Прочитайте офіційний опис

Швейцарська школа менеджменту, Рим, Італія

Магія трапляється в Римі!

Швейцарська школа менеджменту - це повністю акредитований приватний вищий навчальний заклад, розташований в кампусі університету Вашингтона в історичному центрі міста Рима. У нас є різноманітний студентський корпус з усього світу, який вивчає наших акредитованих магістрів та бакалаврів зі ступенів програм ділового адміністрування.

Акредитація:

SSM є затвердженою школою ЮНЕСКО / Міжнародною асоціацією університетів

SSM акредитований IACBE США.

SSM - це сертифікований вищою освітою вищий навчальний заклад, сертифікований EduQua

SSM - це акредитована установа Міністерства у справах ветеранів США

У швейцарській школі менеджменту наша мета - стимулювати вашу спрагу знань, формувати впевненість у собі та надавати вам інноваційні заняття та своєчасні матеріали. Ми пропонуємо велику різноманітність навчальних та професійних курсів та програм. Успішна кар'єра вимагає міцної основи ділових знань. Ось чому ми не лише ефективно навчаємо основ бізнесу, але й ідемо на крок далі, щоб забезпечити розвиток ваших лідерських здібностей.

Наша мета полягає в тому, щоб дати студентам реальні враження в класі. У SSM ви змоделюєте реальні проблеми, з якими стикаються керівники бізнесу, коли вас покликають аналізувати дані, розробляти альтернативи, робити та захищати свої рекомендації та виконувати. Ми досягаємо цієї мети, використовуючи не лише тематичні дослідження, але й маючи надзвичайних міжнародних викладачів, які збагачують наші курси реальним досвідом, готуючи вас до справжнього бізнесу краще, ніж будь-яка програма, заснована на лекціях.

Ми пропонуємо візити компанії, запрошені лектори та доповідачі з галузі або галузі навчання протягом усього нашого курсу курсів. Крім того, кожен курс включає взаємозв'язок лідерського, етичного та підприємницького компонента, який дозволить кандидатам перетворювати концепції на рішення, знання в дію та ідеї в зміну, що дають можливість застосувати те, що ви дізналися на уроці, у реальному житті. У кожному класі ми відкриємо вам думку про те, як справді працює діловий світ, ми зробимо внесок у ваш професійний зовнішній вигляд та поведінку.

Наша всеосяжна навчальна програма підтримується також підкреслюючи практичні навички, такі як презентація та публічні виступи, культурна чутливість та командна робота. Після закінчення міжнародно визнаного ступеня наші студенти; командувати широким спектром міжнародних управлінських концепцій, мислити стратегічно, розуміти мистецтво мотивації та мати можливість проводити незалежний бізнес-аналіз та вирішувати складні бізнес-проблеми.

Ми вітаємо вас переглянути наш веб-сайт http: /ssm.swiss, оскільки ми впевнені, що ви побачите, що ступінь SSM надасть вам унікальну та цінну можливість освіти, яка допоможе вам досягти ваших найвищих кар’єрних прагнень.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:


Swiss School of Management, Rome Italy

Ця унікальна магістерська програма є єдиною у своєму роді. Він відрізняється від інших програм управління розкішшю, маючи сильну складову практичних питань, яка охоплює н ... [+]

Майстер управління розкоші, інновацій та брендингу

Незважаючи на глобальну економічну кризу, продажі розкішних товарів в усьому світі зростають. Більше, ніж символ, розкішні товари свідчать про успіх, перевагу, привілей, смак та мрії. Ринок розкоші покладається на менеджерів, щоб зрозуміти, керувати та розвивати цей унікальний сектор.

Наш майстер з управління розкоші, інновацій та брендингу був розроблений спеціально для студентів, які прагнуть до кар'єри в секторі управління розкоші на сьогоднішньому динамічному світовому ринку.... [-]

Італія Рим
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Swiss School of Management, Rome
Address
Swiss School of Management c/o University of Washington Rome Center Piazza del Biscione 95
00186 Рим, Лаціо, Італія
Веб-сайт
Телефон
+39 338 778 44 37