Pixel

Введення

Прочитайте офіційний опис

Міжнародний майстер з європейського планування та управління проектами організовується та координується міжнародною освітою та навчальною установою Pixel , розташованою у Флоренції (Італія), що має на меті забезпечення підтримки інтернаціоналізації та європейської співпраці.

113461_2.jpgPixel","author_url":"","source":"©Pixel"}" />

Основними цільовими групами, з якими працює Pixel є: вищі навчальні заклади, школи, організації ПТО, навчальні заклади для дорослих, державні органи влади (міністерства, регіональні органи), науково-дослідні центри, заклади культури, лікарні тощо з усього світу.

Pixel була створена у Флоренції (Італія) у січні 1999 р. Та має значний досвід роботи в таких сферах:

Пряме подання європейських проектів.

За останні 21 рік Pixel успішно координував та керував понад 100 європейськими проектами. Європейськими програмами, які фінансували проекти, в яких брав участь Pixel є: ODL Сократ; Сократ Мінерва, Сократ Грюндвіг, Сократ Лінгуа, eLearning, Леонардо да Вінчі, навчання протягом усього життя - підпрограми: Коменський, Еразм, Леонардо да Вінчі, Грюндвіг та KA1, KA2, KA3, Поперечні програми KA4, Програма юстиції, Програма безпечного Інтернету, Програма Erasmus + - KA2-Стратегічні партнерства. Європейські проекти, в яких брав участь Pixel були зосереджені на таких предметних областях: інновації в освіті; Викладання та навчання мови; Дослідження; Наукова освіта; Освіта та дослідження історії; Витончені мистецтва; Сприяння зайнятості та підприємництву; Соціальне включення; Здоров'я; Безпека, справедливість та права людини; Послуги підтримки та інновацій для малого та середнього бізнесу.

Багато європейських проектів, координованих Pixel , отримали оцінку "Відмінно" та визнані Європейською Комісією як "Найкраща практика".

Pixel також координував та керував понад 50 проектами, що фінансуються Європейським соціальним фондом. Ці проекти були зосереджені на: внутрішньовиробничому навчанні; навчання молоді для підтримки доступу до ринку праці; рівні можливості.

113462_1.jpgPixel","author_url":"","source":"©Pixel"}" />

Організація міжнародних ініціатив з освіти та навчання

Pixel організовує та проводить міжнародні курси підвищення кваліфікації на різні теми, такі як європейська співпраця, нові технології навчання, інноваційні навчальні методики, вивчення мови тощо. Деякі з цих курсів до цього часу проходили у понад 40 виданнях. В середньому 300 учасників з усієї Європи відвідують міжнародні курси Pixel щороку. Організовані міжнародні курси адресовані викладачам університету, дослідникам, державним службовцям, директорам шкіл, адміністративним працівникам, викладачам, студентам та ін.

Організація міжнародних конференцій у сфері освіти

Pixel організовує міжнародні конференції. Три з них організовуються щорічно. Перший має назву: Майбутнє освіти, і він проводиться у Флоренції щороку у червні. Друга міжнародна конференція має назву «ІКТ для вивчення мови», і вона проводиться у Флоренції щорічно в листопаді. Третя міжнародна конференція має назву «Нові перспективи у вищій освіті», і вона проводиться у Флоренції, щорічно, у березні. Близько 250 учасників відвідують кожну з заходів, що представляють понад 50 країн на п'яти континентах.

113459_5.jpgPixel","author_url":"","source":"©Pixel"}" />

Pixel розвинув міжнародні партнерські стосунки з понад 500 організаціями по всьому світу. Транснаціональні партнери Pixel - це вищі навчальні заклади, школи, організації ПТО, навчальні заклади для дорослих, державні органи влади (міністерства, регіональні органи), науково-дослідні центри, заклади культури, лікарні, що базуються по всьому світу.

Pixel займається постійним поліпшенням якості наданих послуг. Pixel отримав сертифікат якості відповідно до UNI EN ISO 9001. Pixel акредитований Міністерством освіти Італії та Регіональним урядом Тоскани.

113460_3.jpgPixel","author_url":"","source":"©Pixel"}" alt="113460_3.jpg" />

Розташування

Флоренція

Address
Via Luigi Lanzi 12
50134 Флоренція, Тоскана, Італія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія