LUISS Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

LUISS Business School , акредитована компанією EQUIS, є Школою бізнесу та управління LUISS Гідо Карлі університету, і вона знаходиться в Римі (Італія). Школа веде розвиток та зростання окремих осіб та компаній. Він виховує таланти, які зможуть сприяти розвитку соціального та ділового середовища в малих та великих інститутах, поєднуючи підприємницький дух з нетрадиційними якостями: творчість, здатність боротися з усіма труднощами.

Якщо ви прагнете започаткувати бізнес або змінити велику організацію, трансформувати свій світ або змінити світ, LUISS Business School має зв'язки з вашим майбутнім.

LUISS Business School працює на тлі інновацій , творчості та можливостей . Тут ви дізнаєтеся та отримаєте доступ до факультету світового класу, запрошених доповідачів та лідерів галузі.

Міжнародний кампус у центрі Риму (Італія). Там немає місця, як Рим! LUISS Business School - це LUISS Business School вищого рівня в місті, яка має світову спадщину в Римі (Італія), де краса, історія та культура забезпечують чудову обстановку. Школа розташована в одній з найвизначніших, історичних та художніх частин Риму, а її будівлі віддзеркалюють атмосферу та красу міста. Завдяки багатій історії та культурі міста та творчістю італійського бізнесу, є все необхідне для трансформаційного досвіду.

Досвід бізнес-школи на 1% у світі

LUISS Business School отримала золоту стандартну акредитацію EQUIS, забезпечуючи високий рівень навчання.

Етика, відповідальність та сталість

Центр етики, відповідальності та сталого розвитку (ERSub) був створений для того, щоб оцінити етику, відповідальність та стійкість у галузі управління освітою та загалом економічних дій. ERShub пропагує ідею про те, що етичний, відповідальний та сталий підхід у веденні бізнесу є важливим для досягнення значних та довготривалих економічних результатів, дозволяючи правильно інтерпретувати сучасну динаміку світової спадщини та глобальні виклики, що характеризують її.

Планування розпочати бізнес. Якщо це початок бізнесу, це фокус у вашому наступному кар'єрному кроці, школа надає доступ до моделювання, планування та фінансування для студентів, щоб стати підприємцями.

Розташування

Рим

LUISS Business School

Address
Via Nomentana,216
00162 Рим, Лаціо, Італія
Телефон
+39 06 85 225 689

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія