Scuola Politecnica di Design SPD

Введення

Прочитайте офіційний опис

Scuola Politecnica di Design SPD

Творча майстерня для виявлення, розуміння та обміну ідеями та досвідом.
Сама перша в Італії школа дизайну та спілкування, заснована в 1954 році.

З 1954 р. Ця школа працювала з італійським дизайном, побачивши, що вона розвивається і розвивається у те, що ми знаємо як сьогодні. Художник Ніно ді Сальваторе створив СПД у 1954 році. Як художник і скульптор, він захопив і зібрав художників, дизайнерів, професіоналів та студентів з п'яти різних континентів. Бруно Мунарі, Джо Понті, Макс Хубер, Піно Товалья, Ісао Хосо всі вчили в СПД. Гості школи включають Ахілле Кастильоні, Родольфо Бонетто, Роберто Самбонет, Дональд Норман і Томат. Сьогодні, працюючи разом з нашими молодими дизайнерами, експериментуючи з реальними проектами та проектами, навчаючи нових талантів, є П'єро Ліссоні, Стефано Джованноні, Дені Сантакьяра, Андреа Бранзі.

Є завжди речі, які ви можете відкрити, переглянути, перетворити. У Мілані, столиці дизайну, СПД організовує щорічні майстерні курси. Маючи понад 50-річний досвід у галузі , ці курси варіюються від дизайну продукту до дизайну інтер'єру, від комунікації до мультимедіа. Дидактика індивідуалізована в умовах людського масштабу, що полегшує контакт з факультетом та персоналом.

Навчальні програми мають сильну орієнтацію на реальні проекти, підтримуючи тісний контакт з компаніями та професіоналами.

Нагороди

Видатне минуле було надзвичайно корисним з винятковим визнанням школи: хвастаючись виставкою на Бієнале ді Венеція в 1986 році, в Carrousel du Louvre і в Центрі Жоржа Помпіду в Парижі; "Медальіа д'Оро" на десятому Триеннале в Мілані та навіть "Компассо-д'Оро", присуджена ADI-Associazione Disegno Industriale в 1994 році; не кажучи вже про честь двічі присуджувати премію SMAU за індустріальний дизайн

Розташування

Мілан

Address
Scuola Politecnica di Design SPD Via Carlo Bo 7
20143 Мілан, Ломбардія, Італія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія