Pixel

Введення

Прочитайте офіційний опис

Міжнародний майстер з європейського планування та управління проектами організовується та координується міжнародною освітою та навчальною установою Pixel , розташованою у Флоренції (Італія), що має на меті забезпечення підтримки інтернаціоналізації та європейської співпраці.113461_2.jpg

Основними цільовими групами, з якими працює Pixel є: вищі навчальні заклади, школи, організації професійно-технічної освіти, навчальні заклади для дорослих, державні органи (міністерства, регіональні органи), дослідницькі центри, установи культури, лікарні тощо.

Pixel була заснована у Флоренції (Італія) у 1999 році та має значний досвід у наступних сферах:

Пряме подання європейських проектів.

За останні 18 років Pixel успішно координував і керував понад 85 європейськими проектами. Європейські програми, які фінансували проекти, в яких брав участь Pixel були: Сократ ODL; Сократ Мінерва, Сократ Грюндтвіг, Сократ Лінгуа, електронне навчання, Леонардо да Вінчі, навчання впродовж життя - підпрограми: Коменський, Еразмус, Леонардо да Вінчі, Грюндтвіг і КА1, КА2, КА3, КП4, Програма юстиції, Програма безпечного Інтернету, Програма Еразмус - Стратегічне партнерство KA2. Європейські проекти, в яких Pixel брав участь, зосереджувалися на наступних предметних областях: інновації в освіті; Викладання та навчання мови; Дослідження; Наукова освіта; Історія освіти та досліджень; Витончені мистецтва; Сприяння зайнятості та підприємництву; Соціальна інтеграція; Здоров'я; Безпека, правосуддя та права людини; Послуги з підтримки та інновацій для МСП.

Багато хто з європейських проектів, координованих Pixel , отримали рейтинг "Відмінно" і визначені Європейською Комісією як "Краща практика".

Pixel також координував і керував понад 30 проектами, які фінансуються Європейським соціальним фондом. Ці проекти були спрямовані на: навчання в компанії; навчання молоді для підтримки доступу до ринку праці; рівних можливостей.113462_1.jpg

Організація міжнародних ініціатив з освіти та навчання

Pixel організовує та надає міжнародні курси підвищення кваліфікації на різні теми, такі як європейське співробітництво, нові технології для освіти, інноваційні методики навчання, вивчення мови тощо. У середньому 300 учасників з усієї Європи щорічно відвідують курси міжнародних курсів Pixel . Міжнародні курси організовані для викладачів університетів, дослідників, державних службовців, директорів шкіл, адміністративного персоналу, тренерів, випускників і т.д.

Організація міжнародних конференцій у сфері освіти

Pixel організовує міжнародні конференції. Три з них організовані щорічно. Перший має назву: майбутнє освіти і щорічно, у червні, у Флоренції. Друга міжнародна конференція має назву: ІКТ для вивчення мов і щорічно, у листопаді, у Флоренції. Третя міжнародна конференція під назвою «Нові перспективи у вищій освіті» проходить у Флоренції щорічно, у березні. Близько 250 учасників відвідують кожну з подій, що представляють понад 50 країн на п'яти континентах.

113459_5.jpg

Pixel розробила міжнародні партнерські відносини з більш ніж 500 організаціями по всьому світу. Транснаціональними партнерами компанії Pixel є вищі навчальні заклади, школи, організації професійно-технічної освіти, навчальні заклади для дорослих, державні органи (міністерства, регіональні органи), дослідницькі центри, установи культури, лікарні тощо.

Pixel займається постійним поліпшенням u

113460_3.jpg

Розташування

Флоренція

Address
Via Luigi Lanzi 12
50134 Флоренція, Тоскана, Італія