Maranello Design Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

"У Маранелло ми створюємо майбутніх дизайнерів автомобілів"

117698_Maranellokeystone02.png

Maranello Design Academy - це сертифікована вища школа, що спеціалізується на дизайнерських дослідженнях. Курси сертифіковані університетом Europa di Roma.

https://www.universitaeuropeadiroma.it

В Maranello Design Academy ми прагнемо навчати студентів і перетворювати їх на професіоналів високого рівня.

У нас є унікальна програма, яка базується на дуже тісному співробітництві з промисловістю і пропонує дуже особливі можливості для того, щоб відчути італійську дизайн і мистецтво культури.

Наша програма базується на трьох основних напрямках:

1. Навчання шляхом роботи

Студенти MDA навчаються, роблячи в маленьких студійних класах під керівництвом професійних дизайнерів, даючи можливість досягти високого рівня дизайнерських навичок і компетентності протягом навчальних років.

2. Повне занурення

Ескіз і навчання дизайну в галереях і музеях деяких з найвідоміших спортивних автомобілів і виробників мотоциклів, таких як Ferrari, Maserati, Lamborghini, Ducati, Pagani і Alfa Romeo.

3. Повне занурення ст

Навчальний план MDA включає відвідування найважливіших італійських музеїв мистецтва та історичних архітектурних об'єктів. Таким чином, студенти розвивають свої естетичні навички в таких областях, як живопис, скульптура та архітектура, відвідуючи історичні шедеври італійської культури мистецтва в Римі, Флоренції та Венеції.

Повне занурення

Дизайн автомобілів живе і дихає як в класі, так і в його навколишньому середовищі. Maranello Design Academy присвячується занурення студента в ці сфери, пропонуючи унікальну "Програму ескізів в реальному часі".

З керівництвом професійних дизайнерів і екскурсій, які вивчають музеї автомобілів Motor Valley, студенти Maranello Design Academy піддаються прикладам сучасних і історичних моделей автомобілів і мотоциклів в музеях і галереях Maserati, Ferrari, Lamborghini, Ducati і Pagani де вони будуть практикувати ескізи дизайну «жити».

Під час цих спеціальних занять з ескізів, студенти знайомляться з фундаментальними способами бачення, мислення та дій, які є необхідними для тих, хто зацікавлений у кар'єрі в дизайні транспорту.

Відвідування заводу

Освітня філософія Maranello Design Academy корениться в глибокій взаємодії між викладачами і студентами в студії, в цій галузі і в наставництві «один на один». Повний курс програми Immersion має широкий діапазон дискурсу, але спеціально розрахований на кожного учасника. Завершивши програму, студенти отримали цікаве вступ до багатого дизайнерського та інженерного контексту Motor Valley, де школа розташована і почала розвивати і вдосконалювати свій власний відмінний підхід до вивчення дизайну.

Maranello Design Academy бере його студентів у культурній мандрівці через fascinating музеї та виробничі потужності повні історії та технології Ferrari, Lamborghini, Pagani, Maserati, та Ducati. Ми вважаємо, що програма «Повне занурення» пропонує, можливо, найвищий приклад з точки зору якості та технічних знань, які пропонуються студентам. Програма надає індивідуальні візити та індивідуальні лекції з видатними дизайнерами та інженерами, які поділяться своїм професійним досвідом та приділять пильну увагу всім дизайнерським завданням студента.

Повне занурення ст

Мікеланджело і Леонардо да Вінчі: Рим, Венеція і Флоренція - це архітектурні музеї під відкритим небом, де можна побачити еволюцію стилів, техніки, гуляючи навколо чудових Плаз або відвідавши їх неймовірно багаті музеї.

Для студентів-дизайнерів, Італія - рай з безцінним багатством робіт і місць.

Maranello Design Academy має спеціальну програму «Повне занурення»: захоплююча програма, яка знайомить студентів з безцінним багатством творів і місцем італійської художньої традиції та культури.

Ця програма покликана допомогти студентам набути і розвинути глибше почуття форм, пропорцій і кольорів через критичне мислення і спостереження за найважливішими художніми шедеврами світу.

Ознайомившись з експансивною архітектурною та художньою культурою Італії, студенти занурюються у візуальний та структурний ландшафт та його культурний контекст.

Maranello Design Academy надає студентам унікальну можливість відчути італійську архітектуру, живопис і скульптуру з перших рук через екскурсії до Риму, Венеції, Флоренції, Болоньї та багатьох інших важливих міст і музеїв.

Розташування

Маранелло

Address
Via Terra delle Rosse, 12
41053 Маранелло, Емілія-Романья, Італія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія