Ca' Foscari University of Venice

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Ca 'Foscari

Спочатку створений як перша бізнес-школа Італії у 1868 р., Венеціанський університет Ка 'Фоскарі є багатопрофільним навчальним закладом, що пропонує широкий спектр навчальних програм з економіки та управління, сучасних мов, гуманітарних наук та наук.

Ca 'Foscari займає третє місце в Італії за досконалість своїх досліджень, і вона заробила стільки бажаних дослідницьких стипендій Європейської комісії Марі Кюрі, що є одним з десяти найуспішніших університетів Європи в цьому плані. Світовий рейтинг університетів QS в усьому світі ставить Ка-Фоскарі серед 100 найкращих університетів сучасних мов, топ-150 з історії, найкращі 200 - з лінгвістики та географії, а топ-250 - з економіки та економетрії та бухгалтерського обліку та фінансів.

138855_21649989375_7ae2afa5f6_h.jpgГоловна будівля Ca 'Foscari - Великий канал

Ca 'Foscari розташований у захоплюючому місті Венеції. Оскільки по-справжньому особливим історичним центром міста є канали та човни замість вулиць та автомобілів, вже протягом тисячоліття є яскравим місцем культурного та економічного обміну, а краса його мистецтва та архітектури зробила його об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Завдяки стимулюючій культурній спадщині її динамічного космополітичного контексту, Ca 'Foscari характеризується синергетичним перетином традицій та інтелектуальних інновацій, пропонуючи своїм студентам та викладачам унікальну корисну можливість вчитися та працювати в одному з найвидатніших міст світу.

138857_48705456207_608cf69535_h.jpgМіжнародні студенти Ca 'Foscari

У Ca 'Foscari навчається приблизно 23 000 студентів і щорічно приймає понад 1300 іноземних студентів. Вважаючи тверду думку, що вища освіта та передові дослідження повинні бути як інноваційними, так і міжнародними, університет створив розгалужену академічну мережу університетів-партнерів, що охоплюють земну кулю, що дозволяє їй пропонувати різні спільні та подвійні бакалаврські та магістерські ступені та більше 700 діючих угод про обмін з установами по всьому світу. Ca 'Foscari також готує своїх студентів до конкурентоспроможного глобального робочого місця та підтримує міжнародне, всеосяжне академічне співтовариство, пропонуючи навчальні програми, що викладаються англійською мовою як на бакалаврському, так і на випускному рівнях.

138870_22296930645_980618ab36_h.jpgЗустріньте лекторів з усього світу - Аула Баратто, головна будівля Ка 'Фоскарі

Місцезнаходження

Університет Ка 'Фоскарі розташований у всесвітньо відомому місті Венеція, унікальному міському центрі, розташованому в лагуні на північно-східному узбережжі Італії, яка безпосередньо пов'язана з Адріатичним морем.

Венеція - місто на північному сході Італії та столиця регіону Венето. Він побудований на архіпелазі, розташованому в мілководній лагуні, що включає понад 100 островів, з'єднаних мостами. Оскільки канали займають місце доріг, люди рухаються містом пішки та на човні. Насправді, Венеція - найбільше в Європі сучасне міське місто без автомобілів.

Місто характеризується великою кількістю приголомшливої ​​історичної архітектури та мистецтва, оскільки історична Венеціанська Республіка була процвітаючим торговельним портом і великою морською владою в період Середньовіччя та Відродження, тому деякі сайти міста включені до переліку місць всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. .

138871_47432363912_d26055526d_o.jpg

Однак, крім барвистого минулого, Венеція має не менш яскраве сьогодення, оскільки вона продовжує залишатися центром сучасного мистецтва та культури.

Життя в історичному центрі Венеції означає ведення екологічно свідомого способу життя. Через необхідність прогулянки більшістю місць громадські простори міста стають соціальними центрами. Насправді, одним із найочікуваніших моментів у дні венеціанського студента є так зване аперитиво в кампо або відкритий аперитив: з полудня до пізнього вечора такі райони, як Кампо Санта Маргерита та Ербарія в Ріальто, перетворюються на місця, де люди збираються поспілкуватися та послухати музику, поки вони п’ють шприц та їдять чикетті - традиційний місцевий аперитив та закуски, якими славиться Венеція.

138872_48725820122_4dfb478620_h.jpg

.

Досвід навчання

Навчальна пропозиція Венеціанського університету Ка 'Фоскарі поділена на 8 відділів, відповідальних за наукову та викладацьку діяльність бакалаврів та магістрів, 3 школи та престижний Міжнародний коледж (Collegio Internazionale). Поряд із ними існують ще три структури:

  • Вища школа Ка 'Фоскарі, яка координує наукові ступінь докторів наук.
  • Школа викликів Ca 'Foscari, яка організовує професійні магістерські програми (1-й та 2-й рівні) та інші можливості для навчання виконавців.
  • Школа міжнародної освіти Ca 'Foscari, яка пропагує інтенсивні літні та осінні курси, орієнтаційні програми, програми заснування та інші позакласні заходи для італійських та іноземних студентів.

138866_30277532680_7a333ff723_k.jpg

Присвячений наданню студентам стимулюючої, конкурентоспроможної та ультрасучасної освіти, Ка 'Фоскарі створив розгалужену академічну мережу університетів-партнерів, що охоплює весь світ, і в результаті пропонує різноманітні спільні та подвійні ступені бакалавра та магістра. та має понад 700 діючих угод про міжнародний обмін. Як наслідок відданості університету вихованню міжнародної академічної спільноти, Ка 'Фоскарі також пропонує значну кількість навчальних програм, що викладаються англійською мовою.

Студентські зручності та послуги

Головний кампус Ка 'Фоскарі розташований у самому центрі історичного центру Венеції, але він також має додаткові кампуси на материку. Він пропонує студентам використовувати 6 бібліотек, Школу міжнародної освіти, аспірантуру Challenge School та мовний навчальний центр. Тут також є виставкові площі, театр, спортивний центр та їдальні.

Ка 'Фоскарі допомагає студентам протягом усієї університетської кар'єри, пропонуючи низку позик, грантів та стипендій через своє Управління фінансової допомоги. Спеціальна підтримка доступна для іноземних студентів, студентів, які працюють, та студентів з обмеженими можливостями.

Міжнародний відділ привітання пропонує широкий спектр послуг для міжнародних пільговиків, таких як керівництво та допомога в процедурах зарахування, визнання академічної кваліфікації, процес подання заяви на візу, дозвіл на проживання, студентські служби, питання охорони здоров’я та транспорт.

138867_24540954405_f9914d3d19_h.jpg

Одна з бібліотек студента

Стипендії

З метою посилення присутності іноземних студентів та збагачення світового співтовариства, Ка 'Фоскарі пропонує талановитим міжнародним студентам фінансову допомогу у двох формах:

  • відмова від плати за навчання - повне звільнення від сплати університетського навчання та зборів
  • одноразова стипендія в розмірі 5000 євро / кожна

Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сторінку

Розміщення

Житловий офіс Ca 'Foscari - це служба для італійських та іноземних студентів, дослідників, викладачів та адміністративного персоналу, які приїжджають вчитися чи працювати в Ca' Foscari. Він пропонує корисну інформацію та контакти, щоб знайти відповідні та зручні варіанти розміщення у Венеції та в околицях.

Для отримання додаткової інформації відвідайте веб- сторінку .

Ласкаво просимо

Служба прийому пропонує широкий спектр послуг, присвячених іноземним студентам та викладачам, таких як керівництво / інформація та допомога у визнанні академічної кваліфікації, процес подання заяви на візу та процедури зарахування. Він також надає загальну інформацію про студентські служби університету, фінансову допомогу, житло, медичні послуги та транспорт.

Для отримання додаткової інформації відвідайте веб- сторінку .

Мовний центр

Центр пропонує курси іноземних мов англійської, французької, російської, іспанської та німецької мов на різних рівнях.

Їдальні

Університет має їдальні в багатьох місцях, як в історичному центрі Венеції, так і в материкових кампусах в Местре, Маргері та Тревізо.

Мобільність на виході

Завдяки понад 650 угодам про співпрацю між міжнародними університетами та Ка 'Фоскарі, ви можете витратити певний час на навчання за кордоном у понад 70 країнах світу . Міжнародний офіс сприяє вихідній мобільності студентів Ка 'Фоскарі, беручи участь у провідних міжнародних програмах мобільності, розвиваючи стосунки з іноземними університетами та компаніями, що приймають, та надаючи стимули для участі всіх членів університетської спільноти.

Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сторінку

Кар'єрна підтримка

Офіс кар'єри організовує стажування та працевлаштування як в Італії, так і за кордоном, а також проводить ярмарки кар'єри, підбір персоналу та семінари, щоб допомогти нинішнім студентам та недавнім випускникам набути професійних навичок, необхідних для конкурентоспроможності на ринку праці.

Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сторінку

День кар'єри

День кар’єри - це цілоденний захід, присвячений підбору персоналу, під час якого студенти та недавні випускники можуть зустрітися з менеджерами компаній-учасниць та пізнати робочий світ. Студенти можуть відвідувати стенди компаній, поширювати свої резюме, брати участь в співбесідах та отримувати інформацію про професійні можливості та можливості кар'єри, що відкриваються перед ними. День кар’єри також включає низку семінарів, семінарів та презентацій компанії.

Студентське життя

Кілька інших університетів пропонують можливість вивчати та проводити дослідження в одному з найкрасивіших міст світу. У Ка 'Фоскарі культурні традиції та інтелектуальні інновації можуть об'єднатись.

Навчання в Ка 'Фоскарі дає можливість навчатися та жити в дуже унікальному місті, де можна годинами бродити і навіть насолоджуватися втратою, мати Спритц в одному з прекрасних площ Венеції, відвідати всесвітньо відомі музеї та виставки, подорожі на човні по малих островах лагуни, насолоджуйтеся пляжами Лідо і смачні смачні страви.

138868_48725319338_9bc415f3b1_h.jpg

Університет також організовує багато культурних заходів, щоб зібрати студентів та співробітників у місті, як ні в якому іншому, місці, де минуле зустрічається з інноваціями, а вашу спрагу знань стимулюють численні ініціативи. Життя у Венеції - це живе мистецтво, архітектура, розвиток, дослідження, увага до навколишнього середовища та відкриття давніх традицій та різних культур.

Крім того, Ca 'Foscari гарантує студентам цілісний навчальний досвід, надаючи широкий спектр спортивних заходів та студентських асоціацій:

  • Erasmus Student Network (ESN) - Маючи понад 12 000 членів з 36 країн, Студентська мережа Erasmus підтримує та сприяє міжнародним мережам, надаючи студентам можливості для культурного розуміння та саморозвитку за принципом допомоги студентам.
  • Університетський спортивний центр (CUS) - CUS пропонує студентам можливість брати участь у найрізноманітніших видах спорту завдяки своїм приміщенням в історичному центрі Венеції.
  • Радіо Ca 'Foscari - Створене студентами Ca' Foscari, Інтернет-радіостанція університету є надзвичайно популярним засобом спілкування. Цікаві студенти можуть взяти участь у його роботі на основі своїх індивідуальних навичок та досвіду.
  • Університетський хор та оркестр - Більше двадцяти п’яти років хор та оркестр Ка ’Фоскарі пропонують студентам можливість досліджувати та розвивати свою любов до музики. Репертуар груп змінюється з року в рік і коливається від середньовічних до сучасних творів.
  • Університетський театральний центр Шейлока (CUT) - Шайлок - це культурне об’єднання, спрямоване на просування технічно-мистецьких інновацій у галузі театральних вистав. Він організовує навчальні та експериментальні семінари, проводить відвідування постановок та шоу, а також проводить науково-виробничі проекти.

138869_47563963651_3ed3fde129_h.jpg

Розташування

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: