MIP Politecnico di Milano School of Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

MIP Politecnico di Milano Вища школа бізнесу

Заснована в 1979 році як консорціум між Політехнічним інститутом Мілано та багатьма італійськими установами та декількома провідними державними та приватними індустріальними групами, сьогодні MIP є неприбутковою консорціумом, що обмежується . MIP та Департамент менеджменту, економіки та промислової інженерії разом складають Школу менеджменту Politecnico di Milano , яка бере участь у всіх аспектах навколо наукових досліджень та освіти в галузі менеджменту, економіки та промислової інженерії.

У 2007 році Школа менеджменту була акредитована EQUIS . Оскільки вперше приєднавшись до рейтингу "Фінансові Таймс" кращих європейських бізнес-шкіл у 2009 році, сьогодні отримала Школа управління, яка входить до списку:

  • Executive MBA
  • Повний курс MBA
  • Магістр наук в галузі менеджменту
  • Індивідуальні виконавчі програми для бізнесу
  • Відкриті виконавчі програми для менеджерів та фахівців

З 2009 року Школа включена до рейтингу Executive Education серед кращих у світі для "індивідуальних" програм, розроблених спеціально для корпоративних клієнтів та призначених для своїх менеджерів та високопоставлених працівників.

У 2013 році MBA та Executive MBA отримали престижну міжнародну акредитацію AMBA ( Асоціація МВА ).

Школа є членом PRME (Принципи відповідальної освіти з управління), Cladea (Латиноамериканська рада шкіл менеджменту) та QTEM (Кількісні методи для економіки та управління магістрами).

З 2015 року Школа є членом AACSB International - Асоціації для розвитку колегіальних шкіл бізнесу . AACSB International є членською асоціацією навчальних закладів, бізнесу, неприбуткових організацій та державних організацій, що займаються просуванням вищої освіти в бізнесі. Членство не означає акредитацію.

Школа менеджменту також включена до рейтингу світового університету QS з її глобальними програмами МВА. Крім того, в 2018 році вперше Школа перебуває у списку разом з міжнародним магістром з бізнес-аналітики та великими даними, магістром з управління фінансовими ризиками та магістра в галузі управління. Flex EMBA також був одним із кращих програм дистанційного навчання в усьому світі за рейтингом QS Distance Online MBA Rankings 2018.

Розташування

Мілан

Address
Politecnico di Milano School of Management
Via Lambruschini 4C - Building 26A

20156 Мілан, Ломбардія, Італія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації