Bologna Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

BBS" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/38/38186_Screen_Shot_2017-01-19_at_5.30.49_PM.png" alt="BBS" />

alt = "BBS (оцінка 2000 р.) - це бізнес-школа Болонського університету (приблизно 1088 р. н. е.). alt =" BBS входить до числа найбільш інноваційних бізнес-шкіл Європи та є однією з найбільш авторитетних установ в Італії. Міждисциплінарний світогляд, галузева інтеграція та інтернаціоналізація - це ключові стовпи філософії школи, яка має на меті надати студентам відповідні навички, щоб зіткнутися з постійно мінливим та складним економічним ландшафтом, впевненим у собі, знаннями та мотивацією до успіху.

Штаб-квартира Bologna Business School знаходиться на віллі Гуаставіллані, будівлі епохи Відродження 16 століття, розташованій на пагорбах Болоньєзе, менш ніж за десять хвилин від центру міста. Тут історія, технології та традиції живуть разом у красивих і природних рамках. Болонья - це жваве місто, розташоване в самому серці Італії - за 30 хвилин від Флоренції, за годину від Мілана, за дві години від Риму та Венеції - в Емілії-Романьї, одному з найбагатших регіонів Європи.

BBS

alt = "BBS пропонує навчальний досвід на 360 ° в академічному та" реальному світі ", включаючи денні магістерські програми (англійською та італійською мовами), а також неповні майстри та короткострокові програми для керівників та професіоналів. Школа співпрацює з промисловістю -провідні компанії, забезпечуючи їх видатними менеджерами, високоякісними та спеціальними програмами. Питанням середніх компаній та галузям виробництва "Made in Italy" приділяється особлива увага через дослідження та цілеспрямовані проекти.

BBS

Alt = "Спільнота BBS - це сім'я, яка складається зі студентів, випускників, факультетів, менеджерів та розгалуженої ділової мережі, що складається з понад 500 національних та міжнародних компаній. Студенти, яких щороку більше 600, приїжджають з усього світу та з різних академічних alt = "Факультет BBS залучає понад 300 національних та міжнародних викладачів, науковців, а також керівників та консультантів.

Розташування

Болонья

Bologna Business School BBS

Address
Villa Guastavillani - Via degli Scalini, 18
40136 Болонья, Емілія-Романья, Італія
Телефон
+39 051 209 0111

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія