RM Milan - International Fashion and Design School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа там не було.

Той, що ринок так довго вимагав. Ті, що руйнують стіни між модою та дизайном, між вчителем та учнями, між минулим та майбутнім. Той, хто думає і говорить мовою 14 країн, в яких вона працює. Той, хто виховує кращих учнів, вибрав кращих маестроів.

Школа, яка зараз знаходиться тут.

Те, де вони навчають вас, стикаються з проблемами, про які ще ніхто навіть не замислювався. Той, у якому ви випробовуєте себе у своїх межах і навчитесь грати на свою сторону гри ... з почуттям меж. Ті, де вони говорять на вашій мові ... а ще 13 теж! Той, кого ви ніколи не зможете залишити.

RM Istituto Moda e Design Milano

Нова школа моди та дизайну в Мілані? Так, і його назва - RM Istituto Moda e Design Milano . Школа з нетрадиційним духом і методом. Школа призначена для студентів, які мають намір бачити майбутнє прямо в очі. І, перш за все, школа, яка зібрав величезну команду викладачів, у багатьох випадках веде прізвища на міжнародний стиль та сцену дизайну.

На початкових блоках існують трирічні курси з дизайну продукту, візуального дизайну та модного дизайну, італійською та англійською мовами, а також ряд майстрів, щоб навчатися у лідерів.

Сила мережі без кордонів

RM Milano приходить до зміцнення існуючої міжнародної мережі Raffles Group, створена більше 25 років тому в Сінгапурі та зараз енергійно розширюється, з 26 коледжів у 14 країнах.

Рішення включити "Мілано" в назву відображає наші прагнення до досконалості та нашу глибоку спорідненість з містом, яке давно визнано світовою столицею дизайнерської культури.

Школа, яка дає набагато більше

Метод навчання, який використовує Raffles Milano, надихає практику семінару "Відродження" та спрямований на справжню роботу над реальними проектами для реальних клієнтів.

З першого дня, викладачі та студенти залучаються до відносин без сепараторів.

Діалог лектора-студента, постійне прагнення до нових шляхів та надійні основи для процесу індивідуального та командного росту, який навчає студентів на завтра, підготувавши їх до досвіду як природного еволюції сьогодні. Студенти навчаються вимірювати мрії та прагнення майбутнього.

Школа, яка вже є роботою

RM Milano - це школа, яка там не існувало, але компанії, які так довго вимагають, так само сильні в області практики, як і в області теорії.

Всі наші проекти мають мету, контекст, запас ресурсів, фон попереднього досвіду, ряд причин, чому вони трапляються, і, звичайно, серія стін, щоб прорватися. Це те, що наші учні дихають кожним кроком, який вони вживають.

Основою каменю наших дидактичних шляхів є робочий світ. У наших трирічних курсах студенти вчаться, виконуючи завдання, досягаючи найтіснішого зв'язку між теорією та практикою, між ідеєю та виконанням. На наших майстер-курсах студенти безпосередньо зустрічаються з провідними іменами на ринку в аудиторії та мають можливість працювати з ними поруч.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

Магістр фотографії

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 10 місяця November 2019 Італія Milan

Чому? Фотографія - це надання корисної та цікавої моделі світу, яка допомагає нам любити дійсність, розповідаючи про це. Щоб бути фотографом, це вже не ремесла. Цифрові технології змушують його відмахнутися від нав'язливості технікою на користь менталітету, все більше пов'язаного з вмінням бачити, інтерпретувати та розповідати. [+]

Десять дивовижних місяців. Десять високопоставлених експертів з міжнародної фотографії в театрі лекцій, один раз на місяць. Десять унікальних шансів на вчитися робити, лікть до коліна з кращими. Лотереї Milano Masters: хтось придумав їх нарешті.Чому?

Фотографія - це надання корисної та цікавої моделі світу, яка допомагає нам любити дійсність, розповідаючи про це. Щоб бути фотографом, це вже не ремесла. Цифрові технології змушують його відмахнутися від нав'язливості технікою на користь менталітету, все більше пов'язаного з вмінням бачити, інтерпретувати та розповідати.... [-]


Майстер в дизайні модного чоловічого одягу

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 10 місяця February 2019 Італія Milan

Чому? Мода - освіта про красу, вміння виражати думки та емоції, найбільш пряме вираження сучасного світу: кольори, форми та матеріали в ідеальній гармонії. Це найбільш жвава форма мистецтва, процвітання людей у ​​реальному житті. Подібно до великого театру "pіce", одержання сцени, яке правильно, має вирішальне значення в грі спокуси, але частина не може стояти на всьому цілі. Щоб мати можливість продовжувати перемагати над все більш стимульованим і, можливо, заплутаним споживачем, варто повернутися до основ, використовуючи глибоке технічне навчання. [+]

Десять дивовижних місяців. Десять викладачів вищого рівня в театрі лекцій, один раз на місяць. Десять унікальних шансів на вчитися робити, лікть до коліна з кращими. Лотереї Milano Masters: хтось придумав їх нарешті.Чому?

Мода - це освіта про красу, вміння виражати думки та емоції, найбільш пряме вираження сучасного світу: кольори, форми та матеріали в ідеальній гармонії. Це найбільш жвава форма мистецтва, процвітання людей у ​​реальному житті. Подібно до великого театру "Піче", одержання сцени просто право має вирішальне значення в грі спокуси, але частина не може стояти в цілому. Щоб мати можливість продовжувати перемагати над все більш стимульованим і, можливо, заплутаним споживачем, варто повернутися до основ, використовуючи глибоке технічне навчання.... [-]


Майстер в області реклами

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 10 місяця November 2019 Італія Milan

Чому? Моноліт руйнується. Реклама висвітлює нові способи охоплення людей, які більш уважно і вуличні, ніж у минулому. Одного разу там було багато грошей та декілька засобів масової інформації. Сьогодні це зовсім навпаки, і з твердого блоку правил і методів минулого ми повинні швидко просуватися до реклами, яка може перетворитися як рідина на всі прогалини, доступні за технологією. [+]

Десять дивовижних місяців. Десять агенцій високого рівня в театрі лекцій, один раз на місяць. Десять унікальних шансів на вчитися робити, лікть до коліна з кращими. Лотереї Milano Masters: хтось придумав їх нарешті.Чому?

Моноліт руйнується. Реклама висвітлює нові способи охоплення людей, які більш уважно і вуличні, ніж у минулому. Одного разу там було багато грошей та декілька засобів масової інформації. Сьогодні це зовсім навпаки, і від твердого блоку правил і методів минулого, ми зараз повинні швидко просуватися в рекламу, яка може перетворитися як рідина на всі прогалини, доступні за технологією.... [-]


Майстер візуального дизайну

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 10 місяця November 2019 Італія Milan

Чому? Якщо географія світу складається з супутників взаємодії, які інструменти ми повинні бути впевнені, що наші повідомлення не потрапляють назовні? Візуальний дизайн - це дисципліна, яку практикують ті, хто розробляє основні потоки інформації та вмісту. За кожним знаком слідує реакція. На кожен крок вперед йде торгівля або обмін. Важливо те, що вони завжди конструктивні, справедливі та цікаві. [+]

Десять дивовижних місяців. Десять агенцій високого рівня в театрі лекцій, один раз на місяць. Десять унікальних шансів на вчитися робити, лікть до коліна з кращими. Лотереї Milano Masters: хтось придумав їх нарешті.Чому?

Якщо географія світу складається з супутників взаємодії, які інструменти ми повинні бути впевнені, що наші повідомлення не потрапляють назовні? Візуальний дизайн - це дисципліна, яку практикують ті, хто розробляє основні потоки інформації та вмісту. За кожним знаком слідує реакція. На кожен крок вперед йде торгівля або обмін. Важливо те, що вони завжди конструктивні, справедливі та цікаві.... [-]


Майстер дизайну жіночого одягу

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 10 місяця February 2019 Італія Milan

Чому? Творчість означає експериментувати з нашим знайомством з традицією та розробкою на ньому. Традиція, у свою чергу, фільтрується через сучасну обізнаність і користь від нових технологій, перетворюється на інновації. Система моди функціонує як відбиток сучасного світу і як прогноз найближчого майбутнього, а також як сон, як емоції. Наші емоції завжди є головною рушійною силою акту створення. [+]

Десять дивовижних місяців. Десять викладачів вищого рівня в театрі лекцій, один раз на місяць. Десять унікальних шансів на вчитися робити, лікть до коліна з кращими. Лотереї Milano Masters: хтось придумав їх нарешті.Чому?

Творчість означає експериментувати з нашим знайомством з традицією та розробкою на ньому. Традиція, у свою чергу, фільтрується через сучасне усвідомлення та використання нових технологій, перетворюється на інновації. Система моди функціонує як відбиток сучасного світу і як прогноз найближчого майбутнього, а також як сон, як емоції. Наші емоції завжди є головною рушійною силою акту створення.... [-]


Майстер з дизайну продукту

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 10 місяця February 2019 Італія Milan

Чому? Чому деякі проектні проекти, які, здається, позначили всі потрібні поля, просто не пройшли тестування на ринку? Чи існує така речі, як рецепт успіху? Відповідь ні: не існує безглуздих рецептів. Те, що існує, - це талант, енергія та серйозний підхід до проектування, розуміння складності світу та здатність адаптувати моделі до його відповідності. Тоді є наполегливість, аналіз та навчання: це те, що існує. [+]

Десять дивовижних місяців. Десять міжнародних дизайнерів в театрі лекцій, один раз на місяць. Десять унікальних шансів на вчитися робити, лікть до коліна з кращими. Лотереї Milano Masters: хтось придумав їх нарешті.Чому?

Чому деякі проектні проекти, які, здається, позначили всі потрібні поля, просто не пройшли тестування на ринку? Чи існує така речі, як рецепт успіху? Відповідь ні: не існує безглуздих рецептів. Те, що існує, - це талант, енергія та серйозний підхід до проектування, розуміння складності світу та здатність адаптувати моделі до його відповідності. Тоді є стійкість, аналіз та навчання: це те, що існує.... [-]