Прочитайте офіційний опис

Американський університет Риму (AUR) є одним із найстаріших американських університетів, що надають диплом у Італії. Студенти отримують акредитовану ступінь бакалавра США після закінчення академічної програми (як правило, чотири роки тривалістю). Ступінь бакалавра США визнається стандартом успіху вищої освіти.


AUR використовує Рим як свою класну кімнату, а Італію та Європу як неоціненні ресурси. Американський університет Риму готує студентів до життя та роботи в різних культурах через практичні міждисциплінарні академічні спеціальності, можливості для навчання через подорожі та стажування та його мультикультурний факультет та персонал. Студенти вибирають з восьми програм бакалавра:

Інструкція англійською мовою . Студенти, які потребують розвитку англійської мови, можуть подати заявку на курс інтенсивного академічного англійської мови , щоб отримати користь від повного академічного навчального плану в Американському університеті Риму . За допомогою цієї програми студенти будуть розвивати говорити, слухати, читати та писати навички англійської мови, відвідуючи вибрані кредитні курси загальної освіти на AUR.

Прийом є конкурентоспроможною. AUR залучає студентів з більш ніж 40 країн і пропонує своїм студентам навчатися за кордоном таких країн як Китай, Еквадор, Англія, Греція, Іспанія та найкращі університети Сполучених Штатів. Заявки приймаються на постійній основі, і студенти вибираються незалежно від віку, статі, статі, віросповідання, національного або етнічного походження чи гандикапу.

Розширений статус може бути наданий за академічні кредити, зароблені в установах за межами університетської системи Сполучених Штатів. Кандидати, що володіють повноваженнями, такими як Італійська Maturità, Міжнародний Бакалавр, Британська GCSE рівні та інші еквівалентні програми, буде оцінюватися та вдосконалюватися кредити, надані на основі оцінки.

У більшості випадків може бути наданий перший курс навчання (еквівалент 30 семестровим кредитам). Якщо приймальна комісія AUR визначає, що студент іншим чином має повну академічну кваліфікацію, але навички англійської мови можуть перешкоджати початку успішного академічного досвіду, може знадобитися персоналізований навчальний семестр або рік в AUR .

Американський університет Риму прагне допомагати фінансовим потребам студентів, пропонуючи різноманітні академічні стипендії та посади аспірантів для студентів кваліфікованим студентам.

Після закінчення ступеня більшість випускників АУР або продовжують освіту, або вирішили негайно вступити на робоче місце. З тих студентів, які вирішили вступити на робоче місце після закінчення навчання, 86% працюють менш ніж за рік (за станом на вересень 2010 р. Дані офіційно та публічно повідомляються Акредитованій раді незалежних коледжів та шкіл (ACICS).

AUR акредитована та / або визнана: Комісією з вищої освіти середніх держав (США), Міністерством освіти Сполучених Штатів, Департаментом освіти штату Делавер, Римським трибуналом та Міністерством освіти Італії.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:


The American University of Rome

Ця програма пропонує міждисциплінарний і методологічно різноманітне вивчення культури і релігії в своїх політичних і соціальних аспектів. Дослідження і вивчення конкретни ... [+]

Ця програма пропонує міждисциплінарний і методологічно різноманітне вивчення культури і релігії в своїх політичних і соціальних аспектів. Дослідження і вивчення конкретних релігійних традицій, соціального та політичного контексту, в якому вони розвивалися, і політичні ідеї, які вони вплинули, внести свій внесок у просування миру, релігійного і культурного розмаїття, міжкультурного діалогу, взаєморозуміння і співпраці.... [-]

Італія Рим
інформація
англійська
Денне навчання
15 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
The American University of Rome

Збереження і захист, і громадський / туристичний доступ до неї світової культурної спадщини стала одним з найскладніших і актуальних питань для багатьох країн по всій зем ... [+]

Програма магістра в галузі сталого культурної спадщини готує випускників до лиця найбільш важливою проблемою в галузі спадщини сьогодні: його довгострокову життєздатність.

Рим знаходиться в центрі дебатів про глобальне спадщини. З великими міжнародними організаціями в місті, а також найбільшою концентрацією пам'яток спадщини та творів, ніде в світі забезпечує кращу основу для підготовки студентів до кар'єри в цій галузі.... [-]

Італія Рим
інформація
англійська
Денне навчання
15 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
The American University of Rome

М. в харчових досліджень є міждисциплінарною програми, яка спрямована на підвищення знань і навичок з поточної ситуації та розробки навколишні сталого виробництва та спож ... [+]

М. в харчових досліджень є міждисциплінарною програми, яка спрямована на підвищення знань і навичок з поточної ситуації та розробки навколишні сталого виробництва та споживання харчових продуктів, в більш загальному плані, як ми впливаємо на ресурси Землі з нашим вибором харчування. Вона буде зосереджена на міжнародних аспектів, а й про те, як пов'язані політика та нормативно-правова база обрамлені і здійснюватися на регіональному, національному та суб-національному рівнях державного секторів і некомерційних, а також у харчовій промисловості.... [-]

Італія Рим
інформація
англійська
Денне навчання
15 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою