Raffles Milano Istituto Moda e Design

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа, що складається з людей.

RM Istituto Moda e Design Milano має численні курси підвищення кваліфікації: має досвід роботи в галузі освіти, фінансову та організаційну силу, чутливість до вимог ринку, можливість генерувати передові ідеї щодо як зварювати освіту та роботу, ідеї та бізнес, творчість та стійкість. Але перш за все він має право робити це людьми.

Школа, яка зараз існує.

Це той, у якому ви готуєтесь до викликів, які ви ще не знаєте. Те, в якому ви випробуєте себе до крайності, і ви навчитеся грати на банку з почуттям межі. Той, в якому ви говорите на вашій мові, а також інші 13. Той, з якою ви ніколи не захочете піти.

RM Міланський інститут моди та дизайну

Нова школа моди та дизайну в Мілані? Так, і його звуть RM Istituto Moda e Design Milano. Школа з нетрадиційним духом та методом. Школа, призначена для тих, хто хоче дивитись майбутньому прямо в очі. І перш за все школа, яка зібрала навколо себе грізну команду вчителів, у багатьох випадках видатних імен на міжнародній арені стилю та дизайну.

На стартовій лінії проводяться трирічні курси з дизайну продукту, візуального дизайну та дизайну мод, на італійському та англійському мовах та серії магістрів, щоб навчатися у головних героїв.

Сила мережі без кордонів

Raffles Milano збирається зміцнювати міжнародну мережу Raffles Group, засновану більш ніж двадцять п'ять років тому в Сінгапурі та в даний час бум, з 26 коледжів у чотирнадцяти країнах.

Вибір включати Мілан у назву відображає напругу досконалості та глибокої спорідненості з тим, що місто давно визнано столицею культури проекту у світі.

Школа, яка дає більше

Метод тренування RM Milan надихається на "Ренесанс семінар", і націлений на компас щодо ефективності роботи над реальними проектами для реальних клієнтів.

Викладачі та студенти негайно беруть участь у відносинах без розділення стін. Діалог, пошук нових шляхів та довіра майстра / учня є основою індивідуального шляху зростання та команди, яка тренує майбутнє. Тобто, він готується жити як природна еволюція сучасності. Студенти беруть виміри смаку та мрій завтра.

Школа, яка вже є роботою

RM - це школа, яка там не існувало, але компанії довго просять, сильні в галузі, що робить не менше, ніж знання.

Ці проекти мають цілі, контекст, запас ресурсів, багатство колишнього досвіду, ряд причин для народження та, звичайно ж, серія стін, які потрібно розбити. Це те, що студенти дихають з кожного кроку.

Світ праці лежить в основі освітніх шляхів. На трирічних курсах студенти вчаться, виконуючи завдання, з максимальним зв'язком між теорією та практикою, між ідеєю та виконанням. У магістратурі студенти зустрічаються з головними героями ринку в класі та мають можливість працювати разом з ними.

Розташування

Мілан

Address
Via Felice Casati, 16
20124 Мілан, Ломбардія, Італія