Прочитайте офіційний опис

Історія та Місія

"Знаєте, знаєте, як бути, знають, як це зробити". Саме на цих трьох наріжних каменів, що IULM університет будує свою педагогічну місію, приймаючи натхнення від принципів ЮНЕСКО. Беручи силу від свого покликання інтеграції культурних знань і професійних компетенцій, університет має з самого початку більш 40 років тому завжди позиціонував себе як місце зустрічі між академічним світом і на ринках праці.

Istituto Універсітаріо ді Lingue Moderne (IULM) була заснована в 1968 році Fondazione Scuola Superiore на Interpreti е Traduttori, під натхненням сенатора Карло Бо і професора Сільвіо Baridon. З самого початку ідея позаду проекту було задовольнити потреби ринків праці на основі аналізу поточних тенденцій.

70-ті роки

IULM, як це було тоді відомо, концентрують свою увагу на вивченні мов, що є неодмінною умовою для вступу на міжнародні ринки все більш і контексти, спрямованих на підвищення мистецтва і культури ринків.

У 80-х

Університет був першим в Італії сприймати як світ спілкування і споживчого товариства еволюціонувала, і, отже, він побачив необхідність оновлення своїх курсів, надаючи певний ряд інструментів. Саме в цей період, що він засновує Scuola Speciale ді Relazioni Pubbliche.

У 90-е

Десятиліття, яке знаменує собою остаточне зміцнення позицій університету в галузі зв'язку: факультет зв'язку та розваг досліджень встановлюється поруч з першим факультету Університету іноземних мов і літератури. У 1998 році університет приймає на свою нинішню назву: Libera Università ді Lingue е Comunicazione IULM.

З 2000 року по сьогоднішній день

Продовжуючи приділяти пильну увагу до динаміки світу праці, IULM університету також визначається в собі за мету надати своїм студентам культурної підготовки за допомогою інноваційних курсів навчання. Заснований як точка відліку для навчання в секторах мов і зв'язку, в даний час також стала центром передового досвіду в галузі туризму та експлуатації об'єктів культурної спадщини. З його 4 факультетами, Перший цикл ступінь курси, другий цикл ступінь курси, курси численних магістерських і після досвіду курсів, університет пропонує повний спектр курсів на всіх рівнях.

Місія

Місія IULM університету є підготовка і навчати фахівців, здатних приймати на виклики і захоплюючи можливості, що випливають з міжнародних ринків і сценаріїв, а також формуванні чоловіків і жінок знають про свій власний істоту і стоїть.

IULM гарантує своїм студентам глибокі знання культури та твердого університетської освіти - поєднання теорії і практики: він приймає комплексний підхід, який виявився надзвичайно корисним не тільки в наданні допомоги студентам успішно увійти в світ роботи, а й допомагати їм знайти особисте задоволення в своєму житті.

IULM університет завжди бачив себе як піонер: протягом багатьох років він був у змозі передбачити тенденції і адаптуватися до змін, діючи в якості динамічного співрозмовника в постійно розвивається системі. Сьогодні це добре створена організація в соціально-економічних механізмів його зони впливу: привілейоване стан, яке дозволяє йому підходити важливі неакадемічні органів та інститутів, з тим щоб запропонувати спільні проекти, які можуть виробляти додану вартість для навчання і наукових досліджень.

IULM коротко

Не просто слова. Значення IULM університету полягає також в його малюнках.

міжнародні відносини

Знай світ, будувати майбутнє. Це інтернаціоналізація політика IULM. Університет заохочує обміни з зарубіжними університетами і компаніями для студентів, аспірантів і викладачів.

IULM вітає багато іноземних студентів, а також запрошених професорів і організовує заходи під егідою Європейського Співтовариства або у співпраці з міжвузівських мереж для розробки освітніх і науково-дослідних проектів, орієнтованих.

Це призводить до збільшення можливостей для студентів, щоб відвідувати заняття і здавати іспити за кордоном, заохочуючи їх спробувати нові і складні досліди і проводити, що збагачення, яка виходить від зустрічі з іншими культурами. Вона також дає випускникам і магістрантам можливість скористатися перевагами дорогоцінних і професійно кваліфікуючих досвідом роботи. З цією метою, IULM також брав участь в ряді відповідних проектів і надання стипендій для трьох- або шестимісячним досвідом роботи в різних сферах підприємницької діяльності по всій Європі.

З метою сприяння мобільності студентів та академічного визнання навчання за кордоном, IULM прийняв Європейську систему залікових одиниць (ECTS). Спочатку задумана для перенесення кредитів, ЄСПК перетворилася в систему накопичення, які будуть використовуватися на всіх рівнях: інституціональному, регіональному, національному та європейському.

Іншим результатом цієї діяльності є консолідація мережі університету зв'язків з іншими провідними університетами в Європі і з багатьма установами та компаніями, які беруть участь у наданні досвіду роботи.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • італійський

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

International University of Languages and Media

Наш Майстер курс має унікальний підхід до музеологии в своїх найбільш інноваційних тенденцій, особливо на європейському рівні. Вона здійснюється на під егідою Європейсько ... [+]

Майстер Мета

Наш Майстер курс має унікальний підхід до музеологии в своїх найбільш інноваційних тенденцій, особливо на європейському рівні. Вона здійснюється на під егідою Європейського фонду музею Академії (NL), який сприяє зі своїми експертами та дидактичних ресурсів. Онлайн модулі дають можливість взяти участь в цей курс також для студентів за кордоном при уважному наставництва. Літня школа проходитиме в IULM Campus в Мілані, світовій столиці дизайну і моди і найбільш жвавого італійського міста. Семінари заплановані в Мілані, а також в інших європейських майданчиках.... [-]

Італія Мілан
інформація
англійська
Заочне навчання
1 семестр
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
International University of Languages and Media

Ступінь магістра в галузі управління туризмом продовжує оновлювати і розвиватися. Для його 13-е видання, MTM став ступінь магістра в галузі гостинності та туризму управлі ... [+]

чому HTM

Ступінь магістра в галузі управління туризмом продовжує оновлювати і розвиватися. Для його 13-е видання, MTM став Ступінь магістра в галузі гостинності та туризму управління (HTM), Англійська мова шлях, щоб зробити більшу частину вашого таланту і почати блискучу кар'єру в сфері туризму.

Ступінь магістра в галузі гостинності та туризму управління (HTM), з обмеженою кількістю і обов'язкового відвідування, особливості... [-]

Італія Мілан
інформація
англійська
Денне навчання
12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
International University of Languages and Media

Ступінь магістра в галузі комунікацій для міжнародних відносин (MICRI) навчає фахівців в області комунікації з спеціальної підготовки для роботи можливості в міжнародній ... [+]

Ступінь магістра в галузі комунікацій для міжнародних відносин (MICRI) навчає фахівців в області комунікації з спеціальної підготовки для роботи можливості в міжнародній сфері, в державних або приватних організацій.

Ступінь 1-й рівень університетського магістра в області комунікації для міжнародних відносин (MICRI)

Ступінь магістра MICRI є диплом про вищу освіту першого рівня магістра спрямована на молодих випускників і фахівців в області комунікації, а також забезпечує високу якість підготовки для можливості роботи в сфері міжнародних відносин.... [-]

Італія Мілан
інформація
англійська,італійський
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
International University of Languages and Media

Ступінь магістра в галузі міжнародного спілкування є ступінь міжнародного зразка магістра забезпечується IULM університету в партнерстві з трьома престижних європейських ... [+]

Ступінь магістра в галузі міжнародного спілкування є ступінь міжнародного зразка магістра забезпечується IULM університету в партнерстві з трьома престижних європейських університетів, що спеціалізуються в галузі суспільних зв'язків і комунікацій. MIC пропонує можливість вчитися в різних університетах і придбати спеціалізацію, спрямовану на глобальної комунікації.

Ступінь магістра в галузі міжнародного спілкування (MIC) є аспірантом програма повністю англійською мовою протягом 18 місяців і спрямована на випускників з дисциплін зв'язку або пов'язаним з ними питань. Відвідавши курс навчання мікрофон магістра ви будете мати можливість вчитися в різних університетах по всій Європі і, таким чином, отримати подвійне визнання.... [-]

Італія Мілан Великобританія Лідс Литва Вільнюс Нідерланди Гронінген  + 4 Більше
Жовтень 2019
англійська
Денне навчання
18 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

LIBERA UNIVERSITÀ DI LINGUE E COMUNICAZIONE IULM