University of Parma

Введення

Прочитайте офіційний опис

University of Parma - державний університет. Як такий, він самоврядний та має адміністративну, організаційну та бухгалтерську автономію, надаючи послуги широкій громадськості. 13 березня 962 р. Імператор Оттон I поклав на Уберто, єпископа Парма, ініціювання університету в "Грамоті" - документі, який надав владиці право наказувати та обирати законні лідери ("eligere et ordinare notarios") . Цей документ був основою для створення навчального закладу, який тривав би століттями пізніше і до сьогодні зберігається в архіві єпископа в Пармі.

Університет має 18 кафедр, 35 курсів першого ступеня, 6 курсів на один цикл, курси 38-го ступеня , а також багато аспірантур, курси післядипломної підготовки вчителів, кілька магістрів та наукових докторатів (докторських наук).

Студенти можуть обирати курси з мистецтв та гуманітарних наук, економіки, інженерії та архітектури, продовольства та сільського господарства, права та соціальних досліджень, математичних фізичних та природничих наук, медицини та хірургії, фармації, ветеринарної медицини.

Ідеальний розмір університету (30 000 студентів, понад 5000 випускників на рік та близько 2000 викладачів та співробітників) та умови проживання в Пармі приваблюють велику кількість студентів з усієї Італії. Понад дві третини наших зареєстрованих студентів приїжджають за межі Парма та провінції Парма, що ставить університет до найвищого рангу за залученням самих студентів-нерезидентів по всій країні.

Різні місця університету дозволяють студентам навчатись у зручних, ефективних структурах поблизу зелених зон, таких як Кампус : територія на 77 гектарах на південь від міста, де розміщуються наукові кафедри, наш кампус складається з кафедр, сучасних і добре обладнаних лекційних залів , зручні навчальні приміщення, технологічно розвинені лабораторії та центр CNR - а також кілька спортивних споруд, конференц-центр та їдальня. Це значне поєднання структур і людей абсолютно унікальне на італійській університетській сцені.

Інше університетське поселення знаходиться в самому центрі міста з центральною будівлею університету, де розміщуються ректорські кабінети, адміністративні бюро та юридичний департамент. У самому центрі міста також розташована медична школа, в районі лікарні, відділ економіки, відділ мистецтв, листів, історії та соціальних наук та відділ античної культури, філософії, освіти та сучасних мов. Нарешті, відділення ветеринарної медицини розташоване на найближчій північно-західній околиці міста.

У самому центрі міста в центральній будівлі університету розташовані ректорські кабінети, адміністративні установи та правознавство. У місті також є медична школа, розташована в лікарні, а економіка та політичні науки - поруч з герцогом Парко. Мистецтво та філософія та психологія мають свої містечки у старому центрі міста, а ветеринарна медицина розташована на найближчій північно-західній околиці міста.

Діяльність та засоби University of Parma привертають участь постійно зростаючого студентського корпусу. Існують служби інформаційного та кар’єрного консультування, які допомагають студентам у виборі, пов'язаному з університетом, хороших стосунках із закордонними університетами та жвавому обміні студентами з точки зору громадських програм, включаючи безліч наявних стипендій. Бібліотеки, комп’ютерні лабораторії та точки доступу до Інтернету, резиденції та їдальні для студентів, неповна робота, культурні заходи, безкоштовний номер та післядипломна кар’єрна консультація доступні для студентів - разом з інтерв'ю та короткими курсами, щоб допомогти нашим випускникам знайти роботу.

Студентам доступні багато засобів для підвищення якості навчання та життя університету. Деякі з них - безкоштовні послуги електронної пошти та спеціальні послуги для студентів-інвалідів, мовні курси в Центрі іноземних мов. Студенти також можуть зареєструватися на іспити через Інтернет, завантажити адміністративні форми або отримати доступ до особистої електронної пошти, що надається університету кожному студенту, створюючи тим самим швидкий і точний канал спілкування.

Сайт University of Parma пропонує студентам регулярно оновлювану інформацію та ідеальний інтерфейс для спілкування з університетом.

Студенти мають і багато можливостей в спорті веденні University of Parma ЦУС з курсами з усіх дисциплін в діапазоні структур - наш басейн, легка атлетика трек, тенісні корти, футбольні поля, гольф двір, баскетбол, регбі , смоли і т.д.

Музеї, такі як CSAC в Аббазії Парадіньї ( www.csacparma.en ) з вражаючою колекцією італійських творів мистецтва (з дизайну, архітектури, ілюстрації, реклами, фотографії), Ботанічних садів, природничих музеїв та інших наукових колекцій , то хор університету: це культурні заходи, а також можливості навчання.

Студенти-міжнародники будуть запрошені в Еразм і Міжнародний дім біля церкви Сан-Франческо, в самому центрі міста, і вони скористаються курсами італійської мови, спеціально викладаються, щоб допомогти навчанню.

Два курси II рівня повністю викладаються англійською мовою, в той час як зростає пропозиція курсів англійської мови на курсах магістра наук з архітектури, на курсах інженерії та на гуманітарних курсах.

Розташування

Парма

Address
Парма, Емілія-Романья, Італія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми