Accademia del Lusso

Введення

Прочитайте офіційний опис

Зіткнувшись із чинною надзвичайною ситуацією у галузі здоров'я, Accademia del Lusso продемонструвала свою непохитну відданість студентам та потенційним студентам, продовжуючи надавати курси в Інтернеті за допомогою прямої трансляції. Викладачі школи, всі фахівці в секторі моди, дизайну та розкоші навчають в прямому ефірі, використовуючи інноваційні та ефективні методи, що забезпечують наступність для студентів та підтримують справжню взаємодію між викладачами та студентами, що характеризує всі курси Accademia del Lusso .

Для отримання більш детальної інформації відвідайте веб-сайт за адресою href = "accademiadellusso.com/en

---

Можливість стипендії

Accademia del Lusso Milan пропонує стипендії для студентів міжнародних та європейських країн, які подають заявку на курс мод, починаючи з жовтня 2020 року або лютого 2021 року. Кінцевий термін подання заявки на стипендію - 10 серпня 2020 року. Для отримання додаткової інформації звертайтесь до школи.

Accademia del Lusso

ШКОЛА МОДИ ТА ДИЗАЙНУ

Школа моди та дизайну Accademia del Lusso відкрита в 2005 році з конкретною метою - забезпечити якісну освіту для молодих людей, зацікавлених розпочати кар'єру в галузі моди та дизайну, а також професіоналів, які вже працюють в секторі, які бажають вдосконалити або оновити свої вміння та знання.

Навчальний метод Школи моди та дизайну базується на інноваційному підході з двома напрямками навчання, які тісно пов'язані: креативний технічний шлях, спрямований на виробництво, та адміністративний шлях, присвячений управлінню.

Відмітний метод навчання Accademia del Lusso - це також результат досвіду та досвіду викладацького складу, всі з яких є утвердженими професіоналами в різних областях моди та дизайну. Це дозволяє отримати багатодисциплінарну освіту, яка постійно оновлюється і міцно пов'язана з ринком праці.

Крім того, співпраця Школи моди з важливими підприємствами галузі дозволяє студентам працювати над поточними проектами чи проектами, які вже реалізовані, і закінчити свою освіту з дуже повчальним досвідом, який можна гарантувати лише шляхом прямого контакту з професійним світом .

Пропоновані курси

Курси магістрів: призначені для студентів, які мають ступінь бакалавра або вищого ступеня, які хочуть здобути спеціалізовану підготовку, яка дозволяє їм займати посади в галузі управління модою та розкоші в престижних бізнесах у всьому світі.

Трирічні курси: для тих, хто закінчив середню освіту та бажає пройти курс університетського рівня, який дає їм тверде теоретичне та практичне навчання, необхідне для роботи в галузі моди та дизайну.

Інтенсивні 1-річні курси: для тих, хто закінчив середню школу або університетські студії, і які хочуть пройти інтенсивний курс для вдосконалення та вдосконалення існуючих знань, щоб стати компетентним професіоналом та розвинути кар'єру в галузі моди та дизайну .

Короткотермінові курси: ідеально підходять для тих, хто навчається або працює і не має часу присвятити себе довгостроковому курсу. Вони можуть розглядатися як вступ до моди і ідеально підходить для всіх профілів, якщо вони ґрунтуються на загальних поняттях, або як курси підвищення кваліфікації, придатні для професіоналів, коли вони зосереджені на конкретних сферах галузі.

Підготовчі курси: вони проходять до початку кожного навчального року та доступні тим, хто вже навчався на курсі моди чи дизайну в Accademia del Lusso . Курси підготують студентів з точки зору вдосконалення мови, надають їм найважливіші уявлення про моду та дизайн, а також допомагають учням інтегруватися в своє нове середовище в Мілані.


Основні причини навчання в Accademia del Lusso

  • 100% італійська школа моди та дизайну
  • Максимальний клас на 12 студентів для активної та динамічної взаємодії з викладачами та максимального використання курсу
  • Педагогічний колектив складається виключно з кваліфікованих фахівців, які зараз працюють у секторах моди та дизайну для постійного передачі сучасного досвіду роботи студентам
  • Метод змішаного навчання, який поєднує уроки теорії з практичним досвідом на місцях (семінари: зовнішні візити, семінари відомих фахівців у галузі моди та дизайну, участь у ексклюзивних заходах, робота на проекті, заснована на замовленнях компаній, досвід прогнозування тенденцій у європейських столицях).
  • Курси викладаються безпосередньо англійською мовою викладачами, без інтерпретаторів, що хвилюють заняття
  • Відмінні можливості стажування завдяки міцним зв'язкам із компаніями з мод та дизайну в секторі розкоші, якими керує Career Office ADL
  • Розкішне місце розташування за №5 на Via Montenapoleone, одній з найважливіших вулиць світу в розкоші
  • Служба підтримки студентів надає допомогу у візових та імміграційних процедурах та пошуку відповідного житла в Мілані, а також доглядає за міжнародними студентами у всіх аспектах їхнього життя в Мілані
  • Основною метою курсів ADL є підготовка та кваліфікація студентів для негайного та успішного вступу на сьогоднішній конкурентний ринок праці


Інфраструктура / Навчальні заклади

Accademia del Lusso пропонує студентам професійні майстер-класи та комп'ютерні лабораторії, оснащені iMac та найновішим обладнанням та програмним забезпеченням. Школа включає також справжній магазин з вікнами, лабораторіями для виготовлення візерунків та пошиття одягу, а також великі простори для фотосесій та сесій з стильного моделювання.


Рекомендований факультет

Вчителі Accademia del Lusso є висококваліфікованими фахівцями, які зараз працюють у секторах моди та дизайну, а більшість з них навчаються виключно студентам ADL. Це забезпечує постійну передачу сучасного досвіду роботи студентам, а також безпосередній контакт з компаніями викладачів.


Місця розташування

Канцелярія Канцелярії Accademia del Lusso працює над тим, щоб об'єднати студентів з бізнесом, щоб створювати чудові можливості для стажування, що часто стають відкриттями для розміщення. Цей ефективний офіс допомагає студентам створювати CV та портфоліо з метою навчання їх у виробленні вимог до роботи та пропонування їхніх профілів у найкращому вигляді.


Найкращі рекрутингові компанії

Valentino, Prada, Fendi, Ralph Lauren, Salvatore Ferragamo, Bottega Veneta, LVMH, Hugo Boss, Vivienne Westwood, Ermenegildo Zegna, John Richmond, Krizia, L'Espresso, L'Oreal, Luxottica, Marina Rinaldi, Stefanel, Baci & Abbracci, OVS, +39 Manifacture, UPIM, 1-й поверх, AB & COM, Aeffe, Agent Lux Venture, Alviero Martini, Antonio Marras, Barbara Giannelli, Be-Ma, Betty Blue, Brooks Brothers, Cashmira, Celine, Class Publishing, Colangelo, Columbus, Conde Nast, Corps et Ame, Datura, PEM Publishing, Emilù, Eres, Fabrizio Melzi, Fashionist, Franca Soncini, Francesco Scognamiglio, Fun and Fashion, Future Concept Lab, GF Service, Gianfranco Femzia, Gruppo Zannier, Guitar, Ileana Turrini, Info Draft , Ingenio, Insight Communication, JM Fashion & Advertisement, Jonofui, Krizia, L'Autre Chose, Le Van Kim, Les Copains, Marly's Fashion, Martin Margiela, Matteo Sorbellini, Monica Leoni, журнал Muse, Nardelli, Page Adv, Philippe Plein, Popai, Prime Donne, Ruffo, SP Management, Saatchi & Saatchi, Sabat ini, Salima Arfoudi, Schema, Scudrera, So джинси, Società Italia, Staff International, Studio Re, Studio Uno, Tosi Communication, Ulisse Barbi, студія Uragano, Urrà, Videolook, Vigevano 41, White Gallery VW Consultin, XT.

Розташування

Мілан

Address
Accademia del Lusso S.r.l.
Via Montenapoleone 5

20121 Мілан, Ломбардія, Італія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія