Politecnico di Milano - Master School F.lli Pesenti

Введення

Прочитайте офіційний опис

Politecnico di Milano - італійський державний університет науково-технічного характеру, заснований 29 листопада 1863 року в Мілані під назвою "Королівський високий технічний інститут". Його напрями вивчення та наукові дослідження включають інженерію, архітектуру та дизайн. Політехнічний випуск академічних звань ступеня, спеціаліста і докторського дослідження і є місцем проведення декількох докторських курсів і магістрів університетів. В даний час в університеті навчається близько 36 тисяч студентів.

У 2015 році випуск рейтингів світового університету QS, один з найвідоміших і найвідоміших рейтингів міжнародних університетів, ставить Політехнічний університет Мілана серед п'ятсот кращих університетів світу, зокрема, постанов, які для району цивільно-будівельної інженерії та для Дизайнерський район Politecnico di Milano розташований відповідно:

- Італія: 1 місце (цивільно-будівельна інженерія) 1-е місце (дизайн)
- ЄВРОПА: 4 місце (цивільно-будівельна інженерія) 4-е місце (дизайн)
- СВІТ: 13 місце (цивільно-будівельна інженерія) 11 місце (дизайн)

Фернандо Мелоні / Unsplash

традиція

Культурний фон:
Італія налічує близько двох третин світової художньої спадщини, це після двох тисяч років лідерства в історії та культурі сучасних європейських цивілізацій. Це країна, яка включає в себе історичні та сучасні переваги в області архітектурного та інженерного проектування. Школи архітектури та інженерії Політехнічного Мілану зберегли та передали ці переваги з 1863 року до сьогодні, без перерви.


Економічний фон:
Мілан є столицею Ломбардії, одного з найбільш економічно життєво важливих регіонів Європи; У ці роки ми говоримо про "нове Відродження для Мілана". Протягом більше століття вона стабілізувала свою економічну та продуктивну роль, ставши найбільшим італійським фінансовим ринком, а також однією з світових столиць моди та дизайну, а також домом Expo 2015. Досконалість виробництва, що стала ще більш фундаментальною для всієї Італії коли світова фінансова криза 2008 року мала сильні негативні наслідки для економіки нашої країни та її ринку праці. Сьогодні, як ніколи раніше, компанії шукають спеціалізованого персоналу, здатного негайно принести реальну та конкретну користь організації: ми говоримо про «працездатність» та «навички працевлаштування».


Географічний фон:
Центральне місце Італії в Середземномор'ї разом з його подовженою формою, з різними кліматичними, екологічними та сейсмічними умовами, є викликами для диференційованих та інноваційних інженерних та архітектурних рішень.
Matteo Raimondi / Unsplash

інновація

Раніше узагальнені умови та воля керівництва школи дозволяють розмістити майстер-школу F.lli Pesenti як навчальний інструмент, здатний подолати розрив між університетською освітою та інноваціями професій, особливо у світі будівництва та інфраструктура.

Інтернаціоналізація професії інженера і архітектора пропонує постійно розвиваються проблеми, пов'язані з дизайнерськими виборами, в яких інженерно-архітектурна робота повинна бути оптимальною серед різних можливих варіантів, іноді у взаємному конфлікті між ними.

Школа, завдяки постійній співпраці між діячами академічного світу, відомими виробниками та професіоналами, дозволяє студентам магістра прийти до всіх аспектів основних італійських та міжнародних проектів, починаючи з попереднього техніко-економічного обґрунтування інвестицій у нерухомість на будівельному майданчику, торкаючись всі етапи проекту, що досягають управління побудованими.

Інновації, що характеризують Школу, можна прочитати в пропозиції 8 магістерських курсів (відкриті також для трирічних випускників і для іноземних студентів), активовані для наступного видання 2016 - 2017 і ONLINE. Це дозволяє освітній традиції школи дістатися до студентів по всьому світу, дозволяючи їм залишатися в курсі і відвідувати ступінь магістра в політехнічному Мілані без необхідності переїзду і без переривання роботи. Починаючи з 2014–2015 рр., Майстер-школа F.lli Pesenti розширила свою навчальну пропозицію, звернувшись також до тих, хто бажає професійно працювати, не бажаючи робити цілий рік. Таким чином, школа пропонує, в різних областях, які належать до неї, 4-місячні курси спеціалізації та курси CFP, які визнають кредити професійного навчання інженерам і архітекторам. Більше того, MOOC-орієнтована ASP (Advanced Study Programme) також є актуальною, що за дуже низькою ціною дозволяє вам стежити за всіма уроками магістерської ступені повністю в Інтернеті і без необхідності приділяти багато часу написанню остаточної дисертації. А також курси, організовані з такими провідними компаніями, як Autodesk, Oracle і Siemens. І партнерство з Adecco і Manpower.Фернандо Мелоні / Unsplash

У резюме

Мета майстер-школи F.lli Pesenti - створити "працездатність", надаючи інженерам та архітекторам навички спеціалістів та інновацій у сфері управління проектами, енергетичного менеджменту, управління BIM, сейсмічної інженерії, судової інженерії та сталого розвитку.

Всі люди, що беруть участь у майстер-школі F.lli Pesenti, працюють з метою зробити нашу школу точкою відліку як на національному, так і на міжнародному рівні для створення можливостей працевлаштування в цивільному, будівельному та інфраструктурному секторах.

Сьогодні саме будівельні компанії, інжинірингові компанії та професійні фірми потребують саме таких: спеціалізованих фахівців, здатних безпосередньо, ефективно та конкретно створювати цінність.

Слава і присутність, по-різному, численних співробітників у Великій італійській та міжнародній творчості є джерелом життєвої сили наших Майстрів; студенти активно впроваджуються та керуються цими проектами, чиї численні проблеми є унікальним полігоном для підготовки фахівців, які знають про союз, фундаментальних для майбутнього правлячого класу, і необхідних сьогодні між університетською підготовкою та технологічно-професійними інноваціями.

Майстри Школи все більше засновуються і визнаються у зовнішньому світі в університеті. Студенти отримують професійні пропозиції до укладення досвіду магістра; Пропозиція професійних посад для інженерів і архітекторів, які володіють ступенем магістра, постійно зростає в Секретаріаті Школи.

Розташування

Мілан

Address
Piazza Leonardo da Vinci, 32
20133 Мілан, Ломбардія, Італія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія