Politecnico di Milano

Введення

Прочитайте офіційний опис

Міланський політехнічний завжди була заснована на якість та інновації у викладанні і дослідженнях, в результаті чого плідний відносин з економічними і виробничими світів через експериментальних досліджень та передачі технологій.

Наукове дослідження

Міланський політехнічний вирізняється своєю тверду прихильність Researchis, здійснюється в основному в галузі енергетики, транспорту, планування, управління, архітектури, дизайну, математики, природничих і прикладних наук, ІКТ, навколишнього середовища і культурної спадщини ..

Дослідження являє собою ключовий елемент для порівняння й конкуренції серед кращих університетів інститутів по міжнародній основі, так як передові і інноваційні навчальні програми розроблені, створюючи місце, де університет і світ бізнесу зустрітися, таким чином даючи значний внесок в інновації та трансформації суспільства.

В Європі, Міланський політехнічний бере участь у багатьох науково-дослідних і навчальних проектах з найбільш кваліфікованими європейськими університетами, а також розширення в інші країни: від Північної Америки до Південно-Східної Азії. Університет є частиною IDEA LeagueСтратегічний альянс серед п'яти провідних європейських університетів технології, яка спрямована на виховання нового покоління інженерів з позакласними заходами для окремих, дуже талановитих студентів.

Кампуси

Політехнічного ді Мілано має сім кампусів, розташованих в містах Milano (Leonardo і Бовіс кампуси), Комо, Лекко, Кремона, Мантуя і П'яченца. Це багатоцентрове структура називається Політехнічний мережі. в Мілані, і довколишні міста складають один з найбільших економічних і культурних районів в Європі. Сам Мілан у всьому світі популярність в області моди і дизайну.

Ласкаво просимо міжнародних студентів і спорту в PoliMi

Деякі спортивні споруди доступні на Міланський політехнічний і в філії інших центрів з університетом. Студенти можуть практикувати легка атлетика, футбол, регбі, плавання, фітнес, гольф, волейбол, баскетбол, футбол, дзюдо, фехтування, альпінізм, катання на лижах і т.д.

Розташування

Мілан

Politecnico di Milano

Address
Piazza Leonardo da Vinci, 32

20133 Мілан, Ломбардія, Італія
Веб-сайт
Телефон
+39 02 2399 2008

Комо

Address
Polo Territoriale di Como
Via Natta 12/14

22100 Комо, Ломбардія, Італія

Лекко

Address
Polo Territoriale di Lecco
Via Gaetano Previati, 1/c

23900 Лекко, Ломбардія, Італія

Кремона

Address
Polo Territoriale di Cremona
Via Sesto 39/41

26100 Кремона, Ломбардія, Італія

П'яченца

Address
Polo Territoriale di Piacenza
Via Scalabrini 76

29121 П'яченца, Емілія-Романья, Італія

Мантуя

Address
Polo Territoriale di Mantova
Piazza d'Arco 3

46100 Мантуя, Ломбардія, Італія

Мілан

Address
Milano Bovisa Campus
Мілан, Ломбардія, Італія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

MSc
Цей навчальний заклад також пропонує: