MIP Politecnico di Milano School of Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

MIP Politecnico di Milano Вища школа бізнесу

Заснована в 1979 році як консорціум між Політехнічним інститутом Мілано та багатьма італійськими установами та декількома провідними державними та приватними індустріальними групами, сьогодні MIP є неприбутковою консорціумом, що обмежується . MIP та Департамент менеджменту, економіки та промислової інженерії разом складають Школу менеджменту Politecnico di Milano , яка бере участь у всіх аспектах навколо наукових досліджень та освіти в галузі менеджменту, економіки та промислової інженерії.

У 2007 році Школа менеджменту була акредитована EQUIS . Оскільки вперше приєднавшись до рейтингу "Фінансові Таймс" кращих європейських бізнес-шкіл у 2009 році, сьогодні отримала Школа управління, яка входить до списку:

  • Executive MBA
  • Повний курс MBA
  • Магістр наук в галузі менеджменту
  • Індивідуальні виконавчі програми для бізнесу
  • Відкриті виконавчі програми для менеджерів та фахівців

З 2009 року Школа включена до рейтингу Executive Education серед кращих у світі для "індивідуальних" програм, розроблених спеціально для корпоративних клієнтів та призначених для своїх менеджерів та високопоставлених працівників.

У 2013 році MBA та Executive MBA отримали престижну міжнародну акредитацію AMBA ( Асоціація МВА ).

Школа є членом PRME (Principles for Responsible Management Education), Cladea (Латиноамериканська Рада управлінських шкіл) та QTEM (Quantitative Techniques for Economics)

З 2015 року Школа є членом AACSB International - Асоціації для розвитку колегіальних шкіл бізнесу . AACSB International є членською асоціацією навчальних закладів, бізнесу, неприбуткових організацій та державних організацій, що займаються просуванням вищої освіти в бізнесі. Членство не означає акредитацію.

Школа менеджменту також включена до рейтингу світового університету QS з її глобальними програмами МВА. Крім того, в 2018 році вперше Школа перебуває у списку разом з міжнародним магістром з бізнес-аналітики та великими даними, магістром з управління фінансовими ризиками та магістра в галузі управління. Flex EMBA також був одним із кращих програм дистанційного навчання в усьому світі за рейтингом QS Distance Online MBA Rankings 2018.

Розташування

Мілан

Address
Politecnico di Milano School of Management Via Lambruschini 4C - Building 26A
20156 Мілан, Ломбардія, Італія

Нант

Address
Нант, Pays de la Loire, Франція

Реймс

Address
Реймс, Гранд Ест, Франція

Едінбург

Address
Едінбург, Шотландія, Великобританія

Мадрид

Address
Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Гуанчжоу

Address
Гуанчжоу, Гуандун, Китай

Барселона

Address
Барселона, Каталонія, Іспанія

Брюссель

Address
Брюссель, Бельгія

Глазго

Address
Глазго, Шотландія, Великобританія
Телефон
undefined

Пекін

Address
Пекін, Пекін, Китай
Телефон
undefined

Мюнхен

Address
Мюнхен, Баварія, Німеччина
Телефон
undefined

Тулуза-ле-Шато

Address
Тулуза-ле-Шато, Бургундія-Франш-Коме, Франція
Телефон
undefined

Акредитації