Mediterranea University of Reggio Calabria

Введення

Прочитайте офіційний опис

Розташований в самому центрі Середземного моря, то УНІВЕРСИТЕТ забезпечує багатство знань, побудованої на кожному аспекті цієї області: ідеальний трамплін для тих, хто хоче вчитися в Реджіо і будувати своє майбутнє в місті зі столичним диханням, залучаючи своєю красою.

Заснована в 1982 році, Università Mediterranea завершив реорганізацію, передбачену реформи і в даний час представлено шість департаментів в області сільського господарства, архітектури та інженерного права, шістдесяти лабораторій і оновленого освітнього пропозиції.

Вона доступна для студентів нової області, присвячений адміністративних послуг, безкоштовний бездротовий доступ, стипендії, Нова резиденція для збільшення пропускної спроможності і поза офісом іноземних студентів, театральних майстерень і 200 Erasmus стипендій для навчання за кордоном.

З повним календарем культурних заходів протягом усього року, Università Mediterranea поєднує в собі прихильність наукових досліджень і викладання. Концерти, майстер-класи та заходи у співпраці з асоціаціями студентів розміщуються в розділах, присвячених інформуванню сайту університету.

З Web також проходить основна пропозиція послуг для студента: реєстрація, податки і коледжу кар'єри знаходяться на вашому комп'ютері. І, щоб тримати себе проінформовано Università Mediterranea регулярні інформаційні бюлетені, персоналізовані повідомлення електронної пошти та сторінки на Facebook і Twitter. Велика увага до орієнтації до і післявузівської Куратор UniOrienta з послугами консультування, стажувань і зустрічей зі школами.

Розташування

Реджо Калабрія

Mediterranea University of Reggio Calabria

Address
Salita Melissari
89124 Реджо Калабрія, Калабрія, Італія
Веб-сайт
Телефон
+39 0965 169 1207

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія