Università Cattolica del Sacro Cuore (UCSC)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Католицький університет Святого Серця є найбільшим приватним університетом в Європі може похвалитися більш 41000 студентів по 12 шкіл.

Каттоліка відрізняється своєю міждисциплінарної навчальної програми, промислових зв'язків і сильної міжнародної спрямованості. Крім наших 200+ італійських програм, ми пропонуємо студентів, аспірантів, влітку і семестр програми англійською мовою, З акцентом на економіку, медицину і хірургії, бізнесу, менеджменту, міжнародних відносин та маркетингу. Ми також пропонуємо часткові, на основі заслуг стипендій можливості для іноземних студентів.

Мілан є домом для найбільшої кампусі Каттоліка, Розташований в приголомшливо красивому середньовічній будівлі в самому серці міста. За жити і вчитися в Мілані, з його постійним потоком міжнародних компаній та інвестицій, наші студенти ідеально розташований на практиці знання, отримані в своїх дослідженнях при одночасному використанні самостійно мовні здібності та культурні компетенції.

Приголомшливий місто Рим є домом для всесвітньо відомого школи Каттоліка медицини та хірургії. Сорок три Викладачі перераховані серед провідних італійських учених. Школа є філією Університетської лікарні Джемеллі, займає перше місце за кількістю національних некомерційних клінічних випробувань і третій для некомерційних експериментів з наркотиками, виконаних. Це також перший італійський онкологічний госпіталь для числа пацієнтів.

Відмінна підготовка призвела до Видатні випускники в приватному і державному секторах. На сьогоднішній день, ми можемо розраховувати трьох прем'єр-міністрів, міністрів кілька в різних відомствах, а також керівники провідних компаній, таких як ENI, Trussardi і Louis Vuitton.

Навчання в Каттоліка, щоб вчитися в університеті, де багатство академічних програм і надійність академічних стандартів, узгоджений величчю наших будівель і настільки ж вражаючих місцях.

Каттоліка, де великі уми підключення. Де ентузіазм відповідає інновацій. Де відданість створює результатів.

international.inquiry@unicatt.it

Розташування

Мілан

Catholic University of the Sacred Heart

Address
20123 Мілан, Ломбардія, Італія
Телефон
+39 02 72341

Мілан

Catholic University of the Sacred Heart

Address
20123 Мілан, Ломбардія, Італія
Телефон
+39 02 72341

Рим

Università Cattolica del Sacro Cuore - Facoltà di Medicina e Chirurgia

Address
Largo Francesco Vito, 1, Roma, Italy Рим, Лаціо, Італія
Телефон
+39 06 30151

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: