Free University of Bozen-Bolzano

Введення

Прочитайте офіційний опис

Free University of Bozen-Bolzano був заснований в 1997 році. Наш університет має сильний міжнародний світогляд, про що свідчать його багатомовні курси (німецька, італійська, англійська та ладинська) та велика кількість студентів та викладацького складу з-за кордону.

Університет має п'ять факультетів, а високий відсоток викладачів (35%) та студентів (17%) приїжджають з-за кордону, вони навчаються, навчають та проводять дослідження в галузі економіки, природничих наук, інженерії, соціальних наук, освіти та дизайну . У нас є 4 100 студентів, зареєстрованих в більш ніж 30 студентах та аспірантурі .

У національних рейтингах наш університет щороку займає найвищі позиції. У 2018 році, четвертий рік поспіль, Італійський дослідницький центр соціальних досліджень Censis визнав наш університет першим серед менших приватних університетів (менше 5000 студентів). Ми також високо оцінюємо міжнародні рейтинги, особливо за категоріями «інтернаціоналізація», «задоволеність студентів» і «практична орієнтація».

Надані навчальні модулі та наші дослідницькі проекти пов'язані з міжнародними та міжрегіональними мережами. Наприклад, в рамках проекту Euregio ми співпрацюємо з університетами Інсбруку та Тренто, і ми прагнемо досягти найвищих стандартів якості.

Задайте нам питання на WhatsApp

Розташування

Больцано

Address
Free University of Bozen-Bolzano
Universitätsplatz 1 Piazza Università 1

39100 Больцано, Трентіно-Південний Тіроль, Італія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія