Прочитайте офіційний опис

Iuav Masters (програми післядипломної спеціалізації) та курси підвищення кваліфікації

Università Iuav di Venezia пропонує висококласні курси для випускників та фахівців.

Різні програми післядипломної освіти поділяються на три гілки, які різняться залежно від ступеня, який ви досягаєте:

  • Магістерська програма I рівня
  • Магістерська програма II рівня
  • Курси підвищення кваліфікації

Майстри (програми післядипломної спеціалізації) спрямовані на розвиток знань та навичок в інноваційних та стратегічних секторах виробничого та промислового світу, і вони характеризуються міждисциплінарним та прикладним підходом.

Вони є відкритими для випускників різних дисциплін (мистецтво, архітектура, міське планування, соціологія, інженерія, економіка, філософія, література тощо), які зацікавлені в отриманні професійної підготовки в галузі підприємництва, корпоративних функцій та окремих адміністративних та фінансових секторів.

Всі магістерські програми післядипломної освіти мають контрольований доступ. Умови прийому надаються в кожному окремому повідомленні про програму.

Післядипломні магістерські програми відкриті для тих, хто володіє наступними назвами (конкретні сектори мають додаткову інформацію про власне програмне повідомлення):

  • Магістерська програма рівня I - обов'язкова умова: бакалавр мистецтв або науки
  • Магістерська програма II рівня - обов'язкова умова: магістр мистецтв чи наука

Магістерська програма післядипломної освіти - це тривалість одного навчального року з загальним часом урок 375/450. Академічні заходи визначаються кількісно в університетських кредитах (один кредит відповідає 25 годин роботи студента). Загальний загальний навантаження студентів, як правило, включається в 60 кредитів.

Для того, щоб отримати ступінь магістра післядипломної освіти, студенти повинні пройти не менше 70% від загальної тривалості навчального курсу та скласти необхідні іспити. План дослідження включає в себе стажування, експеримент та застосування отриманих знань та остаточну дисертацію.

Курси підвищення кваліфікації - професійні курси різної тривалості. Вони відкриті для тих, хто має ступінь бакалавра або магістра. Вони також є відкритими для тих, хто отримав професійний досвід, який визнаний та визнаний придатним для цілей курсів.

Всі випускні програми мають контрольований доступ: саме тому доцільно переглядати індивідуальне повідомлення про кожну програму, щоб знати точні умови прийому.

Випускні програми можуть включати в себе придбання університетських кредитів.

Частка відвідуваності обов'язкова до певного відсотка годин.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • італійський

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

IUAV University of Architecture in Venice, Italy

"ReADs" - це програма спеціалізації "Післядипломна освіта" рівня 1 для нових випускників та фахівців, які хочуть придбати фундаментальні навички для розробки та дизайну п ... [+]

READs - це програма післядипломної спеціалізації першого рівня для нових випускників та професіоналів, які хочуть придбати фундаментальні навички створення та проектування торгових приміщень, архітектури та досвіду для комерційних та соціальних місць.

Проведена в Університеті архітектури у Венеції –IUAV– READs - це програма спеціалізації на високому рівні, яка має на меті підготовку професіоналів роздрібного дизайну через навчання «вчитися на практиці», що складається з фронтальних уроків, інтегрованих у майстерні, стажування, відвідування головних міжнародних компанії-лідери інновацій та подали поїздку в Швецію, країну роздрібної торгівлі.... [-]

Італія Венеція
інформація
англійська,італійський
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою