Прочитайте офіційний опис

Міжнародна академія Риму є членом БАУ Глобальна мережа освіти, Один з найбільших міжнародних груп провідних навчальних закладів в світі. в BAU IAR ми прагнемо запропонувати унікальне утворення і професійні можливості для студентів нашої глобальної мережі та для громадян ЄС, зацікавлених продовжувати навчання і кар'єру в самому ринках, що розвиваються на ринку 21-го століття. Наші програми призначені для менеджерів, художників, дизайнерів, підприємців і професіоналів в будь-якій галузі, здатних поєднувати управлінські навички і самопуск ставлення з пристрастю до інновацій і мобільності без кордонів. У BAU IAR Ви дізнаєтеся, що бізнес є по суті формою мистецтва і як творчість, інновація і інтернаціоналізація роблять Зроблено в Італії преміальний бренд по всьому світу. Ворота Сходу в Римі на площі Венеції. в BAU Міжнародна академія Риму ви будете вивчати і відчувати причини, чому італійські товари визнані в якості ікони стилю, творчості та інновацій в усьому світі, і як поліпшити свої кар'єрні перспективи і професійне життя, використовуючи репутацію та потенціал Зроблено в Італії марка.

ЧЛЕН БАУ GLOBAL

BAU Міжнародна академія Риму є членом глобальної мережі провідних академічних інститутів.

MADE IN ITALY ОСВІТА

Вивчення поглиблених критичні фактори успіху і ключові конкурентні сектори Зроблено в Італії марка.

ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ВИВЧЕННЯ

Внутрішньо візити, зустрічі, творчі лабораторії, щоб максимізувати свої можливості для кар'єрного зростання на ринках, що розвиваються.

міжнародні класи

Зв'яжіться зі студентами з усього світу і зануритися в мультикультурному середовищі.

КОМАНДА EXCELLENCE

Експерти в окремих областях: професора, керівники, вчені, радники державних і приватних установ і компаній.

European Credit Transfer

Пропозиція на основі стандартів Європейського Болонської угоди і системи ECTS кредитів.

Вивчення і живе в Римі

Навчання в Римі дає Вам унікальну можливість відкрити для себе ведучого культурного, політичного і релігійного центру західної цивілізації, колиска тисячолітньої культурної традиції. Досвід життя в місті, який надає цінні уроки підприємництва та інновацій, повний археологічних і художніх цінностей, центр моди, розкоші і майстерності: місто, де нове завжди приходить забруднення старого.

Доступні навчальні програми:
англійська

IAR presentation

city&culture

food&culture

versace headquoter by IAR

made in italy ambassador

BAU INTERNATIONAL ACADEMY OF ROME
Address
Via IV Novembre, 114
00187 Rome, Lazio, Італія
Веб-сайт
Телефон
+39 06 5656 8872