The University of Rome “Foro Italico”

Введення

Прочитайте офіційний опис

The Римський університет "Foro Italico" це Вищий навчальний заклад, єдиний італійський державний університет, присвячений спорту і фізичних вправ наук.

Вона була створена в 1998 році як Istituto Universitario наук в Тренто Motorie IUSM, коли він замінив Риму Інститут вищої ді Educazione física (ISEF), чия діяльність була зосереджена на вищу освіту для Ph.E. вчителів. IUSM, тепер "Foro Italico університет" Розширені можливості в ISEF-х років, щоб охопити всі сфери інтересів, пов'язаних з людською фізичної діяльності: наукові дослідження, коучинг для спортивного відпочинку і для високого рівня спортивних змаганнях, навчанні, фітнес, перевиховання та реабілітації, організації спортивні заходи, управління спортивними об'єктами і т.д.

ЗАСОБИ

Університет розташований в північному районі Рима; Район, відомий як Foro Italico, був побудований в 1932 році, коли кількість вражаючих будівель і споруд були задумані як спортивного центру Риму. Територія являє собою типовий приклад фашистської архітектури, яка характеризується широким використанням білого мармуру і тріумфальних статуй і обелісків.

Олімпійський стадіон, на задній інституту, був побудований з нагоди в Римі Олімпійських ігор (1960) і відтоді місце на чемпіонаті світу з легкої атлетики (1987) та чемпіонату світу з футболу (1990).

Foro Italico університет зручності включають сучасні структури освіти (11 лекційних залів, комп'ютерний центр, мовний центр, спеціалізована бібліотека), до сучасних спортивних споруд (10 fullyequipped тренажерні зали, 2 басейни, веслування центр на річці Тібр) науково-дослідні центри (більше 20 лабораторій). Університет також має свій власний аудіовізуальний центр з виробництва освітніх та непрофесійних матеріалів, а також конференц-зали для проведення національних і міжнародних конгресах.

Викладачі та ПРОГРАМИ

Університет в даний час структуровані у 3 науково-дослідних основі кафедри:

Рух людина і спорту наук, Наук про здоров'я, Освітні науки

Навчальні пропозицій в рамках факультету культура і спорт наук включають в себе перший і другий ярус програм і наукових досліджень, орієнтованих на докторські програми.

Перший ярус Laurea трієнале

(Три роки ступінь бакалавра) бакалавра в галузі спорту і фізичних вправ наук - 3 роки, 180 ECTS Це гарантує студенти основний теоретичної підготовки та доброго володіння загальнонаукових методів і змісту, на додаток до придбання конкретної професійної ноу-хау. Це вимагає 180 кредитів, які, як правило, можуть накопичуватися протягом 3 років.

Другий рівень Laurea Magistralė

Laurea Magistralė у спортивних наук і техніки - 2 роки, 120 ECTS Laurea Magistralė в профілактичній та адаптивної фізичної діяльності - 2 роки, 120 ECTS Laurea Magistralė в Спортивний менеджмент - 2 роки, 120 ECTS Laurea Magistralė в галузі охорони здоров'я та фізичної активності, 2 роки 120 ECTS Курс викладається англійською мовою

"Laurea Magistralė" дає більш складний рівень освіти. Цей другий кваліфікаційний рівень відкритий для випускників зі ступенем три роки і вимагає додаткових 120 кредитів, які можуть накопичуватися в середньому за два роки. Мінімальний рівень ступінь і конкретні програми може бути необхідно для вступу

Master / МАЙСТРА

Майстер в спортивній психології (2-й поверх, 1 рік, 60 ECTS)

Мастерс проміжний кваліфікації університету і можуть бути отримані як після отримання ступеня три роки (Masters 1-го рівня) і після більш високого рівня (Masters 2-й рівень). Ці курси тривають принаймні, один рік і передбачають придбання 60 кредитів для кожного навчального року. Їх мета полягає в тому, щоб побудувати на знаннях студента і перетворити його в конкретних професійних навичок.

Докторська школа досліджень (3 роки)

Аспірантуру: Здоров'я і фізична активність:

Біомедичні та методологічні аспекти Навчальні програми прикладної біомедичної / Методологічний підхід Навчальні B інтегративної біології підхід - Європейський навчальний план

Аспірантуру Спорт, вправи і ергономіка

Аспірантуру : Культура, інвалідності і включення: Освіта та навчання

КУРСИ

Курси в основному щорічні курси та студенти можуть складати іспити в кінці другого семестру.

Методи навчання включають в себе лекції та практичні роботи, а також семінари та навчальні програми, де студенти грають активну роль. Лекції служать основою курсу: студенти повинні організувати свою власну домашню роботу у зв'язку з іспиту. Репетитори завжди готові допомогти.

Всі курси викладаються на італійській мові, для Лауреа Magistrale в галузі охорони здоров'я та фізичної активності, за винятком.

Заняття планується в першій половині дня і в другій половині дня, з понеділка по п'ятницю

Розташування

Рим

The University of Rome “Foro Italico”

Address
Piazza Lauro de Bosis, 15
00135 Рим, Лаціо, Італія
Телефон
+39 06 3673 3599

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: