University of Parma

Введення

Прочитайте офіційний опис

The Університет Парми є державний університет. Як така, вона є самоврядною і має адміністративну, організаційну та бухгалтерської автономії, надання послуг для широкої публіки. 13 березня 962 року імператор Оттонів я присвоїв Uberto, єпископа Парми, почала університету в «Диплом» - документа, який надав єпископу влада до порядку і обирати правових лідерів («eligere та ін ordinare notarios ') , Цей документ був основою створення освітнього закладу, який би останніх століть пізніше, і до цих пір збереглися в архівах єпископа в Пармі сьогодні.

The Університет має 18 кафедр, 35 перших курсів ступеня, 6 один цикл ступеня курси, 38 других страв градусів, А також багатьох аспірантуру, аспірантам підготовки вчителів, вчених ступенях кілька майстрів і дослідницьких докторантури (PhD).

Студенти можуть вибрати між курсами на: мистецтв і гуманітарних наук, економіки, будівництва та архітектури, продовольства і сільського господарства, юридичних та соціальних досліджень, математичного фізичних і природничих наук, медицини та хірургії, аптека, ветеринарна медицина.

Ідеальний розмір університеті (30000 студентів, з більш ніж 5000 випускників на рік, і близько 2000 викладачів і співробітників) та умов життя в Пармі привертають велику кількість студентів з усієї Італії. Більш ніж дві третини наших зареєстрованих студентів приїжджають з-за меж Парми і провінції Парма, яка ставить Університет в високого рангу для залучення найбільш нерезидентних учнів по всій країні.

У різних місцях університету дозволяють студентам навчатися в комфортних та ефективних структур поблизу зелених зон, таких як Кампус: 77 гектарах на південь від міста розміщення наукових deparments, кампус складається з відділів, сучасних і добре обладнаних лекційних залів, зручні областях досліджень, технологічно передових лабораторіях, і центр CNR - а також кілька спортивних споруд, конференц-центр і їдальня. Це значне поєднання структур і людей, є абсолютно унікальним на італійський університет сцени.

Інший університет селище знаходиться в самому центрі міста з центрального будівлі університету, де знаходиться ректорат, адміністративні офіси і юридичним відділом. У самому серці міста знаходиться в медичній школі теж, в районі лікарні, економічний факультет, мистецтва, літератури, історії та соціальних наук Кафедра і стародавньої культури, філософії, Освіти і сучасний Мови Департамент. Нарешті Медицина Департамент Ветеринарії знаходиться в безпосередній північно-західній околиці міста.

У центрі міста, Центральна будівля з боку університету знаходиться ректорат, адміністративні офіси і права. Медична школа і в місті, розташованому в лікарні, в той час як економіка і політичні науки знаходяться поруч з Parco Ducale. Мистецтво і філософія і психологія мають свої кампуси в центрі старого міста, і Ветеринарія знаходиться в безпосередній північно-західній околиці міста.

Діяльність та споруди університету Парми залучити до участі в постійно зростаючої студентів. Є інформація та кар'єра консультаційні послуги, щоб допомогти студентам у їх університетських пов'язаних з вибором, хороші відносини з зарубіжними університетами і жвавий обмін студентами з точки зору суспільних програм, у тому числі багатьох доступних стипендій. Бібліотеки, комп'ютерні лабораторії і точки доступу в Інтернет, студентські гуртожитки та їдальні, неповний робочий день, культурні заходи, безкоштовний номер, і після закінчення профорієнтації все доступні для студентів - разом з інтерв'ю і коротких курсів, щоб допомогти нашим випускникам знайти роботу.

Багато об'єктів доступні для студентів, щоб підвищити якість своїх досліджень і університетського життя. Деякі з них є безкоштовної електронної пошти та спеціальні послуги для студентів з обмеженими можливостями, мовні курси в Центрі іноземних мов. Студенти також можуть зареєструватися для складання іспитів через Інтернет, завантажити адміністративні форми, або доступ до особистої електронної пошти в комплект поставки до кожного студента університету, створюючи тим самим швидкий і точний канал комунікації.

Університет Парми сайт пропонує студентам регулярно оновлювану інформацію і ідеальний інтерфейс для спілкування з університетом.

Студенти мають багато можливостей і в спорті працюють в університеті Парми ЦУС з курсами з усіх дисциплін в діапазоні споруд - наш басейн, легка атлетика трек, тенісні корти, футбольні поля, гольф двір, баскетбол, регбі смол і т.д.

Музеї, наприклад CSAC в Abbazia в Paradigna (www.csacparma.en) З вражаючою колекцією італійських творів мистецтва (від дизайну, архітектури, ілюстрації, реклами, фотографії), ботанічний сад, музеї природознавства та інші наукові колекції, то університет хор: ці культурні заходи, а також вивчити можливості ,

Іноземні студенти будуть вітатися в Еразма і Міжнародного будинку біля церкви Сан-Франческо, в самому серці міста, і вони скористаються курси італійської мови, особливо вчили, щоб допомогти наукове дослідження.

Два курсу ступеня рівні II повністю викладається англійською мовою, в той час як зростає пропозиція англійської викладаються курсів в архітектурі магістра наук Звичайно, в інженерних курсах і на курсах гуманітарних теж.

Розташування

Альтавілла Вічентіна

Universita Degli Studi Di Parma

Address
via Università, 12 -
43121 Альтавілла Вічентіна, Венето, Італія
Веб-сайт
Телефон
+39 0521 033711

Парма

Address
Парма, Емілія-Романья, Італія

Програми


Цей навчальний заклад також пропонує: