Accademia Europea di Firenze – Scuola internazionale di Arti e Cultura Italiana

Введення

Прочитайте офіційний опис

Академія Europea ді Firenze це продуктивність і ліберальні школа мистецтв складається з нашого бакалаврату випускник коледжу, професійного навчання, місцевих філій, продуктивності та культурних програм. АЕФ корениться в поєднанні академічних знань, досвіду продуктивності та культурного занурення. Наш персонал складається з талановитих викладачів, професорів і адміністраторів, присвячених підготовці студентів до професійної світі в більш глобальному суспільстві. Наші школи присвячена виконавського та ліберальних мистецтв, через широкий спектр курсів.

академія

АЕФ пріоритети освітньої цілісності, індивідуальний ріст і взаємопов'язану і комплексну освітню та особистий досвід. Ми прагнемо створити повний занурення програми зі структурою підходить для підвищення досвіду і зростання студентів в межах своєї галузі дослідження. У АЕФ, ми залучаємо кожного студента в особистих відносинах / професійних, щоб забезпечити їх безпеку і комфорт.

Будь то мова, мистецтво, історія, музика, або будь-який інший курс, студенти навчаються всередині класі і закликав прискорити свій прогрес, беручи участь в нескінченних діяльності AEF за межами класної кімнати.

академія

Наріжним каменем нашої освітньої філософії експериментального навчання та дозволяє нашим студентам повністю зануритися в флорентійському та європейської культури. Студенти приходять з усього світу, щоб побачити цю захоплюючу місто і штат АЕФ прагне зробити впевнений, що наші студенти, одночасно підвищуючи розуміння кожного студента і майстерність змісту, покритої в класі.

академія

Місія

Кращий Міжнародна школа Флоренція

Місія Академії Europea ді Фіренце є забезпечення цілеспрямованої, глибокі, всебічні та академічні програми, пов'язані з місцевою культурою. Розширення прав і можливостей, які прагнуть художники, музиканти та студенти з усіх верств суспільства, щоб створити, дізнатися, виконувати, і рости професійно на батьківщині Ренесансу.

Ресурси AEF у Флоренції виходять за межі класної кімнати, що дозволяє студентам випробувати місто в контексті їх конкретних дослідженнях. Студенти штовхнув, щоб дізнатися і випробувати історію свого ремесла і досліджень, прагнучи до інновацій і підштовхнути їх поле далі.

Наша мета, щоб стимулювати допитливість і прагнення нашого студентства, щоб максимізувати свій потенціал як учнів, так і професіоналів.

Зір

АЕФ був заснований з метою заохочення і відновити художні дисципліни в місті, відомому своєю історією і мінливих новацій.

Щоб запропонувати складні академічні програми, які формують уми здатні допитливі з:

  • Підійшовши академічні дисципліни з мисленням глибоко зрозуміти принципи минулому і як вони присутні в сучасному контексті.
  • Перетворення навчання, знання і культурний досвід в інструменти, які формують завтрашній майбутнє.
  • Участь в місцевій культурі з висновками, дослідження і творінь, розроблених протягом дослідження.
  • Щоб забезпечити відмінні професійні та академічні об'єктів, здатних надихнути навчальний потенціал студента.
  • Щоб вийти за межі класі навчання шляхом заохочення взаємодії учнів з мультикультурних суспільствах і творчих присутності в місті Флоренція.

Розташування

Флоренція

Address
Via Cavour 37
50129 Флоренція, Тоскана, Італія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: