University Of Bergamo

Введення

Прочитайте офіційний опис

The Університет Бергамо знаходиться в Ломбардії, області в північній Італії з більш ніж 10 мільйонів жителів і один з регіонів з найвищим ВВП про душу населення в Європі. З історією старше заснування Риму, Бергамо виріс як ключове місто в Середньовіччі і в даний час є мостом між Західній і Східній Європі: його аеропорт є центром Південної Європи для Ryanair та інших бюджетних авіакомпаній, перебираючи 9 млн пасажирів в 2012 році.

Університет Бергамо є державний університет з близько 16000 студентів (магістрантів і випускників), і більш ніж 300 аспірантів. Число студентів зростає з кожним роком, з 7% темпи зростання на рік у період між 2001 і 2011. Штат 656 чоловік (331 професорів і дослідників, 95, що допомагають академічного персоналу, 230 адміністративних і технічних співробітників) забезпечує динамічне наукової та викладацької середовища відкритої для інновацій.

У 7 Департаменти та дослідницькі центри Університету Бергамо строго переплетені в житті міста. Вони згруповані у трьох кампусах, розташованих в трьох різних областях:

Кампус економіки і права

в місті Бергамо в декількох хвилинах ходьби від залізничного вокзалу

Кампус гуманітарних в місті Верхня середньовічної Кампус інженерно

в Дальміне, промисловій околиці Бергамо всередині наукового парку "Kilometro Россо"

Розташування

Бергамо

Università degli Studi di Bergamo

Address
Università degli studi di Bergamo
via Salvecchio 19

24129 Бергамо, Ломбардія, Італія
Веб-сайт

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Магістратура
Цей навчальний заклад також пропонує: