Rome University of Fine Arts (RUFA)

Введення

Прочитайте офіційний опис

RUFA, справжні мрії, конкретні проекти.

RUFA, Римський університет образотворчих мистецтв, є мультидисциплінарним, міжнародним освітнім центром - юридично визнаним Міністерством освіти, університету та досліджень (MIUR) - пропонує авторитетні, інноваційні курси в галузі мистецтва, дизайну та комунікації. RUFA працює у співпраці з відомими професіоналами та престижними підприємствами, гарантуючи теоретичну підготовку своїх студентів, а також постійно оновлювану методологічно-експлуатаційну допомогу, зберігаючи при цьому гостре око на робочому місці та поточні ринкові тенденції. Створена в 1998 році з метою реалізації в рамках єдиної академії прагнень італійських та закордонних студентів, а також її засновника, Маестро Альфі Монжеллі, RUFA пропонує програми бакалаврського та магістерського ступенів, які повністю відповідають сучасним художнім та культурним контекстам. , забезпечуючи художню підготовку найвищого калібру та сильні, конкретні перспективи майбутнього працевлаштування.

Оновлення та стимулювання підготовки пропозицій.

RUFA пропонує великий набір навчальних пропозицій, які включають деякі з найбільш цікавих і затребуваних областей дослідження. Керуючись та консультувавши керівників відділу образотворчого мистецтва та відділу дизайну та прикладних мистецтв / нових технологій для мистецтв, студенти RUFA можуть вибрати свою майбутню професійну кар'єру з восьми різних програм бакалаврської програми:

Живопис / Скульптура / Набір дизайну / Графічний дизайн / Комікси та ілюстрація / Дизайн / Кіно / Фотографія.

І з восьми магістерських програм:

Мультимедіа Ідеї та дизайн / Візуальне та інноваційне проектування / Комп'ютерна анімація та візуальні ефекти / Музика / Дизайн / Скульптура / Живопис / Графічне мистецтво.

Для людей похилого віку та всіх студентів, які потребують подальшого спеціалізованого навчання, RUFA також пропонує кілька коротких курсів, магістрів та підвищення кваліфікації.

Протягом багатьох років компанія RUFA інтенсивно працює в партнерстві з престижним університетським коледжем КДУ в Малайзії, спільно створюючи програму магістра з візуальних та інноваційних проектів. Між двома університетами розвинувся дуже динамічний, культурний обмін та обмін ідеями та проектами, спрямований на освітнє збагачення студентів, які навчаються в обох навчальних закладах. Взаємопроникність між давньою та сучасною традицією - це лише один культурний костюм, який римський університет поділяє з його малайзійським колегою. Останніми роками відносини між цими двома інститутами ще більше посилюються завдяки нагородам стипендій. RUFA і Університетський коледж КДУ повністю згодні з величезними можливостями для росту, які надає цей синергія, адже віце-президент Малайзійського університету Хон Вей Мінь заявив, що «ми твердо віримо, що наші студенти можуть дізнатися велику цінність від RUFA, який потім може бути переданий додому. Обидві наші країни мають надзвичайно давню культурну спадщину, в поєднанні з настільки ж сильним духом для художнього вираження, а зустріч і злиття цих двох можуть лише породжувати багато нових, позитивних ідей. Ми віримо в вас, і ви вірите в нас ».

Основна мета завжди полягає в тому, щоб зробити нас сприйнятливими до забруднення між різними мовами, трансверсальність, дослідження та експерименти.

Індивідуальний метод

Навчальний підхід RUFA базується на відмінному та спеціалізованому методі навчання, який спрямований на приєднання до навчального плану університету та професійної підготовки.

Під час навчальних курсів RUFA студенти можуть відвідувати лабораторії, майстер-класи, уроки експериментів, виставки, презентації та дебати. Це всі сучасні та ефективні інструменти, які наближають студентів до реальності професійної робочої сили. Для того, щоб максимально використати свої навчання, RUFA заохочує студентів скористатися наявними можливостями, створити міцну теоретичну та практичну основу. Потім вони можуть створити натхненне мистецтво, яке поєднує в собі міждисциплінарне забруднення, поперечне збагачення та інноваційні експерименти.

Оскільки RUFA є сучасним, його мета - навчати і тренуватися зі своїм серцем на традиціях, і його розум передбачається в майбутнє.

Навчатися в Римі

Погляд назад у часі, на майбутнє

Вивчення творчого мистецтва в атмосфері, забрудненої стимулами та стимулами найвищої актуальності, має неперевершені переваги. Рим був саме колискою Відродження, і, як і раніше, історична і художня спадщина міста є емблемою всесвітньо відомої. Тим не менш, Рим також є постійно мінливим містом, де динамічні та захоплюючі нові мови роблять це етапом для нових, хвилюючих сучасних тенденцій. Найбільш яскравим свідченням цього є велика різноманітність у музеях та галереях міста. Дійсно, Рим може похвалитися не тільки прославленим класичним пропозицією, а й стимулюючим календарем подій та ініціатив, що підпадають під прапор нових напрямків, починаючи від мистецтва до музики та навіть роботи мультфільмів.

Не пропустіть шанс навчатися в середині турбінного двигуна художніх стимулів, який є Римом. Навчання тут означає входження в історію майбутнього!

Розташування

Рим

Address
Sede Centrale Via Benaco, 2
Рим, Лаціо, Італія

Рим

Address
Via Taro, 14
Рим, Лаціо, Італія

Рим

Address
Via Degli Ausoni, 7
Рим, Лаціо, Італія

Рим

Address
Via Benaco, 12
Рим, Лаціо, Італія

Рим

Address
Via Benaco, 1b
Рим, Лаціо, Італія

Рим

Address
Via Lariana, 14
Рим, Лаціо, Італія

Рим

Address
Via Lariana, 8
Рим, Лаціо, Італія