць; найбільша бібліотека об'єкт на півдні Італії (близько 400 000 томів, 900 місць і 300 пунктів доступу до комп'ютера); 3 загальних центрів обслуговування; ботанічний сад; Музей палеонтології; функціонує Центр Мова обслуговування; загальна місткість 3000 місць; столові з 1200 місць (3500 щоденних прийомів їжі, більше 1 млн їжі щороку); 5000 паркувальних місць; громадський транспорт для більш ніж 28000 студентів на добу; передові спортивні споруди для будь-якого типу спортивної діяльності, також на професійному рівні. Крім того, в університеті забезпечується Центру охорони здоров'я з медпунктом, відділення банку, поштове відділення, два театри (з двісті сім сотень місць, відповідно); два кінотеатри, з 250 місткістю кожного; два відкриті театрів; і ясла (один з небагатьох в своєму роді в Італії) протягом більше 50 три місяці до шести-річних дітей.

Університет також сприяло більш 220 двосторонніх угод з європейськими університетами, що беруть участь в ТОО - програми безперервного навчання (колишні програм Сократ і Леонардо), для вивчення та науково-дослідної діяльності (з приблизно 320 вихідних студентів і більше 110 вхідних студентів щороку), і з консорціумами, встановлених з іншими італійськими та закордонними університетами з метою розробки послуг для розміщення студентів у європейських компаній, науково-дослідних центрів та організації докторантуру.

Ці цифри розмістити університет Калабрії на лідируючі позиції серед найбільших італійських університетів, а для якості обслуговування і ефективності стандартів.

Але цифри не єдиний тест, щоб виміряти успіх нашого університету. Насправді, він придбав видатні позиції в національному масштабі, для того, отримані значні ресурси повинні бути виділені для викладання та науково-дослідної діяльності на конкурсній коштів, тільки після того, як пройшло ретельне тестування вибору.

Саме тут, в цьому кампусі чудово розташований в приголомшливому кадру світла і кольору, де ми працюємо і так багато людей, які працювали, щоб поліпшити себе та інших; саме звідси, що протягом цих десятиліть, ми бачили так багато студентів зліт до блискучих професійних і академічних кар'єр.

Саме тут, в цій дружній і функціонального середовища, що ми бачимо так багато молодих людей зростати і навчати кожен день, готові працювати свій шлях вгору і експортувати репутацію університету по всьому світу.

Саме вони, наші студенти, які краще відображати особливий характер нашого університету. І вони, як спеціальні, як те місце, де вони отримують своє навчання. Вони особливі, бо Калабрія і наш спосіб життя привчити їх бути гнучкими і терпимими, але умисне і рішучим показати свої здібності, тим самим сприяючи зламати деякі відомі, і, як правило необгрунтовані, стереотипи.

Вони так само, як спеціальні, як досвід із соціальних та міждисциплінарні аспекти, а також культурного обміну, що тільки великий Кампус може запропонувати. У цих сторінках, основні риси, а також вчення та організаційні активи, що робить цей кампусі Унікум в Італії, буде коротко представив.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • італійський

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

University of Calabria

Навантаження на курс виражається у кредитах відповідно до Європейської системи переказу та накопичення кредитів (ECTS). Три кредити ECTS відповідають приблизно 28 годинам ... [+]

Інформація про курсПочинаючи з 2015/2016 навчального року, курс навчання почне пропонувати нову програму.Студенти, які навчаються у 2014/2015 навчальному році або раніше, повинні звертатися до старої програми: ступінь магістра в галузі комп'ютерних наук - стара структураУ навчальному році 2015/2016 нового навчального плану буде активовано тільки перший рік і старий навчальний план, перший рік буде деактивований.... [-]
Італія Ренде
Жовтень 2020
англійська,італійський
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Calabria

Департамент гуманітарних наук University of Calabria гордістю оголошує про запуск нової програми ступінь магістра мистецтв, яка діє з 2015-2016 навчального року. Ступінь ... [+]

Магістерські курси в сучасній філології

Департамент гуманітарних наук University of Calabria гордістю оголошує про запуск нової програми ступінь магістра мистецтв, яка діє з 2015-2016 навчального року. Ступінь магістра з італійських студій є однією з доступних навчальних планів магістра мистецтв у сучасній філології і спеціально розроблена для іноземних студентів.

Програма спрямована на підготовку майбутніх учителів та професорів, які бажають поширювати італійську мову та культуру за кордоном. Курс допоможе студентам набути та закріпити свої знання з італійської історії та культури та сильних мовних навичок у італійській мові.... [-]

Італія Ренде
Жовтень 2020
англійська,італійський
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Calabria

Магістр з фінансів та страхування надає студентам глибокі знання для розробки та управління складними фінансовими та страховими продуктами, для розуміння організації фіна ... [+]

Дворічний магістр з фінансів та страхування (120 ECTS)

Магістр з фінансів та страхування надає студентам глибокі знання для розробки та управління складними фінансовими та страховими продуктами, для розуміння організації фінансових ринків, для визначення та управління системами соціального забезпечення та для вимірювання ризиків, пов'язаних з окремими фінансовими та страхові продукти.... [-]

Італія Ренде
Жовтень 2020
англійська,італійський
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

English