Milano Fashion Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

Мілан інститут моди є консорціум створений для забезпечення вищої освіти в секторі моди на трьох університетах Мілана: Університет Бокконі, Католицького університету та Політехнічного Університету Мілана. Ці три університету представляють міжнародного центру передового досвіду, спираючись на досвід консолідованої в науково-дослідних і навчальних заходів для бізнесу в секторі моди в галузі управління, комунікації та дизайну. Таким чином, Мілан інститут моди є унікальною ініціативою в Європі міждисциплінарний підхід застосовується до компетенції внесок академічними партнерами. Програма навчання включає в себе вчених і дослідників в області економіки і управління дисциплін з Університету Бокконі, соціальних наук і зв'язку з Католицького університету, а також в області технологій і дизайну з Політехнічного Університету Мілана. Як правило, програми в індустрії моди включають тільки один або два з цих дисциплін і, отже, мають труднощі познайомити студентів з величезним діапазоном питань, піднятих творчих, виробничих і комунікаційних процесів в моді бізнесу.


Програма Мілан інститут моди, з іншого боку, встановлює, щоб надати студентам спеціалізованих міждисциплінарних навичок, необхідних для ефективного управління всією Desgin, виробництво і зв'язку процес модної продукції.

Відвідування майстер МФО надає унікальні культурні, особисті і професійні можливість провести дуже інтенсивний період в Мілані, однією з головних столиць світової моди.

Тісні зв'язки між Міланом і моді, створених починаючи з другої половини минулого століття, не представлені виключно бутіки і магазини, які характерні для самих космополітичних міст по всьому світу. Насправді, в Мілані є більше 600 салонів і 3000 компаній моди. Мілан також є домом для деяких з найбільш активних і важливих суспільних відносин і рекламних агентств на міжнародному рівні. І це ще не все. У Мілані і навколишнього провінції є всі бізнес, який складають моди трубопроводу: студії фотографів, розвідку агентства, виробничих компаній, видавничої системи і деякі з найвідоміших, найбільш передових та інноваційних форматів поширення в глобальному масштабі. Мілан також місто, в якому найбільш важливі галузеві асоціації були створені, наприклад, Національної палати італійської моди (CNMI) і італійської моди системи (SMI).

Більш виробництві та професійних система, Мілан є світовою етап моди: ведучі заходу модного системи, у тому числі Milano Collezioni, MIPEL (International Шкіра Товари Маркет), Мідо (Міжнародний окуляри Fair), MICAM ShoeEvent (Міжнародна виставка взуттєвої ярмарку), і Мілан Unica (італійський текстиль Fair), виступати в якості каталізатора, спираючись операторів індустрії моди з усього світу протягом року.

Культурно-говорящих, Мілан це місто, в якому італійський історія сильно сьогоденні і, крім того, в якому мистецтво тісно пов'язане з культурними явищами, які характеризують сучасність, таких як мода і дизайн themselves.The театру Ла Скала, Кафедрального собору, Королівський палац, Замок Сфорцеско, Арчімбольдо театр, Музей дизайну Трієнале, Брера Пінакотека, то Пеццолі Музей Польді, Музей ХХ століття і Музей моди в Морандо палацу є основними символами обширною системою культурних об'єктів, що приймаючі події та виставки протягом року.

При особистому рівні, Мілан пропонує безліч різних можливостей для відпочинку теж: ресторани і місця в Brera і вздовж Navigli каналів, бутики в моді «Золотий чотиристоронньої" (розкіш роздрібна район в центрі Мілана) і мега-магазини в Корсо Вітторіо Емануеле, салонах топ сучасного дизайну брендів, численні заходи, такі як Міжнародний Furniture Fair (Salone дель Mobile) і Fuorisalone подій, разом з А. А. розгалуженої мережі невеликий бутік, що оживити життя багатьох районах за межами добре відомі центр міста. Мілан також має спортивні традиції йде корінням в далеке минуле, з командами, які виграли більшість назв на європейському та світовому рівні, в обох основних і другорядних видів спорту. Нарешті, так само як бути розташований в центрі Європи, Мілан є найбільш важливим залізничним вузлом на півночі Італії, з більш ніж 80 км міських мереж (і ще дві лінії під будівництво) і 280 км трамвайних ліній.

Розташування

Мілан

Address
Milano Fashion Institute
Registered Office
Via Sarfatti 25,

20136 Мілан, Ломбардія, Італія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія