University of Cagliari

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована в 1606 році, в Університет Кальярі є державним університетом, присвячений пропонуючи всеосяжну і унікальну державне утворення, передові дослідження та багатопрофільної освітні програми для студентської спільноти.

Ці три фундаментальних і взаємопов'язаних елементів на фундаменті нашої місії, які забезпечують наших студентів з інтелектуальною життєздатності, що обіцяє бути велика сила нашого університету.

Таким чином, Університет Кальярі прагне до керівних і виконує свою студентське співтовариство шляхом заохочення і розширення їх знань, в водночас спираючись на і навчання з досвіду минулих років.

Висока кваліфікація викладачів має фундаментальне значення для нашого університету. З його 6 факультетів, 39 студентів, 40 аспірантів і 35 програмами післявузівської, Університет головної місії Кальярі є надання студентам системи освіти високої якості, які будуть краще підготувати їх для більш глобального співтовариства.

З близько 400 міжнародних угод, нашого університету, разом з його студентів та аспірантів, бере активну участь у навчальному процесі, який об'єднує нашу місцеву культуру з Європою і рештою світу.

Науково-дослідні та стипендіальні програми важливі в університеті системи освіти Кальярі і розширення або нашого розуміння світу. Наш університет активно вітає і заохочує поглиблення інтелектуальної думки і підтримує наші здібності і студентів у просуванні знань і прагнення до нових ідей.

Університет Кальярі на себе зобов'язання розділяти результати своїх досліджень і розвитку в знаннях і поліпшенню соціальної, економічної, культурного та інтелектуального життя міста Кальярі і область Сардинії.

Завдяки винятковому студентів, факультети, персонал і адміністратори, наш університет має змогу успішно виконувати свою місію академічного. Вона відкрита для талановитих людей з усіх верств суспільства і цінностей, і це визначає, щоб бути instittution на основі заслуг, що підтримує відкритий запит, а вей, як справедливість, догляду та досконалості у всіх починаннях.

Університет Кальярі і його нинішня структура

В даний час університет Кальярі має наступні факультети:

Біологічний факультет фармації і Факультет будівництва та архітектури Факультет медицини та хірургії Факультет наук Факультет економічних наук, права і політичних наук Гуманітарний факультет

Університет Caglari є публічною державної університет і має близько 31102 учнів студентів, більше 1000 викладачів і більше 1000 фахівців на техніко-адміністративного персоналу.

Крім того, щорічно близько 200 visting професора університету прийшли до Кальярі.

В даний час Університет Кальярі є одним з найбільших підприємств у регіоні Сардинія, завдяки своєї міжнародної політики, досліджень і його численних угод з престижних університетів у Європі і в усьому світі. Переваги навчання в університеті Кальярі своє навчання, свої інноваційні програми, її можливості обміну, його об'єкти (у тому числі всіх рівнів і типів спортивних споруд) його розташування на мальовничому узбережжі Сардинії і низьку вартість життя.

Розташування

Кальярі

University of Cagliari

Address
Via Università, 40,
09124 Кальярі, Сардинія, Італія
Телефон
+39 070 6751

Програми

MSc
Магістратура