Haute Future Fashion Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

АКАДЕМІЯ

Вища Академія Моди та Дизайну (HFFA) - це інноваційний навчальний заклад, що готує фахівців найвищого рівня в області Моди Люкс, Від Кутюр і Концепт-Дизайну.

Академія заснована в Мілані - загальновизнаною столиці світової Моди та Дизайну. Мета Академії - підготовка нового покоління креативних директорів (Арт-Директорів) та Топ-Менеджерів зі стратегічного управління у сфері Люкс.

Авангардний метод навчання в Академії змінює підхід до перспективи розвитку міждисциплінарного освіти і спрямований на продовження традицій найвищої майстерності «Made in Italy».

МЕТОД HFFA

Завдяки постійно мінливих вимог процесу створення Моди, високу майстерність і художнє самовираження сьогодні знову на висоті. Метод HFFA дає студентам належну культурологічну базу і стійкий навик проектування творчого процесу, які дозволять упевнено ввійти в Систему Моди і досягти успіху.

Комплексна академічна інноваційна навчальна програма і усталені зв'язки з провідними організаціями та брендами індустрії Моди дозволяють HFFA стати центром передового досвіду для студентів і орієнтиром для компаній, що бажають інвестувати в модернізацію цього стратегічного сектора.

КАМПУС

Кампус HFFA знаходиться в історичному центрі Мілана в декількох кроках від собору Дуомо і вулиці Монтенаполеоне (знаменитого «Квадрата Моди»), займаючи стратегічне положення серед офісів Будинків Моди і бутиків. Академія розташовується в стінах знаменитого Інституту SIAM (Товариства Підтримки Мистецтв і ремесел) - одного з найстаріших італійських освітніх центрів, який був заснований в 1838 році, ще до національного об'єднання Італії. SIAM завжди заохочував нові ідеї та винаходи і вніс величезний внесок у розвиток, як Мілана, так і всієї країни.

Крім стародавніх римських стін, в будівлі площею понад 5000 м² знаходяться й інші важливі історичні та культурні цінності, у тому числі що вражає уяву Актовий Зал, в якому проводяться лекційні заняття HFFA, і знаменита Бібліотека імені Карло Каттанео, яка налічує понад 6500 книг і рукописів, починаючи з вісімнадцятого століття. Це справжній культурний оазис в центрі Мілана з двома великими затишними озелененими дворами і терасою з панорамним видом. Тут все продумано для максимального комфорту студентів.

Академія відкрита з 08.00 до 22.00 і пропонує величезні можливості для соціалізації, необмежений доступ до навчальних аудиторій, комп'ютери Mac з необхідним програмним забезпеченням і високошвидкісний інтернет Wi-Fi.

Аудиторії та лабораторії

У навчальних аудиторіях, оснащених комп'ютерами Mac і безкоштовним Wi-Fi, завдяки вдалому поєднанню дизайну і технології створена затишна робоча атмосфера.

Крім лекційних аудиторій, передбачені й спеціальні лабораторні класи - Ательє, Парфумерна лабораторія і студія Звукового Дизайну. Практичні заняття проводять висококваліфіковані фахівці, які допомагають ознайомитися з технологіями та обладнанням.

БІБЛІОТЕКА МОДИ І ДИЗАЙНУ

Крім найстарішої бібліотеки Інституту Товариства Підтримки Мистецтв і ремесел (SIAM), Академія розпорядженні власну багатою бібліотекою Моди та Дизайну. Більше шести тисяч книг і видань, від старовинних манускриптів до найсучасніших публікацій, завжди доступні для дослідницької роботи або отримання нової інформації як студентам, так і фахівцям.

МОБІЛЬНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

HFFA є першою Академією Вищої Освіти, яка володіє інноваційної мобільною системою управління інформацією. Дійсно, завдяки використанню програми для смартфонів і планшетів, студенти завжди мають під рукою найсвіжіші новини про курсах, розкладі занять і аудиторіях. У будь-який момент, навіть після закінчення навчання, можна отримати віддалений доступ до матеріалів нашої Віртуальної Бібліотеки: книгам, текстам, підручниками, журналам та іншої інформації ..

Розташування

Мілан

Address
Via Santa Marta, 18
20123 Мілан, Ломбардія, Італія