University of Oviedo -

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Ов'єдо є державним вищим навчальним закладом та дослідженнями в князівстві Астурія. Маючи понад 400 років історії, він пропонує повний спектр бакалаврських ступенів, адаптованих до Європейського простору вищої освіти (EHEA) у всіх галузях знань та програмах післядипломної освіти, у співпраці з національними та міжнародними університетами та більш ніж 250 компаніями.

Кампус міжнародної майстерності

З міжнародним дзвінком, тісними зв'язками з регіоном та твердою прихильністю передачі знань у діловий світ, Університет Ов'єдо був одним з перших дев'яти університетів Іспанії, які отримали акредитацію в якості кампусу міжнародної майстерності 26 листопада 2009 року. Проект CIE Asturias-Ad Futurum об'єднує понад 300 регіональних та національних установ, компаній та технологічних центрів.

Основні цифри

 • 25.000 студентів
 • 2.000 лекторів та дослідників
 • 1.000 членів Адміністративного персоналу
 • 57 бакалаврських ступенів програми
 • 50 магістерських програм
 • 6 Магістерські програми Еразмус Мундус (3, координуються Університетом Ов'єдо)
 • 24 докторських програм
 • 65 сертифікаційних курсів
 • 210 ліжок в університетських залах проживання
 • 800 іноземних студентів
 • 17 факультетів та шкіл
 • 38 відділів
 • Річний бюджет у 198 мільйонів євро

Сім кампусів у трьох містах

Викладання відбувається в семи кампусах, розташованих по центральному регіону Астурії: Ов'єдо (Ель Кристо, Ель Мілан, Лаламакеке, Каталанес і Ов'єдо-Центр), Хіхон та Мієрс, а також пропонують різні університетські послуги в Авілесі. У 2010 році він здійснив амбіційний процес, пов'язаний з об'єднанням центрів, пов'язаних з Campus International Excellence, і був визначений як приклад найкращої практики для іспанських університетів. У результаті університет має 16 факультетів та шкіл, 4 філії та професійну школу фізичного виховання та спортивної медицини. Крім того, Міжнародний центр післядипломної освіти керує ступенем магістра та докторантурою. Програми

Крім того, в академічному закладі є повністю обладнані спортивні споруди та сучасні, відремонтовані номери для студентів, викладачів та адміністративного та обслуговуючого персоналу.

Водій досліджень у регіоні

Університет Ов'єдо бере на себе 80% респондентів

Астурійська установа також має два спеціалізовані кластери (енергетика, навколишнє середовище та зміна клімату, біомедицина та охорона здоров'я), які мають тісні зв'язки з регіональними технологічними парками та мережею охорони здоров'я Астурії.

Зобов'язання перед суспільством

Істина історичної спадщини, яка зробила Університет Ов'єдо піонером в університеті в Іспанії наприкінці XIX століття, активність поширення знань виходить за межі своїх містечків, щоб досягти всього Князівства Астурія. Історична будівля, розташована в центрі Ов'єдо, є домом для культурного центру вищих навчальних закладів LAUDEO, де ведуться великі академічні та культурні заходи, відкриті для широкого загалу астурського суспільства.

У рамках своєї корпоративної соціальної відповідальності Університет Ов'єдо пропонує послуги з догляду та підтримки людей з особливими потребами та "Простір солідарності", де проводяться заходи добровільної роботи та міжнародної співпраці. Група рівності забезпечує дотримання гендерної рівності та політику примирення у сфері праці та сім'ї.

Розташування

Ов'єдо

Address
Edificio Histórico.
Plaza del Riego, 4 Entresuelo.

33003 Ов'єдо, Астурія, Іспанія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: