EMOTION

Введення

Прочитайте офіційний опис

Хто ми

UPO ( www.uniupo.it ) - це державний університет, що має 15 000 студентів, 400 професорів / дослідників та 300 адміністративних і допоміжних співробітників. Він пропонує 19 бакалаврських курсів (BA / BSc), 12 дворічних курсів бакалаврату (магістр / магістр), 5 однорічних курсів (магістр / магістр), 3 кандидатських дисертацій. програми, а також безліч курсів вищої освіти. В даний час існує 9 угод про спільні програми з європейськими університетами, включаючи європейські магістри з досліджень з наркотиків та алкоголю (EMDAS), що фінансуються Європейською Комісією. Університет був недавно визнаний 5 - е місця з 31 університетів середнього в 2017 році Національним агентством з оцінки якості для своїх досліджень. УПО зараз бере участь у 21 проекті FP7 (1 грант ERC) та 9 проектів H2020 (2 - координатор).118634_img2.jpg

Департамент фармацевтичних наук, DSF ( www.dsf.uniupo.it ) складається з 35 співробітників і зосереджує свої наукові та навчальні цілі навколо лікарських засобів, косметики та нутрицевтики, від лавки до ліжка. Вона пропонує ступінь фармації, ступінь з хімії та фармацевтичних технологій та магістерської програми в галузі регуляторних наук та доступу до ринку. Її дослідники за останні 3 роки отримали два гранти від Європейського Союзу: TriforC (проф. Апендіно, в області натуральних продуктів) і Foodintegrity (в області нутрицевтики). Вона має більше 100 угод з фармацевтичною та косметичною промисловістю для відрядження. В даний час Департаментом створено 5 побічних компаній.

UMH ( www.umh.es/ ) - це державний університет, присвячений підготовці студентів та аспірантів. У п'ятому випуску "U-Ranking" іспанських університетів, що випускаються Фондом BBVA та Валенським інститутом економічних досліджень (IVIE), UMH займає 5- е місце в рейтингу кращих іспанських університетів.

Інститут молекулярної та клітинної біології , IBMC ( ibmc.umh.es/ ) керує міждисциплінарною трансляційною програмою досконалості на молекулярному та клітинному рівні, спрямованої на виявлення, підтвердження та розвиток біологічно активних молекул із застосуванням у сферах біотехнології та здоров'я. Для досягнення своєї мети IBMC має всю підтримку підприємницької діяльності через Фонд Кворуму в Науковому парку. Крім того, Інститут зібрав декілька технологічних платформ: i) Біологічну платформу з високопродуктивної скринінгу; ii) Платформа молекулярного моделювання; iii) Платформа дослідження шкіри (SRP) - державно-приватна ініціатива, метою якої є проведення молекулярно-клітинних досліджень у всіх аспектах, пов'язаних із шкірою, для розробки технологічно вдосконалених продуктів та послуг у сфері косметики та дерматології.118635_img1.jpg

Науково-дослідні групи IBMC є конкурентоспроможними на міжнародному рівні, мають чудову продуктивність як з точки зору патентних заяв, так і створення відокремлених компаній. За останні п'ять років IBMC отримав ресурси в середньому 1,5 млн. Євро, в основному з Національного плану R

UNamur (www.unamur.be) пропонує понад 40 різних програм на бакалаврському, магістерському та докторському рівнях, і вітає близько 7000 студентів у шести факультетах: мистецтв, права, економіки, соціальних наук та ділового адміністрування, комп'ютерних наук, медицини та наук. Дослідження розроблено в 11 трансдисциплінарних науково-дослідних інститутах, що діють у галузі мистецтва, права, соціальних і точних наук, медицини та інформатики. нанотехнології та нанотоксикологія, поверхневі обробки, нові матеріали та відновлювані джерела енергії, біофотоніка, складні системи, мобільність, інженерія програмного забезпечення) і науки про людину (економіка розвитку, лінгвістика мови жестів, інформація, право та суспільство). Дослідницька діяльність спирається на найсучасніші наукові прилади, згруповані в 8 технологічних платформ, а дослідники розробляють між- і трансдисциплінарні проекти, що передбачають базові та прикладні дослідження. регіонах та Федерації Валлонії у Брюсселі.118636_img4.jpg

Департамент біомедичних наук (www.unamur.be/en/med/mbi) складається з 34 співробітників. Її дослідницькі групи є частиною НАРІЛІС, Намюрського науково-дослідного інституту наук про життя, і зосереджена на неклінічних і трансляційних дослідженнях в молекулярній і клітинній біології. Кафедра біомедичних наук надає такі програми: один бакалавр з 1997 року (n ° 577), один майстер 60 з 2014 року (n ° 578), один майстер 120 з 2012 року (n ° 579) та сертифікат університету з регуляторних питань Продукти здоров'я з 2016 року (n ° 1834). Майстер-програми повністю вивчаються англійською мовою з 2014 року.

Кафедра біомедичних наук подала АРЕС запит на надання мультидисциплінарних програм у галузі неклінічних і клінічних досліджень і управління даними у 2019 році. Ці магістерські програми також будуть повністю викладатися англійською мовою. Очікуючи на схвалення ARES, ми надамо в 2019 році наступні нові програми: Master 120 в доклінічних дослідженнях, в клінічних дослідженнях і в управлінні даними.

118637_img3.jpg

HU ( www.hu-berlin.de/en/about/humboldt-universitaet-zu-berlin ) - це державний університет, що має 32 553 студентів (за винятком Charité) та 189 ступенів, 424 професорів, 2 012 викладачів / асистентів. У 2015 році рейтинги світової репутації вищої освіти Times Humboldt-Universität розмістили серед 50 кращих університетів світу (позиція 41). На конкурентному фронті в Німеччині її міжнародна, міждисциплінарна науково-дослідна та навчальна спрямованість забезпечила HU провідну позицію в ініціативі Excellence німецьких національних та регіональних урядів.

Історія Charité Universitätsmedizin ( www.charite.de/ ) походить до 1710 року, коли створено карантинне обладнання жертв чуми лише за межею міста Берліна. У 1997-1998 роках вона об'єдналася з медичним факультетом Гумбольдтського університету та Вірховського клінічного університету Freie з утворенням "Universitätsklinikum Charité, Medizinische Fakultät der Humboldt-Universität zu Berlin", що стало одним з найбільших клінік Європи . Charité розташована в 4 кампусах та має більше 100 клінік. В даний час в Charité зараховується понад 7000 студентів (1300 з-за кордону). Шаріте пропонує 7 магістерських курсів: цереброваскулярна медицина, молекулярна медицина, охорона здоров'я споживачів, токсикологія, міжнародне здоров'я, освіта в галузі охорони здоров'я, медична неврологія.

На кафедрі дерматології, венерології та алергології ( міжнародна - охорона здоров'я.charite.de/en/treatment_spectrum/treatment_of_adults/dermatology/ ) більше 80 лікарів охоплюють всю дисципліну. Вона є однією з провідних дерматологічних установ у всьому світі та значною мірою бере участь в дослідженнях людей та клінічних випробуваннях.

Розташування

Новара

Address
Largo Guido Donegani,2
28100 Новара, П'ємонт, Італія

Берлін

Address
Unter den Linden,6
10099 Берлін, Берлін, Німеччина

Ельче

Address
Avinguda de la Universitat d'Elx,s/n
03202 Ельче, Валенсія, Іспанія

Намур

Address
Rue de Bruxelles,61
5000 Намур, Валонська область, Бельгія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія