University of Navarra

Введення

Прочитайте офіційний опис

University of Navarra базується на християнському натхненні, яку сприяє святий Хосемарія Ескрива де Балагер, засновник Opus Dei. Його місія полягає в тому, щоб шукати і представити правду; сприяти академічній, культурній та особистій освіті своїх учнів; сприяти проведенню наукових досліджень та охорони здоров'я; забезпечити належні можливості для розвитку своїх професорів та працівників, а також провести широку програму культурної орієнтації та соціального просування з чіткою метою надання послуг.

University of Navarra","author_url":"","source":"©University of Navarra"}" alt="136984_UNAVestudiantes01.jpg" />

Основними функціями University of Navarra є:

  • Проводити викладання на рівні університетів у різних галузях, присвоювати відповідні наукові ступені та надавати студентам засоби (навчальні матеріали, бібліотека, інформація про стипендії та фінансову допомогу), щоб вони могли отримати повну користь від навчання.
  • Сприяти академічному дослідженню в різних галузях знань для подальшого навчання та як способу донести знання до суспільства та сприяти інноваціям та розвитку.
  • Сприяйте навчанню студентів шляхом персоналізованого наставництва з діяльністю, спрямованою на набуття професійних компетентностей та особистих звичок, що стимулюють особистісний розвиток у всіх його вимірах: культурному, мистецькому, релігійному, спортивному та солідарному.
  • Залишайтеся на зв'язку з випускниками університету за допомогою програми безперервної освіти та інших культурних та соціальних ініціатив Асоціації випускників.
  • Організовуйте програми продовження навчання та спеціалізації для випускників на основі тенденцій та потреб різних професій.
  • Розвивайте облігації між університетом та членами друзів University of Navarra та надавайте їм інформацію про плоди їх партнерства.
  • Проведення культурно-просвітницької та навчальної роботи університету за допомогою заходів, організованих самим університетом та ініціативами, що здійснюються спільно з іншими установами.
  • Співпрацюйте з іншими університетами та університетськими закладами, такими як лікарні, бізнес-школи, науково-дослідні центри, мистецькі інститути, організації освіти та розвитку.

Universidad de Navarra","author_url":"","source":""}" alt="136985_thumbnail_UNAV.jpg" />

Місія University of Navarra , заснованого в Іспанії в 1952 р., Полягає у навчанні та підготовці фахівців, здатних грати віддану роль у суспільстві, які цілком усвідомлюють ту роль, яку вони відіграють у побудові світу завтрашнього дня. Ця місія фундаментально заснована на пошуку та прихильності до істини, колективному завданню, яке вимагає діалогу та відкритості. Крім того, університет прагне сприяти критичному мисленню своїх студентів у плюралістичному контексті, що дозволяє кожному студенту вільно розвивати власну думку та переконання.

University of Navarra - це місце зустрічі професорів та студентів для обміну знаннями, правдою та досвідом. Тому ми пишаємося своєю унікальною здатністю приділяти вам персональну увагу. Працюючи разом у середовищі, що сприяє унікальній здатності, навичкам, знанням та цінностям кожного індивіда; університет надає вам необхідні ресурси для особистого та професійного розвитку. Вам буде призначений радник, як правило, професор, який надає допомогу та орієнтацію один на один. Це персональне керівництво має на меті максимізувати ваш особистий та професійний потенціал, допомагаючи вам в повній мірі скористатися досвідом університету, а також отримувати поради щодо майбутніх варіантів кар’єри.

University of Navarra - перший університет в Іспанії за рівнем працевлаштування (QS-рейтинг працевлаштування), викладання (рейтинг вищих навчальних закладів Times Higher Education Europe) та наукових досліджень (рейтингів CYD).

У нас є сім містечок, розташованих у Памплоні, Сан-Себастьяні, Мадриді, Барселоні, Мюнхені, Нью-Йорку та Сан-Паулу.

Розташування

Памплона

Address
Edificio Central, Campus Universitario, 31009 Pamplona, Navarra
31009 Памплона, Наварра, Іспанія

Мадрид

Address
c/Marquesado de Sta. Marta, 3
28022 Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Сан-Себастьян

Address
Manuel Lardizabal Ibilbidea, 13
20018 Сан-Себастьян, Країна Басків, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія