ISTUD Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Більше сорокарічного досвіду разом з організаціями

Заснована в 1970 році за ініціативою Assolombarda і групи великих італійських та багатонаціональних компаній (у тому числі Pirelli, Olivetti та IBM), ISTUD завжди супроводжувала еволюцію італійського менеджменту , що значною мірою сприяло поширенню сучасної "культура управління" в нашій країні. Перший факультет бізнес-школи складався з професорів Гарвардської бізнес-школи , за підтримки Італійських фахівців з управління консалтингом .

Фонд ISTUD сьогодні є єдиним незалежним високопрофесійним італійським бізнес-школою . У своїх 40 років більше 51000 керівників і менеджерів діяльності, на додаток до 2300 випускників відвідали свої навчальні програми і кандидатських і багатьох фахівців, що працюють в сфері освіти і наукових досліджень, ми все «формати ISTUD сімдесяті до сьогодні.Chronology

Наша місія

Підтримка зростання компаній та менеджерів, які хочуть конкурувати через створення нової стабільної економічної моделі, зосереджена на створенні цінності для всіх учасників процесу. Це Місія Фонду ISTUD , перша незалежна бізнес-школа в Італії, яка з 1970 року працює в галузі вищої професійної підготовки та управління дослідженнями, пропонуючи інтегрований портфель управлінських дослідницьких та навчальних програм, що безпосередньо застосовуються до реалій та проблем, що організації стикаються.

Наші цінності

Сталий розвиток: системний, етичний та сталий підхід.

Наш підхід

Фонд ISTUD має намір ISTUD інший голос у сфері підготовки та управління , що ставить в центрі всієї своєї діяльності унікальність та потенціал окремих осіб та організацій, в яких вони працюють.
На базі різних запропонованих ініціатив відбувається постійна науково-дослідницька та інноваційна діяльність , з розвитком оновленого ноу-хау, орієнтованого на проблеми та питання, які насправді привертають увагу компаній, організацій, менеджерів сьогодні.

Вибір ISTUD означає "спілкуватися" з провідною компанією в італійському управлінському освітньому ландшафті, що має майже 40-річний досвід у сфері підготовки управлінських кадрів та досліджень організацій .
Продемонстрована здатність сприяти еволюції управлінського мислення, міжнародної мережі, наявності кваліфікованої присутності в компаніях та установах, високий рівень процесу пропозиції та навчального процесу, а також якість факультету, популярність та престиж марки. деякі з основних елементів, які призводять до розгляду ISTUD як унікального вибору передового досвіду на італійській сцені.Business meeting-1209640_960_720

ISTUD : порівняльний досвід

Участь у семінарі або шляху ISTUD означає відчувати дуже привабливий навчальний досвід , в якому учасник є головним героєм навчального процесу , в стимулюючому середовищі , з постійною присутністю професіоналів ISTUD для супроводження всього курсу.
Аналіз конкретних ситуацій, пошук ефективних рішень, припущення відповідальності, міжособистісне спілкування, переговори та групова робота завжди оцінюються в класах. Викладачі факультету, у зв'язку з різними моментами програми та обробленим змістом, використовують широку та гнучку суміш дидактичних інструментів, таких як уроки, вправи, обговорення справи .

На основі нашого підходу є розмір порівняння . Порівняння, яке виникає внаслідок діалогу з учасниками з різних секторів та професійних сімей, а також з постійної дискусії та обміну професорами факультету, усіма фахівцями у сфері експертизи, які володіють ефективними знаннями бізнес-задач, отриманих на основі значного досвіду в управлінні, консультуванні або дослідження.
Всі учасники завжди отримують широкий спектр теоретичної документації на теми, що охоплюються, а також повну та оновлену бібліографію (крім використання ексклюзивних матеріалів ISTUD підготовлених та індивідуальних відповідно до потреб клієнта).

Розташування

Стреса

Address
Corso Umberto I, 71

28838 Стреса, П'ємонт, Італія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія