Fondazione Giangiacomo Feltrinelli

Введення

Прочитайте офіційний опис

Головними темами, з якими він займається, є теми Європи , демократії , роботи , міста , ресурсів , проаналізовані, починаючи з їхніх історичних коренів та вивчення належних практик та відповідних випадків .

121316_salalettura_low_phcpajewski-4068.jpg

Основна мета дослідницької області - налагодити діалог між академією та світом компаній та асоціацій. Що ще важливіше - бажання Фонду повернути громадськості результати досліджень через ініціативи, редакційні та освітні продукти, виставки та перформативні моменти, що використовують безліч мов та методів, розроблених з метою безпосереднього залучення громадян.

Починаючи з 1949 р. Fondazione Giangiacomo Feltrinelli - народжений бібліотекою, а згодом став інститутом - збирає джерела, необхідні для вивчення історії ідей та соціальних рухів, та робить їх доступними для дослідників, установ та університетів у мережі, що нараховує 350 установ усіх світ. Побудований навколо вотчини, що нараховує 1,5 мільйона архівних карток , 250 000 томів , 17 500 назв журналів та 15 000 плакатів , плакатів і притчів , Фонд негайно зарекомендував себе на міжнародній арені як центр збереження та дослідження історії. політичні, соціальні, економічні та культурні, з особливою увагою до вивчення та розшифровки сучасника .

Нова штаб-квартира фонду Feltrinelli всередині будівлі у Віале-Пасубіо, перша громадська будівля в Італії, спроектована швейцарською студією Herzog121317_CreditsObbligatoriFilippoRomano-FondazioneFeltrinelliVialePasubio.jpg Філіппо Романо - Фонд Feltrinelli Viale Pasubio

Fondazione Giangiacomo Feltrinelli пропонує календар заходів, спрямованих на різні аудиторії : окрім поширення, пов’язаного із сучасною дискусією , з діяльністю, що відбувається насамперед у багатоцільовій залі , організовуються зустрічі навколо книги та читання , які мають як власні метою є розширення архівної спадщини та пропагування вільних та незалежних знань, вирішення питань, починаючи від паперових книг до технологічних інновацій, від творчих спільнот до управління цифровими джерелами.

Крім того, Фонд сприяє інноваційному навчанню для студентів, вчителів, дітей та дорослих у присутності та дистанційно, які експериментують з нетрадиційними методами навчання , часто заснованими на навчанні на практиці , щоб запропонувати реальному функціональному досвіду включення у світ праці . Освітня сфера Фонду - це точка приходу ланцюга поставок, який має на меті покращити спадщину та результати досліджень з огляду на поширення змісту. З метою реагування на поточні потреби у навчанні, що визначаються постійно змінюваною трансформацією ринку праці, освітні програми Фонду спрямовані на різноманітну громадськість: професіоналів, аспірантів та дослідників, середніх шкіл, дітей.

www.fondazionefeltrinelli.it

Програма викладання післядипломної освіти

Магістр суспільної історії

Щоб відповісти на постійно розвивається світ праці, Fondazione Giangiacomo Feltrinelli та Міланський університет просувають майстра I рівня публічної історії "Історія історії, професії культури". Курс вищої освіти, який має на меті історію як роботу майбутнього за сценарієм роботи 4.0 .

На уроках від управління проектами до комунікації в культурній сфері, від прикладної історіографії до нових засобів масової інформації до аудіовізуальної продукції для міждисциплінарної підготовки, професійної підготовки та зосереджених на поперечних навичках.

Навчальна пропозиція, яка включає теоретичні та методичні заняття, збагачена лабораторіями, стажуваннями, практикумами та досвідом на місцях у співпраці з установами культури, компаніями та приватними компаніями, що працюють у видавничому та медіа-секторі, у галузі музеїв та архівних фондів. бібліографічні та історичні. Більше 25 партнерів магістра, включаючи організації, установи, компанії, пов'язані з історичною розповіддю, спілкуванням та розширенням культурної спадщини.

HREF = «http://fondazionefeltrinelli.it/publichistory

Ступінь магістра в галузі сталого розвитку

Глобалізація , цифрова революція , екологічна криза , нестійкість сучасних економічних систем - лише деякі великі явища, які переробляють основні виклики розвитку, зображені цілями сталого розвитку ( ЦРД ) порядку денного ООН. У цьому мінливому та складному сценарії, який вимагає дій установ, науково-дослідних установ та міжнародних організацій, Fondazione Giangiacomo Feltrinelli та Університет Мілану-Бікокки просувають перший ступінь магістра в галузі сталого розвитку "Робота сталого розвитку", у співпраці з Міланським університетом, Політехнікою в Мілані, Університетом Павії та Італійським альянсом сталого розвитку (ASviS). Мультидисциплінарний шлях з високою професіоналізацією, сильно орієнтований на світ праці, що ставить теорію та практики сталого розвитку в тісний зв’язок. Навчальний курс складається з навчальних заходів, які, крім теоретичних рамок розглянутих тем, надають інструменти для аналізу, проектування, управління та моніторингу, необхідні для розуміння та інтегрованого управління соціальними, екологічними, економічними та культурними аспектами, що сприяють розвитку стійкий.

HREF = «http://fondazionefeltrinelli.it/mastersdj/

Розташування

Мілан

Address
Viale Pasubio 5
Milano

20154 Мілан, Ломбардія, Італія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія