Universitat de Lleida

Введення

Прочитайте офіційний опис

Основна мета університету в Ллейді (UdL) - це освіта його студентів. Ми пропонуємо високі стандарти викладання з якісними послугами по всій університетській спільноті, які охоплюють суспільство поза воротами кампуса. Студенти складають більшу частину спільноти UdL, і наша мета полягає в тому, щоб забезпечити їм задоволення від викладання та навчання. Таким чином, вони зможуть розвиватися як на професійному, так і на особистісному рівні, здійснюючи інші освітні, культурні та дозвілля, а також беручи участь в UdL, щоб підтримувати цей живий, постійно вдосконалюється навчальний заклад.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг, щоб допомогти студентам у їх навчальному житті та позанавчальній діяльності. У цьому посібнику ви знайдете короткий опис доступних їм послуг.

126893__DSC3505a.jpg

В академічному середовищі основна частина наших послуг є програмою практичних занять, Службою зайнятості ( Borsa de Treball ) та нашою службою психологічної допомоги . У UdL є бібліотеки на кожному з містечок, які пропонують послуги з надання кредитів, позики міжбібліотечних документів, послуги з перепрограми, дистанційні ресурси за допомогою використання віртуальної бібліотеки та кабінетів.

UdL - захоплений промоутер нових технологічних інновацій; всі студенти мають особисту адресу електронної пошти та мають доступ до нашого віртуального кампусу. Вони можуть отримати доступ до цих засобів через наші комп’ютерні кімнати та за допомогою технології Wi-Fi, доступної в наших кампусах, з безкоштовним доступом для всіх членів університетської спільноти.

Наші культурні служби організовують культурні заходи, а студенти, які насолоджуються спортом, можуть стати членами клубів, які проводяться через службу спорту, яка забезпечує безкоштовний доступ до змагальних спортивно-оздоровчих заходів. Наш офіс з міжнародних зв'язків (ORI) та програма академічної мобільності можуть полегшити трансфер до інших університетів не лише Каталонії та Іспанії, але й у всій Європі та Америці.

Інші університетські ініціативи включають UdL для кожного ( UdL per a Tothom ), Сталу транспортну систему та Програму вдосконалення кампусів.

У посібнику студенти також знайдуть інформацію про університетські зали проживання на кампусі Каппонта, університетські бари та їдальні та послуги фотокопіювання, щоб полегшити своє перебування в UdL. Студентська рада ( Consell de l'Estudiant at ) керує службою розміщення університету ( Servei d'Allotjament Universitari ) , а також біржою репетиторами ( Borsa de Repassos ) та іспитом ( Servei d'Exàmens ) , обидва з яких зосереджені з питань експертизи та навчання.

Щоб користуватися цими послугами, студенти повинні використовувати свою студентську карту UdL, яку надасть університет. Картка є доказом їх статусу студентів УДЛ, і надає їм право на знижки в магазинах, серед багатьох інших переваг.

UdL XXI століття - це підприємницький університет, який просуває всебічну освітню модель. Він задовольняє вимоги різних освітніх контекстів завдяки його участі у розробці ініціатив, що забезпечують усім студентам базові навички, здатність мислити для себе та інструменти, необхідні для вирішення життя як громадян на постійно мінливій соціальній арені.

Університет працює за цими напрямками, використовуючи інноваційні методології та структуру курсу, яка відповідає параметрам Європейського простору вищої освіти (ЄПВО).

Розташування

Ллейда

Address
Calle Jaume II # 73
E-25001 Ллейда, Каталонія, Іспанія

Igualada

Address
Av. Pla de la Massa, 8
08700 Igualada

Igualada, Каталонія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія