Sapienza University of Rome

Введення

Прочитайте офіційний опис

Римський університет Ла Сапієнца, заснована в 1303 році папою Боніфацієм VIII, є одним з найстаріших університетів у світі і високої виконавця серед найбільших університетів у міжнародних рейтингах.

З моменту свого заснування понад 700 років тому, Сап'єнца зіграв важливу роль в історії Італії, і був безпосередньо залучений в ключових змінах і події в суспільстві, економіці та політиці. Це сприяло розвитку італійської та європейської науки і культури в усіх галузях знань.

Майбутнє починається сьогодні Sapienza, завдяки своїй багатій історії та вкладу всього співтовариства університету, основними завданнями якого є дослідження, навчання та освіта. Факультет, студенти, технічного та адміністративного персоналу є частиною цієї спільноти і завдяки їх відповідних навичок і відповідальності, всі вони вносять свій внесок у його репутацію і зростання.

Основний кампус, розроблений Марчелло Пьячентіні, був відкритий в 1935 році. Він розташований недалеко від центру міста, і є найбільшим в Європі - справжнє місто в місті, де педагогічна діяльність інтегровані з бібліотеками, музеями, а також комплексні студентські послуг. Факультети і кафедри також здійснювати свою діяльність в децентралізованих в різних частинах міста. Є два інших університетських містечок в іншому місці в Лаціо.

Сапієнца пропонує широкий спектр курсів в тому числі програм, Вчений ступінь курсів, один до двох року професійні курси та спеціалізації шкіл в багатьох дисциплінах, у віданні 63 департаментів і 11 факультетів. З 2011-2012 навчального року, університет відкрив школу для підвищення кваліфікації та оцінює кандидатів на підставі навчального заслуг, що дає студентам курсів та заходів, спрямованих на заохочення і розвиток їх потенціалу за допомогою наукових, культурних та міждисциплінарних збагачення.

Це в усіх відношеннях досліджень і викладання в університеті: Сапієнца здійснює видатні наукові дослідження в більшості дисциплін, досягнення вражаючих результатів як на національному, так і міжнародному рівні.

Сапієнца також підвищує досліджень, пропонуючи можливості для наукових кіл в глобальному масштабі. Завдяки спеціальній програмі для відвідування професорів, багато зарубіжні дослідники та викладачі періодично відвідувати університет і значною мірою від якості освіти та науково-дослідних програм.

Деякі 8000 іноземних студентів регулярно поступив в Sapienza. На додаток до цього, Сап'єнца закликає міжнародний обмін: Є більш 1100 вхідних і вихідних студентів по обміну в рік, завдяки кільком програмам мобільності.

Місія та цінності

Римський університет Ла Сапієнца це спільнота, головної мети дослідження, навчання та освіта. Факультет, студенти, технічного та адміністративного персоналу є частиною спільноти і завдяки їх відповідних навичок і відповідальності, всі вони вносять свій внесок у його репутацію і зростання. Сапієнца прагне внести значний внесок у розвиток суспільства знань шляхом проведення наукових досліджень, якісної освіти та міжнародного співробітництва. Сапієнца є самостійною організацією, головним зацікавлених сторін в міжнародному науковому співтоваристві і фундаментальний партнер в області якості освіти та наукових досліджень. Крім того, це також важлива частина місцевої та національної економіки.

Фундаментальні цінності, які визначають особистість Sapienza є:

Свобода думки і досліджень, щоб гарантувати плюралістичне культури та ідеї; Соціальна відповідальність, так що дослідження та освіту сприяють соціального та економічного розвитку італійського суспільства, її міст і народ; Автономія у сфері освіти, наукових досліджень та організації; Конкурс, в межах і за межами університетській системі; Участь всіх викладачів, студентів, технічного та адміністративного персоналу; Тісна взаємодія між викладання та наукових досліджень, спрямовані на підвищення інтеграція; Інновації в дослідженнях та освіті у вигляді майбутніх інвестицій; Прозорість, особливо між університетом та його студентами; Постійне поліпшення в якості керівного принципу в його організації та управління; Розвиток професійних здібностей через освітні процеси; Ефективні послуги для студентів та інших членів спільноти

Розташування

Рим

Sapienza University of Rome

Address
Piazza Borghese 9
00186 Рим, Лаціо, Італія
Телефон
+39 06 49911

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

MSc
Магістратура