IUAD Accademia della Moda

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

IUAD Accademia della Moda народився в шістдесятих роках від ідеї майстра-кравця Доменіко Леттьєрі, який заснував перше ядро ​​Академії та запатентував метод для виготовлення промислового зразка з бажанням наблизити нове життя до традиції Неаполітанське пошиття одягу. Цей новий метод мав на меті наблизити потреби широкого вибору людей та до одягу.

Навіть сьогодні IUAD готує студентів увійти у світ роботи як професіонали, з таким же натхненням, завдяки передовим планам навчання, створеним у співпраці з компаніями та починаючи з потреб ринку. Більше п'ятдесяти років IUAD Accademia della Moda працює в галузі освіти, пропонуючи широкий спектр навчальних курсів з модних та дизайнерських дисциплін.

IUAD Accademia della Moda визнана Міністерством освіти, університету та наукових досліджень серед установ AFAM для всіх курсів бакалавра, магістра та аспірантури.

Неаполь

Неаполь - місто традиції пошиття чоловіків, школа, яка здійснила революцію в класичних канонах і створила невимушену і менш жорстку витонченість.

За 50-річну традицію IUAD Accademia della Moda прослідкував еволюцію неаполітанської творчості, ввівши її в свої курси. Ідея полягає у продовженні історії та традицій, доповнивши її сучасними канонами: дизайн ручної роботи.

Мілан

Нова штаб-квартира Міланезу, відкрита в 2017 році в історичній будівлі біля Центрального вокзалу, втілює зустріч традиції та інноваційного дизайну.

Проблема, яка випливає з бажання запропонувати бачення IUAD щодо моди та дизайну, поєднуючи традицію пошиття одягу та неаполітанський колорит з дослідженням та динамізмом міста моди на відмінності.

Додаткові заняття

Для активації програми Erasmus + IUAD може розраховувати на густу мережу європейських установ.

Численні партнерські стосунки дозволяють брати активну участь у важливих національних та міжнародних заходах, таких як Всесвітній конгрес взуття , Fashion Graduate Italy , Тиждень випускників моди в Лондоні, Універсіада , міжнародний фестиваль творчого спілкування, ЯКЩО! , і ярмарки Мілано Уніка , Мікам і Лінеапель , для моди, і Аркеда в Неаполі і Салоне дель Мобіль в Мілані, для індустрії внутрішніх справ.

Розташування

Мілан

Address
Via Copernico 3
20125 Мілан, Ломбардія, Італія

Неаполь

Address
Via G. Pica 62
80142 Неаполь, Кампанія, Італія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія