Il Sole 24 ORE Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

24 Ore Business School розробила інноваційний і спеціалізовану підготовку ділових і професійних програм розвитку, спрямованих на надання допомоги недавніх випускників тільки починають свою кар'єру, щоб придбати нові знання та навички, а також зрілі менеджерів і фахівців, які потрібно оновити існуючі навички або розробляти нові галузі знань , Програми призначені для осіб, які працюють у державному та приватному секторах.

Зосередження уваги на різні потреби молодих менеджерів і фахівців, навчальні програми постійно оновлюється з урахуванням новітніх тенденцій бізнесу. Досвідчені видавці з досвідом в сфері освіти визначити ключові теми, приводячи в рух багатий діалог між експертами, журналістами та більш ніж 6000 менеджерів, які беруть участь щороку. Sole 24 Ore Освітні програми прагнемо надати конкретну підготовку в галузі економіки, фінансів та управління.

Sole 24 Ore Освітні програми включають в себе:

  • Щорічні події - Ступені магістра спеціалізована - магістр - Курси та конференції - E-Learning - в будинку освіти - підвищення кваліфікації

Бізнес-школа пропонує:

Повний робочий день магістерська програма, яка включає в себе досвід роботи, накопичений в ході стажування, які забезпечують молодих студентів з більшої конкурентоспроможності, щоб увійти в робочу силу на більш високому рівні кваліфікації та досвіду.

Executive24 Майстер призначений для зайнятих менеджерів і підприємців, які повинні збалансувати свої зобов'язання кар'єри з їх потребою в безперервному навчанні в динамічному світі. Програма дистанційного навчання чергується з на кампусі сесій, щоб дозволити більш гнучкою освітнього досвіду.

Master24 призначений для самостійної учнів і заснована на інноваційній формулі дистанційного навчання, яке використовує мультимедійний клас, який включає в себе доступ і взаємодія з експертами.

Учасники освітніх програм мають доступ до величезних багатством Sole 24 Ore у високоякісних мультимедійних ресурсів ,.

Факультет включає висококваліфікованих італійських і міжнародних експертів, які мають досвід роботи як в своїх областях, а також у класі. Вони використовують прагматичний підхід, орієнтований на потреби бізнес-професіоналів.

150 стипендій для студентів.

Бізнес-школа завжди приділяла особливу увагу у розвитку та підтримці міцних відносин з деякими з найбільш важливих компаній і консалтингових фірм в Італії і у всьому світі. В даний час ми співпрацюємо з більш ніж 600 міжнародно визнаних бізнес-партнерів. Ця мережа дозволяє Sole 24 Ore, щоб інтегрувати бізнес-реальність у своїх навчальних програм, забезпечуючи тим самим тверді і практичні додатки для навчання.

Платформи електронного навчання Sole 24 Ore в дозволяє студентам обмінюватися документами, повідомленнями і створити спільноту.

Стажування є невід'ємною частиною магістерської програми і являють собою важливу можливість для випускників, щоб увійти в ринок праці. Розширена мережу контактів з корпоративного, професійного та фінансового сектора, у поєднанні з підготовкою, наданої магістерської програми, забезпечити студентам можливість увійти важливі фірми в Італії, так і за кордоном.

Розміщення Кар'єра наступним після успішного завершення магістерської програми і складається зі вступу кваліфікованих заявників організацій відповідність свої резюме студентів (Curriculum Vitae) до потреб фірм. Мета полягає в забезпеченні випускників отримати актуальну та значущу досвід, який дозволить їм продовжувати свій розвиток кар'єри.

Розташування

Мілан

Il Sole 24 ORE

Address
GRUPPO 24ORE Via Monte Rosa 91
20149 Мілан, Ломбардія, Італія
Телефон
+39 02 30221

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія