Прочитайте офіційний опис

Величини

Якість, справжність, повагу, гостинність і безпеку харчових продуктів

Культурна рушійна сила, яка передає значення

Мета ICIF, Інституту харчування і вина регіонів Італії, є класифікація, захищати і просувати імідж італійської кухні, перевагу місцевих продуктів і регіональної кухні і винної культури, оприлюднивши знань серед професіоналів по всьому світу підкреслюючи цінність справжньої італійської кухні і чудових продуктів харчування, які відрізняють його є однією з основних задач ICIF з метою сприяння "Зроблено в Італії".

Спосіб життя, гостинність і справжність

ICIF завжди приймала значення італійської їжі і вина, італійське гостинність і Lifesyle по всьому світу, беручи участь в заходах і inititatives, як в Італії, так і за кордоном. Просування італійської кухні і високу якість італійських продуктів харчування відбувається за рахунок підготовки молодих кухарів в італійській штаб-квартирі в замку Costigliole d'Asti, в Інституті Китаю в Шанхаї, в інститутах Сан-Паулу і Флорес-да-Кунья в Бразилії , а також в рамках співпраці з вузами і школами гастрономії в різних країнах по всьому світу.

Основні види діяльності

Кулінарне навчання, просування "Зроблено в Італії", основні події і боротьба з контрафактною продукцією

Практикум

Тренінг для молодих італійців і іноземних кухарів придбати професійну спеціалізацію по регіональної італійської кухні; навчальний план також включає в себе підготовку з питань безпеки харчових продуктів і стійкої політики в управлінні харчового ланцюга.

Сприяння "Зроблено в Італії"

Просування італійської кухні і високу якість італійської продукції за кордоном, шляхом організації навчальних курсів і поширення інформації про «Зроблено в Італії» і її реалізація професійними кухарями і рестораторами по всьому світу.

Просування італійських продуктів харчування і виноробної продукції за кордоном в ярмарках і міжнародних заходах. Організація продовольства і винні тури, щоб розкрити суть регіональної італійської кухні і культури, продукти найвищої якості і багатою культурою регіонів Італії.

Основні події

ICIF знаходиться в авангарді міжнародних заходів, де потрібно авторитетний голос у сфері ресторанного бізнесу, забезпечуючи досвід для реалізації ініціатив, які сприяють італійської кухні і культури.

Боротьба з контрафактною продукцією

Вони називають це "Італійська Зондування", Імітація або підробка італійських продуктів харчування за кордоном. Підроблений харчовий продукт має суміш італійських імен, логотипи, зображення і гасла явно відносяться до нашої країни.

На додаток до своїх цілей освіти, ICIF була заснована з метою класифікації, захищати і просувати імідж італійської кухні і продуктів передового досвіду за кордоном, захищаючи ремісничих виробництв, захищаючи споживачів від фальсифікація і підробка і шляхом поширення знань та методів роботи серед професійних кухарів і рестораторів у всьому світі.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • італійський

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

Italian Culinary Institute for Foreigners - ICIF

Магістерський курс італійської кухні та енології, що триває 180 днів, складається з двох частин: першого, з 55-денною довжиною, теоретико-практичних занять в штаб-квартир ... [+]

Майстер-курс з італійської кухні та енології

Дев'ять тижнів теоретичних та практичних занять та можливість проведення практичного тренінгу в кращих італійських ресторанах

Магістерський курс італійської кухні та енології, що триває 180 днів, складається з двох частин: першого, з 55-денною довжиною, теоретико-практичних занять в штаб-квартирі ICIF , доповнених навчальними поїздками; другий складається з 120-денної професійної стажування (необов'язково, не включеної в вартість підписки), у ресторанах, обраних школою.... [-]

Італія Турін
інформація
англійська,італійський
Денне навчання
6 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

ICIF Presentation EN

Location address
Piazza Vittorio Emanuele II, 10
Costigliole d'Asti

Turin, П'ємонт, 14055 IT
Social Media
Location address
Piazza Vittorio Emanuele II, 10
Costigliole d’Asti (AT)

Italy Online, 14055 IT