Ca' Foscari University of Venice

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Ca 'Foscari

Вперше в 1868 році, як перша бізнес-школа Італії, Венеціанський університет Ca 'Foscari тепер є мультидисциплінарною установою, що пропонує широкий спектр навчальних програм з економіки та управління, іноземних мов, гуманітарних наук та наук, і це стало однією з країн провідні університети. Ca 'Foscari має студентський корпус із 20 000 студентів та 4 000 аспірантів, а також щорічно проводить понад 1000 іноземних студентів.

Завдяки своєму розташуванню в натхненному історичному центрі Венеції, університет надає унікальну та корисну можливість вивчення та проведення досліджень в одному з найкрасивіших міст світу, що представляє контекст, в якому зібрані культурні традиції та інтелектуальні інновації.

Маючи репутацію передового досвіду в дослідженні, він заробив більшу частину бажаних грантів ЄС на підтримку Марі Кюрі, ніж будь-який інший італійський інститут в останні роки, і в рейтингу тематики QS 2018 року Ca 'Foscari є одним з 150 провідних університетів світу для сучасних мов, у топ-200 для економіки

Університет також сприяє поглибленому вивченню досвіду завдяки наданню широкого спектру послуг студентів та різноманітних спортивних заходів та студентських асоціацій.

Місцезнаходження

Університет Ca 'Foscari розташований у всесвітньо відомому місті Венеція, унікальному міському центрі, розташованому в лагуні на північно-східному узбережжі Італії, яка безпосередньо пов'язана з Адріатичним морем.

Венеція - це місто на північному сході Італії та столиці регіону Венето. Він побудований на архіпелазі, розташованому в мілководній лагуні, що містить понад 100 островів, з'єднаних пішохідними мостами. Оскільки канали займають місце дороги, люди рухаються по місту пішки і на човні. Фактично, Венеція є найбільшим у Європі сучасним міським автомобілем без міста.

Місто характеризується великою кількістю приголомшливої ​​історичної архітектури та мистецтва, оскільки історична Венеціанська Республіка була процвітаючим торговельним портом і великою морською владою в період Середньовіччя та Відродження, тому деякі сайти міста включені до переліку місць всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. .

На додаток до барвистого минулого, однак, у Венеції є також яскраве подарунок, адже він як і раніше є центром сучасного мистецтва та культури.

Життя у історичному центрі Венеції означає жити екологічно свідомим способом життя. Через необхідність ходити по більшості місць, громадські місця міста стають соціальними центрами. Фактично, один з найбільш несподівано очікуваних моментів у венеціанському студентському дні - це так званий аперитив у кампі або зовнішній аперитив: з вечора до пізнього вечора такі ділянки, як Кампо Санта-Маргерита та Ербарія в Ріальто, перетворюються на майданчики де люди збираються спілкуватися і слухати музику, коли вони п'ють спріт і їдять цикчеті - традиційний місцевий аперитив і закуски, які славиться Венецією.

Досвід навчання

Навчальна пропозиція Університету Ca 'Foscari у Венеції розділена на 8 кафедр, що відповідають за науково-педагогічну роботу бакалаврів та магістрів, 3 школи та престижну колегію інтернаціоналі (міжнародний коледж). Три інших структури існують поряд з цими:

· Ка-Фоскарі Вища школа, яка координує наукових докторів (докторів наук);

· Ка 'Foscari Challenge School, що організовує професійні майстерні програми (I та II ступені) та інші можливості для виконавчої освіти;

· Ка-Фоскарі Школа міжнародної освіти, яка сприяє інтенсивним літніх та осінніх курсах, орієнтаційних програмах, програмах фундаційного року та інших позашкільних заходах для італійських та іноземних студентів.

Ca 'Foscari, призначений для надання студентам стимулюючої, конкурентоспроможної та найсучаснішої освіти, створив широку академічну мережу університетів-партнерів, яка охоплює земну кулю, і, як наслідок, пропонує широкий спектр спільних та подвійних бакалаврів та магістрів та має понад 700 діючих міжнародних угод про обмін валют. Як наслідок відданості університету вихованню міжнародної академічної спільноти, Ка 'Фоскарі також пропонує значну кількість навчальних програм, навчаються англійською мовою.

Бакалаврські програми в Росії:

· Цифровий менеджмент

· Філософія, міжнародні та економічні дослідження

· Бізнес-адміністрування (бізнес-адміністрування та навчальна програма управління)

· Економіка та бізнес (економіка, ринки та фінансова навчальна програма)

Магістерські програми в:

· Глобальний розвиток та підприємництво (навчальний план з питань підприємництва та навчальний план з глобального розвитку)

· Збереження науки та технології культурної спадщини

· Порівняльні міжнародні відносини (навчальний план з глобальних досліджень)

· Інформатика (Навчальна програма з аналізу даних та навчальна програма з кібербезпеки)

· Економіка та фінанси (економіка - навчальна програма / фінансова програма QEM)

· Екологічні науки (Глобальна навчальна програма з питань зміни навколишнього середовища)

· Європейська, американська та постколоніальна мова та література (навчальна програма з вивчення курсів вивчення англійської мови / англійської мови)

· Менеджмент (навчальний план з інновацій та маркетингу, навчальний план з міжнародного менеджменту та навчальний план з обліку та фінансів)

· Мовні науки (навчальна програма з вивчення мови)

· Наука та технологія біологічних та наноматеріалів;

Щоб отримати загальний огляд всіх програм з вивчення ступеня (як італійською, так і англійською мовами), відвідайте цю сторінку

Студентські засоби та послуги

Головний кампус Ca 'Foscari розташований у самому центрі історичного центру Венеції, але на його материку також є додаткові кампуси. Вона пропонує студентам 6 бібліотек, школу міжнародної освіти, аспірантуру, школу викликів та центр вивчення мови. Він також має виставкові площі, театр, спортивний центр та їдальні.

Ca 'Foscari допомагає студентам під час своєї кар'єри в університеті, пропонуючи ряд кредитів, грантів та стипендій через свій офіс фінансової допомоги. Спеціальна підтримка доступна міжнародним студентам, студентам, які працюють, та студентам-інвалідам.

Міжнародний прийомний відділ пропонує широкий спектр послуг для міжнародних бенефіціарів, таких як керівництво та допомога в процедурах прийому, визнання академічних кваліфікацій, процес подання віз, дозвіл на проживання, послуги для студентів, питання охорони здоров'я та транспортування.

Стипендії

Для посилення присутності іноземних студентів та збагачення своєї глобальної спільноти Ка 'Фоскарі пропонує талановиті міжнародні студенти фінансову допомогу у двох формах:

• відмова від плати за навчання - повне звільнення від сплати університетського навчання та зборів

• одноразова стипендія на 5000 євро / кожна

Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сторінку

Проживання:

Житловий офіс Ca 'Foscari є службою для італійських та іноземних студентів, дослідників, професорів та адміністративного персоналу, які приїжджають навчатися або працювати в Ca' Foscari. Він пропонує корисну інформацію та контакти, щоб знайти зручні та зручні житлові рішення у Венеції та в сусідньому районі.

Для отримання додаткової інформації відвідайте веб- сторінку .

Ласкаво просимо

Група привітання пропонує широкий спектр послуг, призначених міжнародним студентам та факультетам, таких як керівництво / інформація про допомогу та визнання академічної кваліфікації, процес подання віз та процедури прийому. Він також містить загальну інформацію стосовно послуг студента, фінансової допомоги, житла, медичного обслуговування та транспортування.

Для отримання додаткової інформації відвідайте веб- сторінку .

Мовний центр

Центр проводить курси іноземних мов на різних рівнях англійською, французькою, російською, іспанською та німецькою мовами.

Їдальні

Університет має їдальні в багатьох місцях, як в історичному центрі Венеції, так і в навчальних центрах у Местре, Маргера та Тревізо.

Вихідні можливості мобільності

Завдяки понад 650 угод про співпрацю між міжнародними університетами та Ca 'Foscari, ви можете витратити час на навчання за кордоном у більш ніж 70 країнах світу . Міжнародне бюро сприяє проведенню мобільності студентів Ca 'Foscari, беручи участь у провідних міжнародних програмах мобільності, розвиваючи зв'язки з іноземними приймаючими університетами та компаніями та забезпечуючи стимули для участі всіх членів університетської спільноти.

Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сторінку

Кар'єрна підтримка

Кар'єра організовує стажування та працевлаштування як в Італії, так і за її межами, а також проводить ярмарки кар'єри, набори та семінари, щоб допомогти сучасним студентам та недавнім випускникам отримати професійні навички, необхідні для конкурентоспроможності на ринку праці.

Для отримання додаткової інформації відвідайте веб- сторінку .

День кар'єри

День кар'єри - це повноцінна подія, присвячена набору персоналу, під час якої студенти та недавні випускники можуть зустрітися з керівниками компаній-учасників та ознайомитись з робочим світом. Студенти можуть відвідувати стенди компаній, поширювати свої резюме, брати участь у інтерв'ю та отримувати інформацію про професійні можливості та можливі варіанти кар'єри. День кар'єри також передбачає проведення низки семінарів, семінарів та презентацій компаній.

Студентське життя

Кілька інших університетів пропонують можливість вивчати та проводити дослідження в одному з найкрасивіших міст світу. У Ка 'Фоскарі культурні традиції та інтелектуальні інновації можуть об'єднатись.

Навчання в Ка 'Фоскарі дає можливість навчатися та жити в дуже унікальному місті, де можна годинами бродити і навіть насолоджуватися втратою, мати Спритц в одному з прекрасних площ Венеції, відвідати всесвітньо відомі музеї та виставки, подорожі на човні по малих островах лагуни, насолоджуйтеся пляжами Лідо і смачні смачні страви.

Університет також організовує безліч культурних заходів, спрямованих на об'єднання студентів та співробітників у місті, яке не схожий ні на яке інше місце, де минуле відповідає інноваціям, а ваша спрага до знань стимулюється численними ініціативами. Життя у Венеції - це живе мистецтво, архітектура, розвиток, дослідження, увага до навколишнього середовища та відкриття давніх традицій та різних культур.

Крім того, Ca 'Foscari гарантує студентам цілісний навчальний досвід, надаючи широкий спектр спортивних заходів та студентських асоціацій:

· Студентська мережа Erasmus (ESN) - з участю більше ніж 12 000 членів з 36 країн, мережа студентів Erasmus підтримує і сприяє розвитку міжнародних зв'язків, надаючи студентам можливості для культурного взаєморозуміння та саморозвитку відповідно до принципу роботи студентів, що допомагають студентам.

· Університетський спортивний центр (CUS) - CUS пропонує студентам можливість брати участь у різноманітних видах спорту завдяки своїм можливостям у історичному центрі Венеції.

· Радіо Ca 'Foscari - створене студентами Ca' Foscari, онлайнова радіостанція університету є надзвичайно популярним способом спілкування. Цікаві студенти можуть брати участь у його роботі на основі їхніх індивідуальних навичок та досвіду.

· Університетський хор та оркестр. Більше двадцяти п'яти років хор і оркестр Ca 'Foscari пропонують студентам можливість вивчати та розвивати свою любов до музики. Репертуар групи змінюється з року в рік і коливається від середньовічних до сучасних творів.

· Театральний центр Університету Шейлока (CUT) - Шілок - це культурне об'єднання, метою якого є сприяння техніко-художньому інноваційному напрямку театральної діяльності. Він організовує навчальні та експериментальні семінари, приймають участь у виставках та шоу, а також проводить наукові та виробничі проекти.

Контакти

· Адреса електронної пошти prospective.students@unive.it

· Facebook

· Твіттер

· Instagram - @studentlifeinvenice

· Instagram - Офіційна сторінка Ca 'Foscari

· LinkedIn

· YouTube

Розташування

Венето

Address
Dorsoduro,3246
30123 Венето, Італія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: