Прочитайте офіційний опис

КРАСОТА ВИКЛИКУВАТИ СВІТУ. ЧИ ВАШ ВАМ ВАМ ВАМ?

Про нас

Унікальна концепція школи походить від поєднання академічних лекцій у курсах та роботи над автентичними проектами з фахівцями та постачальниками. Всі разом, щоб підірвати світ кожен день, кожну годину.

- перевірки на місці та досвід роботи на місці - разом із відвідуванням майстерень, лабораторій, заводів та магазинів. Курси враховують результати найважливіших міжнародних академічних досліджень із свідченнями всесвітньо відомих дизайнерів та архітекторів. Майже всі нові ідеї надихаються творами мистецтва та їхніми художниками. Окрім наукової та практичної діяльності, ми читаємо разом і обговорюємо тексти про філософію, митець, сучасні справи та останні тенденції у дизайні та архітектурі.

Наша фірма - це студія архітектури та дизайну, розташована у Флоренції. Ми вибрали це велике місто з багатьох причин.

Перш за все, оскільки центральне розташування Флоренції дозволяє нам відвідати, навчатися та працювати в багатьох інших містах, таких як Мілан, Рим та Венеція, де ми розвинули інтенсивні робочі стосунки. Насправді, географічне розташування Флоренції забезпечує швидкий і легкий доступ до всіх частин Італії.

По-друге, тому що італійський міжнародний дизайн породжується тут, де найбільш цікавий історичний контекст зустрічався з баченням майбутнього.

По-третє, тому що це емоційне місто в Італії.

Більше того, наше розташування знаходиться в "Via degli Artisti", великому художньому районі міста, відому за свою історію художнього виробництва.

Специфіка наших курсів полягає в тому, що вони поєднують в собі викладання та міжнародний досвід роботи з теоретичними лекціями.

Завдяки практичному підходу та відвідувачам міста, які розробляються на сайті, наші професори навчають різних аспектів, пов'язаних з розробкою проектів як дизайну (меблів, так і інтер'єру) та архітектури.

ЗВИЧАЙТЕ, РОБИТЕ це

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • італійський

Цей навчальний заклад також пропонує:


STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

Нова концепція майстер інтер'єру. Характерною рисою цих курсів є те, що академічна теорія поєднується з практикою на сайті реальних робочих місць. Орієнтується на великі ... [+]

Прокинься до краси. Нова концепція майстер дизайну інтер'єру

Характеристика цих курсів полягає в тому, що академічна теорія поєднується з практикою на реальних робочих місцях.

Майстер зосереджується на великих питаннях "краси" та її ідентичності з передовими методами в дизайні композиції. Після вступу до планування сайту курс розширюється на декілька тем, таких як вдома, зелених виставкових площ, міжнародних виставкових залів, стійких офісів та духовних просторів, виділяючи вираження глибоких знань про простори, форми, матеріали та дизайн світла як інструмент для вираз нашого внутрішнього я та клієнта.... [-]

Італія Florence
Жовтень 2019
англійська,італійський
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

Якісна архітектура завжди містить посилання на історичну та сучасну глобальну архітектуру. Італія є найкращим місцем для вивчення походження архітектури і в той же час сп ... [+]

Краса для виклику світу. Ви вірите?

Нова концепція школи дизайну

Характерною рисою цих курсів є те, що теорія поєднується з практикою на реальних робочих місцях, де кожен день, кожну годину ми підриваємо себе і світ!

Міжнародний подвійний майстер архітектури з професійним сертифікатом практики.

Якісна архітектура завжди містить посилання на історичну та сучасну глобальну архітектуру. Італія є найкращим місцем для вивчення походження архітектури і в той же час спостереження за авангардним дизайном у нових роботах дивовижних архітекторів світового класу.... [-]

Італія Florence
Жовтень 2019
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Studium Architecturae Florence Design School
Веб-сайт
Телефон
+ 39 055 2692248