Rome University of Fine Arts (RUFA)

Введення

Прочитайте офіційний опис

RUFA, реальні мрії та конкретні проекти

RUFA, Римський університет образотворчих мистецтв - це багатодисциплінарний міжнародний освітній центр - юридично визнаний Міністерством освіти, університету та досліджень (МІУР) - пропонує авторитетні, інноваційні курси в галузі мистецтва, дизайну та комунікацій. RUFA працює у співпраці з відомими професіоналами та престижними підприємствами, гарантуючи своїм студентам теоретичну підготовку на відмінності, крім того, постійно оновлюється методично-оперативні вказівки, при цьому уважно стежать за робочим місцем та сучасними тенденціями на ринку. Створена в 1998 році з метою виконання в рамках однієї Академії прагнень італійських та закордонних студентів та її засновника, Маестро Альфіо Монгеллі, RUFA пропонує ступінь бакалавра та магістра мистецтв, які повністю відповідають сучасним мистецьким та культурним контекстам , забезпечуючи художню підготовку найвищого калібру та сильні, конкретні перспективи майбутнього працевлаштування.

Актуальні та стимулюючі пропозиції щодо навчання

RUFA пропонує великий набір навчальних пропозицій, які включають деякі з найбільш цікавих і затребуваних областей дослідження. Керуючись та консультувавши керівників відділу образотворчого мистецтва та відділу дизайну та прикладних мистецтв / нових технологій для мистецтв, студенти RUFA можуть вибрати свою майбутню професійну кар'єру з восьми різних програм бакалаврської програми:

Живопис / Скульптура / Набір дизайну / Графічний дизайн / Комікси та ілюстрація / Дизайн / Кіно / Фотографія.

І з восьми магістерських програм:

Мультимедіа Ідеї та дизайн / Візуальне та інноваційне проектування / Комп'ютерна анімація та візуальні ефекти / Музика / Дизайн / Скульптура / Живопис / Графічне мистецтво.

Для людей похилого віку та всіх студентів, які потребують подальшого спеціалізованого навчання, RUFA також пропонує кілька коротких курсів, магістрів та підвищення кваліфікації.

Протягом багатьох років RUFA інтенсивно працює у партнерстві з престижним університетським коледжем КДУ в Малайзії, спільно створивши магістр програм візуального та інноваційного дизайну. Між двома університетами розвинулася дуже динамічна, культурна взаємодія та обмін ідеями та задумами, спрямованими на збагачення освітою студентів, які навчаються в обох закладах. Взаємопроникнення між античною та сучасною традицією - лише один культурний костюм, який римський університет ділиться зі своїм малайзійським колегою. В останні роки відносини між двома інститутами ще більше сприяли розвитку стипендій. RUFA та Університетський коледж КДУ повністю погоджуються з величезними можливостями для зростання, які надає ця синергія. Дійсно Віце-президент Малайзійського університету Хон Вей Мін заявив, що "Ми твердо віримо, що наші студенти можуть дізнатися багато корисного з RUFA, яку потім можна перенести назад додому. Обидві наші країни мають надзвичайно давню культурну спадщину, поєднану з однаково сильним духом для художнього самовираження, і зустріч та злиття обох можуть лише породити багато нових позитивних ідей. Ми віримо в тебе і ти віриш у нас ».

Основна мета завжди полягає в тому, щоб зробити нас сприйнятливими до забруднення між різними мовами, трансверсальність, дослідження та експерименти.

Індивідуальний метод

Навчальний підхід RUFA базується на відмінному та спеціалізованому методі навчання, який спрямований на приєднання до навчального плану університету та професійної підготовки.

Під час навчальних курсів RUFA студенти можуть відвідувати лабораторії, майстер-класи, уроки експериментів, виставки, презентації та дебати. Це всі сучасні та ефективні інструменти, які наближають студентів до реальності професійної робочої сили. Для того, щоб максимально використати свої навчання, RUFA заохочує студентів скористатися наявними можливостями, створити міцну теоретичну та практичну основу. Потім вони можуть створити натхненне мистецтво, яке поєднує в собі міждисциплінарне забруднення, поперечне збагачення та інноваційні експерименти.

Оскільки RUFA є сучасним, його мета - навчати і тренуватися зі своїм серцем на традиціях, і його розум передбачається в майбутнє.

Навчатися в Римі

Погляд назад у часі, на майбутнє

Вивчення творчого мистецтва в атмосфері, забрудненої стимулами та стимулами найвищої актуальності, має неперевершені переваги. Рим був саме колискою Відродження, і, як і раніше, історична і художня спадщина міста є емблемою всесвітньо відомої. Тим не менш, Рим також є постійно мінливим містом, де динамічні та захоплюючі нові мови роблять це етапом для нових, хвилюючих сучасних тенденцій. Найбільш яскравим свідченням цього є велика різноманітність у музеях та галереях міста. Дійсно, Рим може похвалитися не тільки прославленим класичним пропозицією, а й стимулюючим календарем подій та ініціатив, що підпадають під прапор нових напрямків, починаючи від мистецтва до музики та навіть роботи мультфільмів.

Не пропустіть шанс навчатися в середині турбінного двигуна художніх стимулів, який є Римом. Навчання тут означає входження в історію майбутнього!

Розташування

Рим

Address
Sede Centrale
Via Benaco, 2

Рим, Лаціо, Італія

Рим

Address
Via Taro, 14
Рим, Лаціо, Італія

Рим

Address
Via Degli Ausoni, 7
Рим, Лаціо, Італія

Рим

Address
Via Benaco, 12
Рим, Лаціо, Італія

Рим

Address
Via Benaco, 1b
Рим, Лаціо, Італія

Рим

Address
Via Lariana, 14
Рим, Лаціо, Італія

Рим

Address
Via Lariana, 8
Рим, Лаціо, Італія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія