University of Pavia

Введення

Прочитайте офіційний опис

University of Pavia . Просування знань з 1361 року

University of Pavia - одна з найстаріших в світі академічних установ, заснована в 1361 році. Павія була заснованою в місті з моменту заснування, і навіть сьогодні він пропонує своїм 24000 студентам унікальний досвід в Італії і рідкісний в Європі: навчаючись у 20 університетських коледжах, які значною мірою не залежать від адміністративної структури університету. University of Pavia охоплює всі предметні області та складається з 18 кафедр, які пропонують навчальні програми на всіх рівнях - від ступеня бакалавра до докторантури. Павія - невелике місто на півночі Італії, яке має 70 000 жителів та понад 24 000 студентів. Розташований лише в 30 км на південь від Мілана, регіональними та приміськими поїздами кожні 10 хвилин. Павія також знаходиться недалеко від кордону Швейцарії, Комо та озер, а також Генуї та Лігурійського узбережжя. Заснована в римські часи, вона була столицею Королівства Ломбард протягом двох століть, і ця захоплююча спадщина вузьких вулиць, старовинних церков, елегантних будівель залишається цілою і живою день і ніч, коли студенти користуються улюбленими місцями зустрічей. Культурне життя в Павії інтенсивне: 19 музеїв та колекцій (14 в університеті), 2 культурні центри, 4 публічні бібліотеки та 18 університетських бібліотек, 4 кінотеатри та театри, 10 соціокультурних залів для зустрічей, музичний коледж та 2 громадські школи музики та мистецтв. Життя в Павії приємне і доступне, особливо порівняно зі значно більшими витратами на житло та проживання в Мілані та інших міських центрах Ломбардії. Кампус Pavia пропонує унікальний університетський досвід студентам, які можуть насолоджуватися незліченними подіями, фестивалями, виставками, концертами та спортивними заходами на всіх рівнях

Система коледжів: унікальна в Італії

Павія, як і Оксфорд та Кембридж у Великобританії, має унікальну систему коледжів в Італії , що датується 16 століттям. Кожен з 20 коледжів Pavia, який загалом приймає приблизно 2000 студентів, має свою особливу історію та можливості запропонувати, включаючи доступ до багатьох програм за кордоном, що навчаються за кордоном, та спортивних заходів.

Інститут підвищення кваліфікації (IUSS) пропонує додаткові курси найкращим студентам з наших коледжів. Ці програми вищого рівня для успішних організацій за тематикою організовані у чотири різні наукові області: науки про людину, суспільні науки, науку та технології та біомедичні науки. Студенти, які успішно закінчують навчання в IUSS, отримують додатковий диплом поряд з університетським ступенем. Життя коледжу має на меті створення відкритої громади, де важливу роль відіграють академічні досягнення, традиційні заходи, вечірки та спортивні змагання. У коледжі студенти також можуть побудувати свою першу професійну мережу. Доступ до коледжів ґрунтується на критеріях заслуг та системі плати за батьківські доходи. Сьогодні Pavia може розраховувати на 4 коледжі на основі заслуг; 12 державних коледжів; і 4 приватні коледжі.

Павія, місто спорту

Для Павії титул «Європейське місто спорту 2014» служить заслуженим міжнародним визнанням за нашу стійку майстерність у спорті . Університетський спортивний центр (CUS) пропагує спорт серед студентів, які навчаються в університеті, пропонуючи широкий спектр курсів та організовуючи чемпіонати та турніри. CUS Pavia зі своїми командами бере участь у національних та міжнародних змаганнях, таких як Всесвітні університетські ігри. Зокрема, спорт у Pavia означає:

 • Веслування на олімпійському та світовому чемпіонаті
 • Паві-Оксфорд-Кембридж-Піза веслування
 • Університетські чемпіонати в основних командних видах спорту
 • Турніри з інтерколегу
 • Спортивні програми, спеціально призначені для студентів-інвалідів
 • Засоби, призначені для фізичного благополуччя всіх студентів, інтегровані в університетську підготовку.

Павія, місто охорони здоров'я, технологій та досліджень

Університет пропонує 17 міжнародних докторських програм, організованих у 5 макрорегіонах: • Наука та техніка • Наукова інженерія • Науки про життя • Гуманітарні науки • Суспільні науки University of Pavia справді має традицію наукових досліджень найвищого рівня і серед своїх лідерів налічує трьох лауреатів Нобелівської премії. повні професори (Камілло Голджі, Джуліо Натта та Карло Рубіа). Тут викладали також Алессандро Вольта, Альберт Ейнштейн, Джеролама Кардано та Уго Фосколо. Університет є активним промоутером досліджень у співпраці з найпрестижнішими науковими установами світу, що робить Pavia сучасним технологічним центром для розширених досліджень щодо зменшення сейсмічного ризику (EUCENTRE), лікування раку (CNAO), ядерної енергетики (LENA). Сім науково-дослідних центрів розташовані в Павії, а ще 21 розташований на різних ділянках у співпраці з іншими установами, на додаток до 42 міжвідомчих науково-дослідних центрів, які проводять постійні та міждисциплінарні фундаментальні та прикладні дослідження. Він також підтримує стартапи та ініціативи: 25 створено лише за минулий рік. Дослідницька діяльність привела до 7 міжнародних патентів у 2013 році. Університет тільки почав новий процес вибору флагманських проектів, і нещодавно він запустив Universitiamo: першу італійську платформу для краудфандингу університетів.

University of Pavia також поєднує дослідження та лікування у трьох провідних університетських лікарнях, де працюють близько 12 000 фахівців. У 1987 р. Університет створив Центр міжнародного співробітництва та розвитку (CICOPS ) . Пропонуючи стипендії та підтримуючи спільні дослідження та міжнародні дослідницькі проекти, CICOPS працює над створенням постійно зростаючої мережі міжнародних контактів, яка включає зарубіжні університети, уряди та міжнародні неурядові організації. Починаючи з 1998 року, понад 200 стипендій присуджуються вченим з 55 різних країн для проведення досліджень у Павії.

Міжнародний вимір

University of Pavia присвячений підготовці своїх студентів до навчання протягом усього життя та викликів, які стоять перед ними у все більш складному та різноманітному світі. Для ознайомлення студентів та персоналу з глобальним виміром сучасних міжнародних відносин доступно понад 200 програм обміну в різних регіонах світу. Схеми мобільності, такі як "Еразм" для навчання та стажування, Фонд співпраці та знань та багато інших міжнародних програм ЄС та інших країн, пропонують гранти як виїзним, так і приїжджим, місцевим та міжнародним студентам. Щороку декілька сотень учасників користуються цими можливостями і мають шанс додати цінні міжнародні аспекти до своєї навчальної програми. Міжнародна стратегія University of Pavia визначає три чіткі цілі, щоб зберегти та зміцнити свої позиції серед провідних світових науково-трудомістких університетів:

 • Впровадження інтернаціоналізації в нашу основну навчальну та дослідницьку діяльність
 • Створення стійкого набору високоякісних іноземних студентів
 • Розробка та підтримка високоякісних стратегічних партнерств, а також спільних програм з партнерами по всьому світу

Курси

University of Pavia спочатку був створений навколо шкіл права та гуманітарних наук, незабаром - медицина. Протягом століть спектр пропонованих курсів розширився до природничих, чистих наук, інженерії, політичних наук та фармакології, а з недавніх пір - до психології, комунікацій та спортивних наук, тим самим підтверджуючи покликання Павії як багатопрофільного університету. University of Pavia пропонує 83 курсибакалаврські, і магістерські ) з:

 • Інженерія та архітектура
 • Математика, фізика і природничі науки
 • Економіка
 • Закон
 • Медицина
 • Література, мови та філософія
 • Фармакологія
 • Політичні науки
 • Психологія
 • Спілкування навчання
 • Спортивні науки
 • Музикознавство
 • Туризм

Одинадцять міжнародних програм магістратури, які викладають англійською мовою викладачі та відвідуючі викладачі, інтернаціоналізують університет зсередини і відзначають значне збільшення кількості закордонних студентів:

1 Ступінь магістра одного циклу (6 років): Медицина та хірургія

10 дворічних магістерських курсів англійської мови:

University of Pavia також пропонує Рік заснування , підготовчий курс, призначений для майбутніх студентів, які хочуть отримати ступінь бакалаврату в University of Pavia , спеціально розроблений для студентів, які не відповідають мінімальним 12 років навчання в школі.

University of Pavia виділяється великою кількістю курсів для аспірантів, починаючи від науково-дослідних програм, до курсів, спрямованих на отримання спеціальних спеціальностей:

 • 29 курсів післядипломної освіти, що варіюються від медичної, медичної та фармацевтичної галузей до галузі науки. Загальною рисою серед них є новаторські теми, що вивчаються у вузькоспеціалізованих областях, а також прийнятий міждисциплінарний підхід.
 • 17 міжнародних докторських програм організовано у 5 макрорегіонів (Наука та техніка; Наукова інженерія; Науки про життя; Гуманітарні та соціальні науки) та 4 Спільні докторські курси з університетами ЄС.
 • 51 Школи медичної спеціалізації
 • 1 Школа спеціалізації для юристів

Магістерські курси, курси підвищення кваліфікації та програми PhD також пропонуються Інститутом перспективних досліджень Павії (IUSS).

Під час цієї незвичної ситуації, викликаної Covid-19, University of Pavia активізував наступні виняткові ініціативи для підтримки дидактики та студентів під час карантину.

Лекції

Лекції пропонуються через засоби електронного навчання. Лекції пропонуються у вигляді аудіо / відео файлів, із слайдами чи іншими цифровими навчальними матеріалами і навіть за допомогою прямої трансляції до кінця червня та, ймовірно, навіть до кінця липня. Для отримання додаткової інформації про те, як зареєструватися на дистанційні лекції, дивіться цей відеоурок

Посилання на платформу дистанційного навчання University of Pavia : http://idcd.unipv.it/kiro3/

Іспити

Усні та письмові іспити проводяться на відстані, використовуючи відповідні інструменти та програмне забезпечення (Skype, Zoom, Google Hangouts). Підручник для письмових іспитів ( href = "http://news.unipv.it/?p=47200 ).

Випускні іспити

Випускні іспити проводяться дистанційно за допомогою Skype або інших інструментів веб-конференцій. Заявку на випускний, дипломну роботу та інші необхідні документи можна подати онлайн ( href = "https://web.unipv.it/come-procedere-con-la-domanda-di-laurea/ ).

Університетський збір

Кінцевий термін сплати університетського внеску перенесено на 30 травня ( href = "http://news.unipv.it/?p=46928 ).

Бібліотеки

 • Бібліотеки закриті, але доступні віддалені послуги від університету та зовнішні ресурси.
 • Університетська база цифрових видань ( href = "http://biblioteche.unipv.it/home/risorse/banche-dati )
 • Журнали ( href = "http://sfx.unipv.it/az/unipv )
 • Електронні книги ( href = "http://sfx.unipv.it/azbook/unipv )
 • Публікації з відкритим доступом у Всесвітній цифровій бібліотеці ( href = "https://www.wdl.org/en/ )
 • Італійська мережа цифрових бібліотек, що містить електронні книги, журнали, музику та аудіокниги з усього світу. Веб-сайт MediaLibraryOnLine (MLOL) (https://openweb.unipv.it/openweb/mlol/), MediaLibraryOnLine Lomellina ( href = "https://lomellinapavese.medialibrary.it/home/cover.aspx ). Деякі послуги безкоштовні, інші послуги вимагають безкоштовної підписки.
 • За інформацією звертайтесь до bonetta@comune.pv.it .

Будьте здорові, будьте активними та займайтеся спортом вдома

 • Спортивний центр CUS Pavia запустив ініціативу «Тренуйся @ Home», яка складається з двох типів онлайн-сесій: «Тренування», щоб залишатися здоровими та здоровими, та «Урок на відстані» для проходження курсів та тренувань у віртуальних кімнатах, де студенти можуть взаємодіяти з тренерами. Заняття та навчання проводяться щотижня за тижнем та доступні на веб-сайті CUS Pavia ( href = "http://www.cuspavia.org/trainhome-con-il-cus-pavia/" ).
 • Студенти програми фізичних наук та лабораторії адаптованої рухової активності (Laboratorio di Attività Motoria Adattata, LAMA) підготували список відтворення YouTube, який містить вправи для тренувань та підтримки фізичної форми. Відео можна знайти на цій сторінці href = "https://www.youtube.com/playlist?list=PLihdBaXFbcCYrvo73BspACYMlZFXLeXOr .

Веб-сторінка, що часто задається

Розташування

Павія

Università di Pavia Facoltà di Farmacia

Address
Corso Strada Nuova, 65
27100 Павія, Ломбардія, Італія
Веб-сайт
Телефон
+39 0382 987370

Мілан

Address
Мілан, Ломбардія, Італія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

MSc
Магістратура
Цей навчальний заклад також пропонує: