The Global Campus of Human Rights

Введення

Прочитайте офіційний опис

The Global Campus of Human Rights - це міждисциплінарний центр передового досвіду, підтримуваний ЄС, спрямований на постійне просування прав людини та демократизацію через освіту, спеціалізоване навчання та науково-дослідну співпрацю в усьому світі через мережу регіональних партнерів. Її головний штаб-квартира знаходиться у Венеції, Італії, а регіональний партнер - в Аргентині, Вірменії, Боснії та Герцеговині, Лівані, Південній Африці та Таїланді.

Ця велика мережа, загальний склад якої включає 100 престижних університетів, є найбільшою університетською мережею у світі, що спеціалізується на питаннях прав людини та демократії. Її партнери відомі у всьому світі за свою провідну роль в освіті, дослідженнях та пропаганді в галузі прав людини та демократизації.

Місія

Місія кампусу GLOBAL - розвиватись як стратегічний вузол для просування, взаємозв'язку та координації ключових людських ресурсів та експертних знань у галузі прав людини у всіх регіонах світу, співпрацюючи із зацікавленими сторонами в урядових, міжурядових і рівні громадянського суспільства

Партнери

Окрім академічних установ, ключовими партнерами кампусу GLOBAL є Європейський Союз, місцеві, регіональні та національні органи влади, що співпрацюють з університетами GLOBAL Campus у відповідних країнах, а також міжнародні та неурядові організації, що діють у сферах права людини та демократизація.

Розташування

Венеція

The Global Campus of Human Rights Headquarters

Address
Global Campus of Human Rights Headquarters
Monastery of San Nicolò
Riviera San Nicolò 26

I-30126 Венеція, Венето, Італія
Телефон
+39 041 272 0911

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія