RM Milan - International Fashion and Design School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа там не було.

Той, що ринок так довго вимагав. Ті, що руйнують стіни між модою та дизайном, між вчителем та учнями, між минулим та майбутнім. Той, хто думає і говорить мовою 14 країн, в яких вона працює. Той, хто виховує кращих учнів, вибрав кращих маестроів.

Школа, яка зараз знаходиться тут.

Те, де вони навчають вас, стикаються з проблемами, про які ще ніхто навіть не замислювався. Той, у якому ви випробовуєте себе у своїх межах і навчитесь грати на свою сторону гри ... з почуттям меж. Ті, де вони говорять на вашій мові ... а ще 13 теж! Той, кого ви ніколи не зможете залишити.

RM Istituto Moda e Design Milano

Нова школа моди та дизайну в Мілані? Так, і його назва - RM Istituto Moda e Design Milano . Школа з нетрадиційним духом і методом. Школа призначена для студентів, які мають намір бачити майбутнє прямо в очі. І, перш за все, школа, яка зібрав величезну команду викладачів, у багатьох випадках веде прізвища на міжнародний стиль та сцену дизайну.

На початкових блоках існують трирічні курси з дизайну продукту, візуального дизайну та модного дизайну, італійською та англійською мовами, а також ряд майстрів, щоб навчатися у лідерів.

Сила мережі без кордонів

RM Milano приходить до зміцнення існуючої міжнародної мережі Raffles Group, створена більше 25 років тому в Сінгапурі та зараз енергійно розширюється, з 26 коледжів у 14 країнах.

Рішення включити "Мілано" в назву відображає наші прагнення до досконалості та нашу глибоку спорідненість з містом, яке давно визнано світовою столицею дизайнерської культури.

Школа, яка дає набагато більше

Метод навчання, який використовує Raffles Milano, надихає практику семінару "Відродження" та спрямований на справжню роботу над реальними проектами для реальних клієнтів.

З першого дня, викладачі та студенти залучаються до відносин без сепараторів.

Діалог лектора-студента, постійне прагнення до нових шляхів та надійні основи для процесу індивідуального та командного росту, який навчає студентів на завтра, підготувавши їх до досвіду як природного еволюції сьогодні. Студенти навчаються вимірювати мрії та прагнення майбутнього.

Школа, яка вже є роботою

RM Milano - це школа, яка там не існувало, але компанії, які так довго вимагають, так само сильні в області практики, як і в області теорії.

Всі наші проекти мають мету, контекст, запас ресурсів, фон попереднього досвіду, ряд причин, чому вони трапляються, і, звичайно, серія стін, щоб прорватися. Це те, що наші учні дихають кожним кроком, який вони вживають.

Основою каменю наших дидактичних шляхів є робочий світ. У наших трирічних курсах студенти вчаться, виконуючи завдання, досягаючи найтіснішого зв'язку між теорією та практикою, між ідеєю та виконанням. На наших майстер-курсах студенти безпосередньо зустрічаються з провідними іменами на ринку в аудиторії та мають можливість працювати з ними поруч.

Розташування

Мілан

Address
Via Felice Casati, 16
20124 Мілан, Ломбардія, Італія