LUISS School of Government

Введення

Прочитайте офіційний опис

Урядова школа є частиною Libera Università Internazionale дельї Студи (LUISS або соціальної) Guido Carli, Міждисциплінарний університет пропонує ступеня на всіх рівнях навчання. Основна увага приділяється бізнес-досліджень, економіки, політики і права. Кампус знаходиться в центрі Риму, і являє собою сучасну навчальну середу для 7000 студентів. Нові приміщення, розташовані всередині великої площі напів-парк на Viale Румунії, це сучасний університетський комплекс оснащений за останнім словом в області передових технологій. Архітектура особливості відкриті, динамічні, прозорі простору, які в повній мірі висловити почуття спільності і інтенсивність життя в університеті.

LUISS Гвідо Карлі є Університет прагне до досконалості в плані значних інвестицій в освіту і наукові дослідження. Завдяки своїй приналежності до Конфіндустрія, Конфедерації італійських промисловців, Університет має тісні зв'язки з промисловими підприємствами країни, більшість з яких працюють на міжнародному рівні. Досліджень і навчання перевагу LUISS була недавно підтверджена за допомогою незалежної оцінки з боку Il Sole 24 Ore, один з провідних щоденних газет в Європі, а також Nationplacing заклад серед кращих в Італії. з моменту свого заснування LUISS Гвідо Карлі грає ключову роль в економічному і культурному розвитку Італії. Мало того, що він навчений лідерів світового класу, чутливі до цінностей ринкової культури і правил сучасної демократії, але він також вніс важливий внесок в наукові галузі економіки та фінансів, права та політології.

Почути про LUISS школи уряду безпосередньо від його директора професора Серджіо Fabbrini

Школа уряду від Андреа Джанноне на Vimeo.

Чому LUISS Guido Carli

LUISS Гвідо Карлі являє собою багатопрофільну університет пропонує градусів на всіх рівнях навчання. Основна увага приділяється бізнес-досліджень, економіки, політики і права. Кампус знаходиться в центрі Риму, і являє собою сучасну навчальну середу для 7000 студентів. Нові приміщення, розташовані всередині великої площі напів-парк на Viale Румунії, це сучасний університетський комплекс оснащений за останнім словом в області передових технологій.

Архітектура особливості відкриті, динамічні, прозорі простору, які в повній мірі висловити почуття спільності і інтенсивність життя в університеті. LUISS Гвідо Карлі є Університет прагне до досконалості, яке приваблює кращі таланти (з точки зору як студентів, так і викладачів) через значні інвестиції в галузі освіти і наукових досліджень. Завдяки своїй приналежності до Конфіндустрія, Конфедерації італійських промисловців, Університет має тісні зв'язки з промисловими підприємствами країни, більшість з яких працюють на міжнародному рівні. У більш сорока років з моменту свого заснування в 1966 році, LUISS Гвідо Карлі грає ключову роль в економічному і культурному розвитку Італії. Мало того, що він навчений лідерів світового класу, чутливі до цінностей ринкової культури і правил сучасної демократії, але він також вніс важливий внесок в наукові галузі економіки та фінансів, права та політології.

Місце і Послуги

Навчання в Школі державного управління означає бути частиною Luiss динамічною і міжнародного співтовариства, яка розділяє наукові зусилля, ентузіазм і досвід. Студенти провести активну роль в їх освіті і може розраховувати на близькі стосунки з викладачами. LUISS має багато можливостей для студентів, щоб брати участь в тканини університету і за його межами, в тому числі його власного радіо і WebTV, найбільш важливим в італійській студентської спільноти.

прийом їжі

Студенти мають доступ до кафетерії Віале Румунії університетського містечка, яка має наступні години роботи:

  • Обід: з понеділка по п'ятницю, 12.00-14.30
  • Обід: з понеділка по п'ятницю, 19.00-20.45
  • Субота: 12.00-13.30

Кафе пропонує винос сервіс відкритий для обіду і по суботах. Необхідно замовити послугу по 13.30. Зміни у відкритті кафетерію годин будуть розміщені на дошці оголошень і на сайті LUISS. У серпні кафетерії будуть закриті. Більш детальну інформацію можна знайти тут.

Електронні листи і IT

Блок ІТ-послуг університету гарантує роботу і оновлення ІТ-послуг в LUISS, забезпечуючи студентів, викладачів і співробітників з розширеними програмними додатками. Вона також гарантує системи і платформи сумісності застосовується в галузі освіти, наукових досліджень і адміністративних послуг. Основні напрямки діяльності ІТ-послуг є:

  • мережі і служби безпеки
  • допомога користувачам
  • придбання обладнання та програмного забезпечення
  • впровадження нових технологій
  • технічне обслуговування і розробка додатків

Будучи студентом Школи уряду, вам буде надано з поштовою скринькою і доступ до декількох webbased послуг. Luiss кампусах забезпечують також бездротовий доступ.

Бібліотека

Школа студентів уряду можуть вільно отримати доступ до Luiss бібліотека, яка надає великий набір оффлайн і онлайн-дослідних джерел, книг і періодичних видань. Більш детальну інформацію про бібліотеку можна подивитися тут.

спортивний

Luiss Sports Activity спрямована на те, щоб студенти беруть участь і відчувати себе частиною спільноти через цінне послання спорту. В рамках Школи державного управління, ви можете практикувати всі види спорту, починаючи включаючи баскетбол, футбол, волейбол, регбі, легкої атлетики. Всі заходи проводяться в університетському спортивному центрі PALALUISS, на родовищі Acqua Acetosa, який знаходиться в 30 хвилинах їзди від Віале Румунії кампусу з громадським транспортом. Для отримання додаткової інформації дивіться тут.

культурні заходи

Наші студенти також можуть взяти участь в різних культурних заходах, організованих студентами Luiss, таких як, фотографії та листи конкурси, театральні лабораторії. Університет також має угоди з низкою театрів в Римі, пропонуючи студентам зниження ціни квитків або абонементів зі знижкою. Більш детальна інформація буде надана, коли ви приїдете в університеті.

На кампусі охорони здоров'я

Студенти можуть отримати доступ до безкоштовну послугу охорони здоров'я, що надається LUISS і управляється лікарем в будинку, чий офіс годинник:

  • По понеділках, середах, п'ятницях: 15.30-16.30
  • По вівторках і четвергах: 10.00-12.00

У серпні служба по догляду на кампусі закрита. Лікар також можна зв'язатися по електронній пошті і по телефону.

Служба швидкої медичної допомоги

Існує служби екстреної медичної допомоги для всіх Luiss студентів, який доступний як на кампусі, так і вдома студента. Послуга надається по медичної допомоги, і ви можете увійти в контакт з ними, зателефонувавши за безкоштовним номером 800 94 94 89.

Тур-агенція

LUISS Гвідо Карлі підписав угоду з CTS турфірмі (Centro Turistico Studentesco е Giovanile), де студенти можуть отримати вигоду з цілого ряду послуг. Студенти Школи уряду можуть придбати членську карту CTS за € 18, а не 30 €. Учасники CTS отримати CTS членський квиток і Міжнародний студентський посвідчення особи, яка дає доступ до знижки і знизити ціни на літаках, поїздах, поромах, кіно і театр в Італії і за кордоном. Ви також можете придбати пакети канікул в будь-яке місце destination.Details інформацію про ці послуги, будь ласка, звертайтеся в Admission колектив школи уряду за наступною адресою: LUISS школа уряду Віа ді Вілла Emiliani 14 00197 Roma Італія Телефон: 0039 06 85225052 / 5065 Факс: 0039 06 85225056 E-mail: sog@luiss.it.More інформація про Luiss послуги доступні LUISS Міжнародний Брошура

Акредитація

Школа уряду є складовою частиною LUISS Гвідо Карлі. Університет є повне визнання академічних та науково-дослідний інститут Міністерства Італії освіти, університетів і досліджень.

Розташування

Рим

LUISS School of Government

Address
Viale Pola 12, 00198 Roma, Italia
00198 Рим, Лаціо, Італія
Веб-сайт
Телефон
+39 06 85225053

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія