Прочитайте офіційний опис

Університет Ла-Корунья був заснований відповідно до Закону Галицькі університетів 11/1989 від 20 липня 1989 року. Установчі збори пройшли університет Статути на 4 лютого, 1992and вони були опубліковані в офіційному бюлетені (DOG) 17 вересня 1992 року.

Університет Коруньї територіально розташований в студентському містечку Ла-Коруньї і Campus Ферролі.

Університет Ла-Корунья є державною установою, основним завданням яких є виробництво, управління і поширення культури і науково-технічного та професійних знань через розвиток наукових досліджень і викладання.

Університет Ла-Корунья задумує свою основну мету як якість державної служби, спрямованої на досягнення більш високого рівня добробуту для групи суспільства за допомогою досягнення соціальних, науково-технічних досягнень в рамках етичних цінностей. Частина його місії є формуванням відкритого, критичного, демократії і солідарності громадянства, здатним аналізувати реальність, діагностувати проблеми, розробляти і впроваджувати рішення, засновані на знаннях і орієнтований на загальне благо.

Університет Коруньї явно висловлює свою прихильність до вивчення і інтегрального розвитку Галичини, його соціальної, культурної та мовної самобутності, і це буде сприяти її повної інтеграції в Європейський простір вищої освіти та і прогноз в Латинській Америці. Університет Ла-Корунья Foundation, приватної благодійної та наукової основи, був створений для того, щоб забезпечити університет з постійною соціальною підтримкою.

Ла-Корунья

Місія

Роль університету Ла-Корунья, щоб допомогти культурному, соціальному та економічному прогресу суспільства шляхом заохочення, управління і поширення культурного, наукового, технічного та професійної творчості. Його місія полягає в тому, щоб забезпечити високу якість, Галицьку державну службу.

Центральне місце в цій місії є утворення відкритих, добре обізнаними, критичних, що займалися, демократичних і кооперативних громадян, з сильним почуттям солідарності і здатності аналізувати їх реальність, виявляти проблеми і пропонувати і впроваджувати рішення на основі знань і розуміння і загальне благо.

В рамках свого обов'язку служіння суспільству, університет зобов'язується:

 • Створення, розвиток, зв'язок і критичний аналіз науки, техніки і культури.
 • Підготовка студентів до професійного життя через викладання наукових і художніх знань і практики.
 • Передача, поширення та популяризація знань щодо поліпшення культури, якості життя та економічного розвитку.
 • Поширення знань і культури через університет пропаганди і навчання протягом усього життя.
студенти

Зір

Забігаючи вперед до 2020 року, UDC прагне:

 • Встановлення міцних зв'язків з усім співтовариством для того, щоб зрозуміти його потреби і реагувати на зміни, що відбуваються в нашому суспільстві.
 • Співпрацювати з усіма соціальними партнерами та державними і приватними організаціями, щоб вивчити, визначити і забезпечити рішення задач, що стоять перед нашим суспільством.
 • Відкривають канали активної солідарності, з сильною прихильністю до захисту навколишнього середовища і сталого розвитку на основі інновацій.

Університет буде продовжувати:

 • підготовка пропозиції та освіти з урахуванням нинішніх і майбутніх потреб нашого суспільства, і адаптувати що навчання до індивідуальних потреб розвитку кожного студента шляхом заохочення ефективних, інноваційних методів навчання, щоб гарантувати набуття вмінь і компетенцій, затребуваних нашими градусів.
 • Допомога студентам розвивати навички, які підвищують їх працевлаштування на місцевому, національному та міжнародному рівні.
 • Підтримувати створення і розвиток національних і міжнародних мереж фундаментальних і прикладних науково-дослідних груп для просування науково-технічного, економічного і соціального прогресу.
 • Визнання за дослідження, проведеного в Університеті та інноваційних стратегій передачі знань і ініціатив, здійснюваних технічних і наукових послуг Технопарку УДК.
 • Об'єднайте просування загальних знань у всіх областях зі спеціалізацією в області науки і техніки, де університет є найсильнішим.
 • Управління нашими ресурсами справедливо, ефективно, продуктивно і прозоро, і працювати, щоб забезпечити стабільне і достатнє фінансування з боку держави, з додатковим фінансуванням за рахунок наших партнерських відносин в приватному секторі.
 • Підвищення репутації УДК за кордоном, грунтуючись на наших навчальних і науково-дослідницької діяльності.
 • Просування системи стратегічного управління для досягнення наших спільних цілей у співпраці та консультації з усім університетським співтовариством.

Цінності і принципи

УДК, як суспільне, цивільне, автономне, включно і світська установа, і у відповідності зі своїми власними цілями, буде визначатися наступними цінностями і принципами:

 • Рівність можливостей, заснований на принципах заслуг, здібностей, рівність, загальний доступ до освіти третього рівня і заохочення культури недискримінації.
 • Особисті зусилля в якості одного з ключових аспектів розвитку особистості і розвитку, а також уміння знаходити баланс між особистими бажаннями і здатністю задовольняти їх, як допомога у вирішення проблем, врегулювання конфліктів і досягнення колективних цілей для загального блага ,
 • Участь в процесі прийняття рішень та просування каналів зв'язку між усіма членами університетської спільноти, як спосіб максимізації всіх наявних талантів і ресурсів.
 • Соціальна відповідальність і зобов'язання, як спосіб активно сприяє поліпшенню соціально-економічного становища нашого суспільства та створення більшого економічне добробуту в суспільстві в цілому.
 • Прагнення до Галичини і до трансформації і розвитку галицького суспільства: створювати, захищати, спілкуватися і передавати художні, містобудівні, архітектурні, документальну і мовна спадщина та культуру Галичина.
 • Повага до навколишнього середовища, як соціально відповідальний університет, максимізуючи і управління ресурсами в нашому розпорядженні якомога ефективніше, щоб звести до мінімуму вплив на навколишнє середовище.
 • Ефективне використання державних ресурсів для забезпечення їх використання для досягнення найкращого ефекту для задоволення потреб суспільства і в інтересах загального блага.
 • Якість як основної мети, з колективною волею і бажанням працювати, щоб досягти більш високих стандартів викладання, наукових досліджень, управління і послуг в інтересах підвищення соціального благополуччя.
 • Прозорість як механізм підзвітності, щоб врахувати всі рішення і дії, вжиті університетом.
Доступні навчальні програми:
 • англійська
 • іспанська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

Universidade da Coruña

El Máster Universitario en Profesorado de Educación Secundaria Obligatoria y Bachillerato, Formación Profesional y Enseñanza de Idiomas, es un título de la Facultad de Ci ... [+]

Introducción

El Máster Universitario en Profesorado de Educación Secundaria Obligatoria y Bachillerato, Formación Profesional y Enseñanza de Idiomas, es un título de la Facultad de Ciencias de la Educación que pertenece al área de Ciencias Sociales y Jurídicas.

El Máster requiere la realización de 60 créditos ECTS, teórico-prácticos. Estos créditos se distribuyen de la siguiente manera: Módulo Genérico (16 créditos), Módulo Específico (26 créditos), Practicum y Trabajo de Fin de Máster (18 créditos).

El Módulo Genérico es común para todo el alumnado matriculado y tiene carácter presencial obligatorio. El Módulo Específico y el Prácticum son distintos en función de las peculiaridades de cada itinerario o especialidad. El Practicum también tiene un carácter presencial y se desarrolla en los centros de Educación Secundaria que se establezcan por convenio con la Xunta de Galicia.... [-]

Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

В даний час біотехнології включає в себе безліч дуже складних методів і технологій, які замінюють класичні методології, що сприяють більш швидкі результати і дозволяють в ... [+]

Введення

В даний час біотехнології включає в себе безліч дуже складних методів і технологій, які замінюють класичні методології, що сприяють більш швидкі результати і дозволяють вирішувати нові завдання немислимих ще кілька десятиліть тому. Сьогодні висококваліфіковані фахівці повинні відповідати на нові виклики, які стоять перед цим біотехнологічним сектором стикається як в бізнесі, так і в дослідженнях. ... [-]

Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

кваліфікаційне назву для здійснення регульованої професії архітектора, який повинен бути відвідують після ступеня в архітектурних дослідженнях. ... [+]

Введення

кваліфікаційне назву для здійснення регульованої професії архітектора, який повинен бути відвідують після ступеня в архітектурних дослідженнях. Мета полягає в тому, щоб навчити фахівців, які:

Є можливість проектування, розробки будівельних проектів і, в більш загальному плані, дослідження, створення та управління складними процесами. Знати історію та теорію архітектури і мистецтво, техніку і гуманітарні науки, пов'язані з населяє. Знати методи урбанізму і планування. Розуміння взаємозв'язку між людьми і будівлями і їх оточенням. Вирішити проблеми структурного проектування, будівництва і різних технологій, що відносяться до будівель, з тим щоб забезпечити його умови комфорту і захисту клімату. Знають відповідають вимогам користувачів будівель з точки зору бюджетних чинників, правил і можливостей будівельної галузі. Навіщо вивчати ступінь ... [-]
Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Ступінь магістра в галузі літератури, культуру і різноманітності є офіційною кваліфікацією, 60 кредитів і тривалість одного навчального року. ... [+]

Введення

The Ступінь магістра в галузі літератури, культури і різноманітності Це офіційна кваліфікація, 60 кредитів і тривалість одного навчального року.

Він викладається на факультеті досліджень Університету Коруньї, в два строки: перший обов'язкові модулі університету; у другому модулі спеціалізації і магістерської дисертації.

Навіщо вивчати ступінь Вона забезпечує підготовку та оновлення з питань, пов'язаних з літературою, культурою і різноманітністю в іспаномовних сфері або Галицької і португальською мовами. Це забезпечує основу для запуску науково-дослідницької діяльності і забезпечує доступ до докторській програмі. Зарахування дозволяє повністю або неповний робочий день, а також перевірки суб'єктів раніше вивчених в умовах, передбачених університетами, відповідальними. змішане навчання (240 контактних годин). Він викладається в другій половині дня, по четвергах і п'ятницях, на факультеті філології УДК. висококваліфіковані викладачі Відомі викладачі гостей і спеціалізовані предмети Пов'язані семінари, пов'язані з видатними групами або науково-дослідних проектів індивідуалізований репетиторство Що ви дізнаєтеся ... [-]
Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Звання магістра в Військово-морської й океанічної інженерії забезпечує науково-технічні знання, необхідні для доступу до позиції більшої відповідальності в морській проми ... [+]

Введення

Назва Майстер в галузі морської і океанічний інженерії Вона забезпечує наукові та технічні знання, необхідні для доступу до позиції більшої відповідальності в морській промисловості, будучи продовженням формальної кваліфікації ступенів в корабельної архітектури, інженерних систем і рухові і військово-морських судів і океану інженерії.

Це звання офіційного майстер-професійної орієнтації з повноваженнями, встановленими в CIN / 354/2009 порядку і, отже, дозволяють їм практикувати регульовану професію інженера морський і океанічний.... [-]

Іспанія Феррол
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Нові магістра в галузі планування та управління туристичних напрямків і продуктів служить для підготовки студентів до досліджень в галузі туризму і для виконання професій ... [+]

Введення

Економічне і соціальне значення туризму в Галичині і в решті частини Іспанії дуже важливо, отже, формування людських ресурсів стає неминучою завданням для державних університетів Туризм є сектором, який повинен бути проаналізований з різних точок зору такі як соціологія, географія, економіка, медицина, інформатика і т.д. Цей сектор, поза всяким сумнівом, є найважливішим в нашому суспільстві було забуто протягом багатьох років вчені, плануються і управляються людьми без спеціальної підготовки.... [-]

Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
Заочне навчання
3 семестри
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Високі показники праці та нещасних випадків, які не є, політики профілактики, є рушійною силою в Європейський Союз і необхідність університетського навчання фахівців і те ... [+]

Введення

Високі показники праці та нещасних випадків, які не є, політики профілактики, є рушійною силою в Європейський Союз і необхідність університетського навчання фахівців і техніків професійних запобігання ризиків і загальних ризиків, діють як справжні чинники показують, що пропозиція магістри експертизи в цій області в даний час вимагають більш наполегливо протягом довгого часу.... [-]

Іспанія Феррол
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

SAISM єдиний диплом в системі Галицького університету, який пропонує досвід в галузі маркетингових досліджень і передового Захистимо право громадських організацій, включа ... [+]

Введення

З моменту свого створення в якості окремої дисципліни в області соціальних наук, соціологія була доданому спрямована направляти осіб, які приймають рішення в бізнесі, уряді і третього сектора організації природи.

Всі ці об'єкти вимагають аналітиків і експертів в області отримання та управління соціальною інформацією, що дозволяє їм зрозуміти поведінку людей в різних областях, від економічних до політичних, від соціального до культурної. ... [-]

Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Майстер Міжвузівський в промислової математики (M2i) організований три галицькі університетів, а також університети Карлос III і Політехнічний університет Мадрида. Вона с ... [+]

Введення

The Спільні Магістр промислової математики (M2i) організовано три галицькі університетів, а також університети Карлос III і Політехнічний університет Мадрида.

Вона складається зі спеціальностей математичного моделювання і чисельного моделювання. Назва виходить після проходження 90 кредитів, з яких 30 є для Master проекту, розробленого в співпраці з компанією.

Навіщо вивчати ступінь ... [-]
Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Майстер в галузі сталого будівництва (Mues) є офіційним курсом навчання на один рік, який спрямований на підготовку фахівців в галузі сталого розвитку. ... [+]

Введення

The Майстер в галузі сталого будівництва (Mues) Це офіційний навчальний курс одного року, який спрямований на підготовку фахівців в галузі сталого розвитку.

Розвивати тему в даний час має великий інтерес через вступ в силу різних національних і європейських правил, наприклад, 2020 рамки Horizon, Які визначають майбутнє нових будівель. З 2020 роки він стане обов'язковим для всіх нових будинків будівлі Споживання майже нульової енергії, Таким чином, майстер курс спрямований на підготовку кваліфікованих і спеціалізованих професіоналів, що охоплюють цю потребу. Навчання змісту, з значний практичний навантаженняВони спрямовані на забезпечення професійних навичок для студентів відповісти на поточний і майбутній попит на фахівців стійкості, Це чудові дослідження циклу також сприяє початку наукова кар'єра, Направляючи його в сторону докторантури в питаннях, що стосуються сталого будівництва, досить актуальною. навчальний план Вона включає в себе 3 спеціалізації:... [-]

Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Masters пропонує спеціальну підготовку в конкретній дидактиці, представляє великий інтерес для широкої групи: випускники / диплом як майстра багатьох /, як і практиків; д ... [+]

Введення

Masters пропонує спеціальну підготовку в конкретній дидактиці, представляє великий інтерес для широкої групи: випускники / диплом як майстра багатьох /, як і практиків; для нових / випускників / як в освіті дітей молодшого віку і початкової освіти, а також для інших профілів навчання).

Суб'єкт тому представляє великий інтерес для тих, хто бере участь в утворенні.

Навіщо вивчати ступінь ... [-]
Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Майстер забезпечує академічну підготовку, яка дозволяє спеціалізацію, після отримання ступеня доступу експериментальних або медичних наук. ... [+]

Введення

Майстер забезпечує академічну підготовку, яка дозволяє спеціалізацію, після отримання ступеня доступу експериментальних або медичних наук.

У науковій області, студент, який завершує цей майстер буде підготовлений для роботи в науково-дослідних лабораторіях, які потребують клітинні, молекулярні або генетичних навички. Студент буде також мати можливість продовжувати носій дослідник і доступ до Ph. Ступінь програми навчання.... [-]

Іспанія А Корунья
Вересень 2020
англійська,іспанська
Денне навчання
1 рік
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Цей майстер призначений для студентів з просунутим, специфічної і міждисциплінарної підготовки, спрямованої на академічний, науковий і професіоналізації аквакультурі. ... [+]

Введення

Цей майстер призначений для студентів з просунутим, специфічної і міждисциплінарної підготовки, спрямованої на академічний, науковий і професіоналізації аквакультурі. Це надасть студентам знання, навички та базові навички, які дозволяють розробляти і проводити дослідження в області аквакультури, проектування, управління і контролю внутрішніх і морських споруд, оцінка їх впливу на навколишнє середовище і задовольнити потреби R & D + я сектор, реалізація стратегії в майбутній розвиток галузі аквакультури.... [-]

Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Ступінь магістра в галузі архітектурного реабілітації є офіційними щорічними дослідженнями тривалості циклу з метою надати поглиблену підготовку в області перевірки та вт ... [+]

Введення

The Майстер в Architectural реабілітації є офіційними щорічними дослідженнями тривалості циклу з метою надати поглиблену підготовку в області перевірки та втручання в архітектурній спадщині.

Питання становить найбільший інтерес в поточній соціально-економічної бази, що призвело до різкого скорочення будівництва нового заводу. Дані свідчать про те, що це буде стійкий тренд, принаймні в середньостроковій перспективі, хоча частково компенсується збільшенням попиту в задачах технічного контролю та охорони, а також збільшення робіт, пов'язаних з реформою, відновлення і реставрації будівель, більш лінія з європейськими Траси архітектури останніх десятиліть.... [-]

Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Майстер в біоінформатики для медичних наук націлене на підготовку дослідників і фахівець в області біоінформатики і біоінженерії з особливим акцентом на біомедичної сторо ... [+]

Введення

The Майстер в області біоінформатики для медичних наук Він націлений на підготовку дослідників і фахівець в області біоінформатики і біоінженерії з особливим акцентом на біомедичної стороні.

Таким чином, він має подвійну орієнтацію:

академічна орієнтація, яка спрямована на підготовку дослідників з навичками і знаннями, необхідними для розуміння, застосовувати і розробляти нові обчислювальні системи і корисні стратегій досліджень в галузі біоінформатики та біомедичної інженерії. профорієнтація, яка спрямована на підготовку фахівців, які можуть бути включені компанії, що працюють в галузі біоінформатики та біомедичної галузі, і мають необхідні навички для розуміння і застосування біоінформатики рішень для управління величезною кількістю даних з біомедичного інтересу, в даний час в експериментальних, клінічних та епідеміологічних областях. Навіщо вивчати ступінь ... [-]
Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Спільні Майстра в області геоінформатики в університеті Віго і Ла-Корунья, народжені в якості назви вузькоспеціалізованих фахівців для формування орієнтованої на ринок ге ... [+]

Введення

The Майстри в області геоінформатики університетами Віго і Ла-Корунья, які народжуються титул вузькоспеціалізованих фахівців для формування орієнтованої на ринок геопросторової промисловості. Геопросторової галузь один сектор, який швидко ріс в останні роки з-за різних додатків, пов'язаних з глобальними системами позиціонування, географічних інформаційних систем, мобільного або супутникового дистанційного зондування.... [-]

Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Основна мета майстра полягає в підготовці випускників, що спеціалізуються в області енергоефективності, намагаючись задовольнити вимоги, які будуть відбуватися на ринку п ... [+]

Введення

Майстри є міжнародним і дає можливість отримання подвійного ступеня з Політехнічним інститутом Bragança - Португалія.

Дослідження можуть бути виконані в одному навчальному році та кредит розподілу за видами матеріалів, це виглядає наступним чином:

30 ECTS - 5 Обов'язковий предмет. 24 ECTS - 8 Додаткові предмети. 6 ECTS - інтернатура. 12 ECTS - Магістерська дисертація. Навіщо вивчати ступінь ... [-]
Іспанія Феррол
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Дослідження структури обов'язкових кредитів Практикум законодавства. Регулювання і управління Аналітичні стратегії і навколишнє середовище ... [+]

дослідження структури

обов'язкові кредити

Практикум Законодавство. Регулювання і управління Аналітичні стратегії і навколишнє середовище Магістерська дисертація

хімія

Структурний аналіз і планування Синтетичний Межі в неорганічної хімії Прикладна фізична хімія З'ясування механізмів реакцій Матеріали Фізична хімія Хімічна Видоутворення і Обчислення Біонеорганічної Хімія і біоматеріали Каталіз біогеохімічні цикли Біоорганічна та Супрамолекулярна хімії Органічні Реакційні і металоорганічна хімія Зелена хімія ... [-]
Іспанія А Корунья
Вересень 2020
англійська,іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Структура Дослідження Обов'язкові курси та культурної історії європейської думки культурної спадщини та музеєзнавства Бібліографічний Документальна спадщина і архіви ... [+]

структура Дослідження

обов'язкові предмети

Історія європейської культури і думки Культурна спадщина та музеєзнавство Бібліографічний Документальна спадщина і архіви Іспанська система музеїв, архівів і бібліотек Методологія гуманітарних досліджень і документації Семінари по поточним тенденціям в музеях, архівах і бібліотеках

Спеціалізуючись в музеях... [-]

Іспанія Феррол
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Майстер в статистичних методів організована трьох галицьких університетів і викладається особисто на факультетах комп'ютерних наук (Ла-Корунья), математики (Сантьяго-де-К ... [+]

Введення

The Магістр статистичних метод Вона організована в трьох галицьких університетах і викладається особисто на факультетах комп'ютерних наук (Ла-Корунья), математики (Сантьяго-де-Компостела) і економічних і бізнес-наук (Віго). Система відеоконференцзв'язку дозволяє відвідування всіх класів з одного факультету. Це триває півтора року.

Цей майстер, розпочатий в 2007 році, походить від програми офіційної післядипломної зі згадуванням якості в своїх дослідженнях, що ведуть до звання лікаря. Ваші цілі навчання еквівалентні з кращих пропозицій нашого європейського оточення.... [-]

Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Обов'язкові курси Фізична структура Вивчення хімічних лазерів і екологічних застосувань лазерів Laboratory основи лазерів ... [+]

структура Дослідження

обов'язкові предмети

фізика лазерів хімічні і екологічні застосування лазерів Лабораторні основи лазерів основи фотоніки Промислове застосування лазерів

факультативні

фотонні датчики біофотоніки стійкий світло лабораторія нанофотоніки Фотоніка та аерокосмічних технологій Лабораторія промислового Photonics Метрологічні застосування лазерів Стажування в компаніях або R & D ... [-]
Іспанія Феррол
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Дослідження структури Модуль 2. УДК Введення в комплексний матеріалів Vicoelasticity матеріалів Thermo-механічних властивостей матеріалів. Основні методи ... [+]

дослідження структури

Модуль 2. УДК

Введення в складні матеріали Vicoelasticity матеріалів Термо-механічні властивості матеріалів. Основні методи Termomechanics з властивостей матеріалів. сучасні методи Аналіз статистичних даних Додатки до захисту навколишнього середовища Теплові процедури і аналіз за допомогою лазера Термо-механічна втому ... [-]
Іспанія Феррол
Вересень 2020
англійська,іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Майстер в галузі викладання обов'язкової середньої освіти, професійна підготовка і навчання мови, є назвою факультету педагогічних наук, що належить до області соціальних ... [+]

Введення

The Майстер в галузі викладання обов'язкової середньої освіти, професійної підготовки і навчання мовиЦя назва факультету педагогічних наук, що належать до сфери соціальних і юридичних наук.

Майстер вимагає завершення 60 кредитів теоретичних і практичних кредитів. Ці кредити розподілені наступним чином: універсальний модуль (16 кредитів) Спеціальний модуль (26 кредитів) Робота Практикум і дисертацію магістра (18 кредитів).... [-]

Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Майстер в галузі викладання обов'язкової середньої освіти, професійна підготовка і навчання мови, є назвою факультету педагогічних наук, що належить до області соціальних ... [+]

Введення

The Майстер в галузі викладання обов'язкової середньої освіти, професійної підготовки і навчання мовиЦя назва факультету педагогічних наук, що належать до сфери соціальних і юридичних наук.

Майстер вимагає завершення 60 кредитів теоретичних і практичних кредитів. Ці кредити розподілені наступним чином: універсальний модуль (16 кредитів) Спеціальний модуль (26 кредитів) Робота Практикум і дисертацію магістра (18 кредитів).... [-]

Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Майстер в галузі викладання обов'язкової середньої освіти, професійна підготовка і навчання мови, є назвою факультету педагогічних наук, що належить до області соціальних ... [+]

Введення

The Майстер в галузі викладання обов'язкової середньої освіти, професійної підготовки і навчання мовиЦя назва факультету педагогічних наук, що належать до сфери соціальних і юридичних наук.

Майстер вимагає завершення 60 кредитів теоретичних і практичних кредитів. Ці кредити розподілені наступним чином: універсальний модуль (16 кредитів) Спеціальний модуль (26 кредитів) Робота Практикум і дисертацію магістра (18 кредитів).... [-]

Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Майстер в галузі викладання обов'язкової середньої освіти, професійна підготовка і навчання мови, є назвою факультету педагогічних наук, що належить до області соціальних ... [+]

Введення

The Майстер в галузі викладання обов'язкової середньої освіти, професійної підготовки і навчання мовиЦя назва факультету педагогічних наук, що належать до сфери соціальних і юридичних наук.

Майстер вимагає завершення 60 кредитів теоретичних і практичних кредитів. Ці кредити розподілені наступним чином: універсальний модуль (16 кредитів) Спеціальний модуль (26 кредитів) Робота Практикум і дисертацію магістра (18 кредитів).... [-]

Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Майстер в галузі викладання обов'язкової середньої освіти, професійна підготовка і навчання мови, є назвою факультету педагогічних наук, що належить до області соціальних ... [+]

Введення

The Майстер в галузі викладання обов'язкової середньої освіти, професійної підготовки і навчання мовиЦя назва факультету педагогічних наук, що належать до сфери соціальних і юридичних наук.

Майстер вимагає завершення 60 кредитів теоретичних і практичних кредитів. Ці кредити розподілені наступним чином: універсальний модуль (16 кредитів) Спеціальний модуль (26 кредитів) Робота Практикум і дисертацію магістра (18 кредитів).... [-]

Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Майстер в галузі викладання обов'язкової середньої освіти, професійна підготовка і навчання мови, є назвою факультету педагогічних наук, що належить до області соціальних ... [+]

Введення

The Майстер в галузі викладання обов'язкової середньої освіти, професійної підготовки і навчання мовиЦя назва факультету педагогічних наук, що належать до сфери соціальних і юридичних наук.

Майстер вимагає завершення 60 кредитів теоретичних і практичних кредитів. Ці кредити розподілені наступним чином: універсальний модуль (16 кредитів) Спеціальний модуль (26 кредитів) Робота Практикум і дисертацію магістра (18 кредитів).... [-]

Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Майстер в галузі викладання обов'язкової середньої освіти, професійна підготовка і навчання мови, є назвою факультету педагогічних наук, що належить до області соціальних ... [+]

Введення

The Майстер в галузі викладання обов'язкової середньої освіти, професійної підготовки і навчання мовиЦя назва факультету педагогічних наук, що належать до сфери соціальних і юридичних наук.

Майстер вимагає завершення 60 кредитів теоретичних і практичних кредитів. Ці кредити розподілені наступним чином: універсальний модуль (16 кредитів) Спеціальний модуль (26 кредитів) Робота Практикум і дисертацію магістра (18 кредитів).... [-]

Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Міжуніверситетську Майстер Розширений англійська досліджень і його додатки (iMAES), у веденні університетів Коруньї (УДК), Сантьяго-де-Компостела (ОСК) і Віго (UVigo), є ... [+]

Введення

The Міжвузівський Майстер Розширений англійських досліджень і її застосування (iMAES), У віданні університетів Коруньї (УДК), Сантьяго-де-Компостела (ОСК) і Віго (UVigo), є акредитованим програма, яка відповідає високим стандартам досконалості європейської системи вищої освіти.

Заняття проводяться в кожній з трьох організації університетів, так що студенти можуть вибрати місце і графік, який найкращим чином задовольнити їх потреби і інтереси.... [-]

Іспанія А Корунья
Вересень 2020
англійська,іспанська
Денне навчання
1 рік
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Університет Ла-Корунья представляє магістра в галузі банківської справи та фінансів дійсний на всій території Іспанії. Програма структурована в навчальному процесі 60 кре ... [+]

Введення

Університет Ла-Корунья представляє Майстер в галузі банківської справи та фінансів діє на всій території Іспанії. Програма структурована в навчальному процесі 60 кредитів, в яких всі предмети в семестрі.

Основна мета магістра в галузі банківської справи та фінансів, щоб забезпечити передові академічну освіту в фінансовому секторі, що дозволяє студентам стати полівалентні фахівців в майбутньому з високими технічними навичками та навичками управління. ... [-]

Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Це ступінь магістра досягне необхідної підготовки для виконання професійної діяльності або самозайнятості в області бухгалтерського обліку та аудиту рахунки. ... [+]

Введення

Це ступінь магістра досягне необхідної підготовки для виконання професійної діяльності або самозайнятості в області бухгалтерського обліку та аудиту рахунки.

Навіщо вивчати ступінь

Навчальний план включає в себе питання, зазначені в Постанові від 12 червня 2012 зробити інститут бухгалтерського обліку і аудит (МКАС), для цілей перевірки в якості першого етапу реєстрації вступних іспитів в Офіційному Реєстрі аудитори (РПАЦ) і повне здійснення регульованої професії аудитора.... [-]

Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

В даний час існує зростаюча потреба в кваліфікованих фахівець в області гідротехніки і навколишнього середовища, які володіють не тільки високою кваліфікацією в цій облас ... [+]

Введення

Великий досвід, накопичений в університетах Ла-Корунья і Магдебург в підготовці фахівців в галузі цивільного будівництва та гідротехніки в останні десятиліття, що призвело до розробки програмних вимог Міжнародна спільна Graduate Європейського простору вищої освіти встановлений Договором Болоньї.

Навіщо вивчати ступінь

В даний час існує зростаюча потреба в кваліфікованих фахівців в області Гідротехніка і навколишнього середовища, що мають не тільки високу кваліфікацію в цій області знань, але також і власні назви, які дозволяють їм розвивати свою кар'єру в міжнародній кордону ,... [-]

Іспанія А Корунья
Вересень 2020
англійська,іспанська
Денне навчання
3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Я вивчаю теорію структури модуля і методологія ландшафтного планування ландшафтного дизайну I ... [+]

структура дослідження

модуль I

Теорія і методологія ландшафтне планування Ландшафтний дизайн I Інформаційні технології Рослинність і Рослинний матеріал I семінар культурний ландшафт 1. Спеціалізація предмет Графічний дизайн ландшафту Спеціалізація предмет Науки про навколишнє середовище 2. Прикладний Landscape Історія саду і ландшафтного Ландшафтний дизайн II Рослинність і Рослинний матеріал II Міські Громадські місця Інтеграція інфраструктури в пейзажі Матеріали, будівництво та установки пейзаж управління Магістерська дисертація ... [-]
Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Цей майстер націлений на підготовку фахівців у відповідній галузі морської біології і поліпшити підготовку і заходи, присвячену ці завдання. Це навчання персоналу дослідн ... [+]

Введення

Цей майстер націлений на підготовку фахівців у відповідній галузі морської біології і поліпшити підготовку і заходи, присвячену ці завдання. Це навчання персоналу досліднику для включення в наукові дослідження в галузі морської біології і дослідницьких колективів державних, приватних та комерційних організацій.

Навіщо вивчати ступінь

Морські біологи відповідають за багато завдань в галузі рибальства та аквакультури. Наприклад, працюючи в галузі державного управління для оцінки та моніторингу запасів морських видів, бізнес-консультантів та НУО, аналізуючи дані від систем супутникового моніторингу або наукових дослідників. Науково-дослідницька робота має застосування не тільки в області розвитку знань, а й в якості послуги управління в області моніторингу та контроль якості морського середовища або розробці нових експлуатаційних ресурсів... [-]

Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Ступінь Офіційний магістра в галузі морської техніки, прагне забезпечити технічні знання повинні мати морський інженер, включаючи підготовку по методам управління, повтор ... [+]

Введення

Офіційна назва Master Marine Engineering, Прагне надати технічні знання повинні мати морський інженер, включаючи підготовку по методам управління, повторне проектування, монтаж, експлуатацію і технічне обслуговування суден і морських систем артефактів.

Дослідження є частиною профілю досвіду в області технічної діяльності, яка також дозволить студентам орієнтацію на докторантуру і досліджень. ... [-]

Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Ступінь магістра в галузі обчислювальної техніки (muei) є офіційним майстер університету професіоналізації характеру, яка завершує процес адаптації харчування факультету ... [+]

Введення

The Майстер в області обчислювальної техніки (muei) є офіційним майстер університету професіоналізації характер, який завершує процес адаптації харчування факультету інформатики УДК (FIC) в ЄПВО та забезпечення придбання всіх навичок, які Ви повинні мати більш високу ступінь в області обчислювальної техніки , дотримуючись рекомендацій, встановленим професійній основі.

Навіщо вивчати ступінь ... [-]
Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Interuniversitario і Interdepartamental магістра в галузі прикладної лінгвістики дозволяє отримати або посилити просунуту мовну підготовку і спеціалізацію в одній з темат ... [+]

Введення

The Спільні Магістр прикладної лінгвістики і міжвідомчих Це дозволяє отримати або посилити просунуту мовну підготовку і спеціалізацію в одній з тематичних блоків, які, по суті, застосовуються, в яких згруповані факультативні предмети:

Придбання та викладання мовиЛінгвістика стосовно освоєння мови викладання другої мови Іспанська мова жестів Зв'язок і мовні ресурсиМови і технології професійне спілкування Посередництво і планування Словниковий запас, граматика і варіаціїсвіт лексиконі Семантика, граматика і прагматична Порівняльний лінгвістичний і варіації Навіщо вивчати ступінь Це дає уявлення про прикладну лінгвістику і її відносини з найбільш важливими соціальними проблемами: освіта, цифрові програми, соціально-політичне, багатомовність, засоби масової інформації, мультимодальні зв'язку і т.д. Забезпечує теоретичний і методологічний і критично, щоб почати дослідження на основі міждисциплінарного підходу основи. Готує студентів, щоб знати, як діяти в багатопрофільних і різноманітних професійних кордонів. Він має висококваліфікований викладацький склад і відомі викладачі гостя. практика поставок в компаніях, державних установ і громадських організацій. Зарахування дозволяє повністю або неповний робочий день, і перевірки суб'єктів раніше вивчали в умовах, передбачених університетами, відповідальними. Що ви дізнаєтеся ... [-]
Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Мета цього ступеня є вищою науково-дослідницької стажуванням. Навчальна програма складається з 60 європейських кредитів і призначений для отримання ступеня в один навчаль ... [+]

Введення

Мета цього ступеня є вищою науково-дослідницької стажуванням. Навчальна програма складається з 60 європейських кредитів і призначений для отримання ступеня в один навчальний рік (з жовтня по липень), хоча також за умови, що можна вивчати неповний робочий день, синхронізуючи дослідження з роботи, і в цьому випадку тривалість буде два курси.

Ви можете вибрати страви «Здоров'я Психологія» або «психологічне втручання в освітніх контекстах», які, в свою чергу, мають наступність у відповідних докторських ступенів, які дають доступ, що дозволяє студентам розширити їх навчання отримання звання доктора / а.... [-]

Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Звання магістра в галузі промислового виробництва забезпечує наукові та технічні знання, необхідні для доступу до позиції більшої відповідальності в галузі, будучи продов ... [+]

Введення

Назва Майстер в галузі промислового виробництва Вона забезпечує наукові та технічні знання, необхідні для доступу до позиції більшої відповідальності в галузі, будучи продовженням формальної кваліфікації градусів в промисловому будівництві.

Це звання офіційного майстер-професійної орієнтації з повноваженнями, встановленими в CIN / 311/2009 порядку і, отже, дозволяють їм практикувати регульовану професію промислового інженера.... [-]

Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Структура Дослідження Загальний модуль обов'язкового для навчання Включення і практичної психології Мотивація Консультації та підвищення кваліфікації в освітніх контекста ... [+]

структура Дослідження

Обов'язковий Загальний модуль

включення і педагогічна психологія практика Консалтинг і професійний розвиток Мотивація в освітніх контекстах Вивчення стратегії та дослідження методології дослідження, орієнтовані інновації Потрібна оцінка оцінки і програми Політичне і соціально законодавство діти і підлітки психопатологія ... [-]
Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Master орієнтований на велику групу випускників / в основному в галузі соціології, політології, економіки, соціальної педагогіки та соціальної роботи, в той же час предст ... [+]

Введення

Пропозиція про створення Майстер в галузі соціальної політики та втручання Соціально-спільноти (MOPS) Вона виступає в якості альтернативи Майстер в міжнародній міграції: дослідження, міграційної політики та міжкультурного посередництва (MOMI), який є вимерлим після семи академічних років існування.

Формування нової назви, більш адресна соціальна політика стикається з соціальною ізоляцією і соціальне і общинне втручання пов'язане з необхідності виникають вимог професійної кваліфікації, а й оновлювати знання в навчально-наукової, області видачі дозволів виступ проти нових соціальних проблем сьогодні.... [-]

Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
2 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Ступінь магістра в галузі управління та інноваційної школи і Socioeducativas установ, є запропонована магістра від університету Ла-Корунья (UDC), що охоплює нові потреби ... [+]

Введення

The Ступінь магістра в галузі управління та інновацій освітніх установ і Socioeducativas, Є запропонований магістра від університету Ла-Корунья (UDC), що охоплює нові потреби в підготовці кадрів, отриманих з освітніх змін в процесі здійснення LOMCE, а також необхідність заохочення професійної культури критичним і підприємців в соціально-освітній сфері, від зобов'язань щодо поліпшення політики та інноваційним завданням управління відповідно до організаційними і соціальними вимогами множинного і складного суспільства.... [-]

Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Управління та управління персоналом, можна аналізувати з різних точок зору: юридична, технічна, психологічна, соціологічна та економічної, серед інших. Очевидно, міждисци ... [+]

Введення

Управління та управління персоналом, можна аналізувати з різних точок зору: юридична, технічна, психологічна, соціологічна та економічної, серед інших. Очевидно, міждисциплінарний характер цього освіти, включає в себе спільні дослідження, запропонованих майстер, з широким діапазоном ступенів доступу (градуси, градуси, дипломами та технічна) в областях, в основному з гілок соціальних наук і прав.... [-]

Іспанія Феррол
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Цей майстер включає в себе науково-дослідну спрямованість (п'ять спеціальностей) і професіоналізації орієнтації, і його тривалість одного року (60 ECTS). Його мета поляга ... [+]

Введення

The Майстер в області хімії та промислової хімії досліджень Він має міжвузівських і викладається в університетах Сантьяго-де-Компостела (USC, координатор), Ла-Корунья (UDC) і Віго (UVI), у співпраці з Коледжем хімії Галичині.

Цей майстер включає в себе науково-дослідну спрямованість (п'ять спеціальностей) і професіоналізації орієнтації, і його тривалість одного року (60 ECTS). ... [-]

Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Майстер в галузі цивільного будівництва, каналів і портів забезпечує (поряд зі ступенем в технології будівництва) твердої і суворої математичної фізичної культури в просу ... [+]

Введення

The Майстер в галузі цивільного будівництва, каналів і портів Це адаптація і поліпшення в останні роки попереднього ступеня цивільного будівництва, каналів і портів, адаптованої до Європейського простору вищої освіти. Майстер в галузі цивільного будівництва, канали і порти разом зі ступенем в технології будівництві замінити попередню ступінь цивільного будівництва, каналів і портів викладаються в Школі цивільного будівництва, каналів і портів з моменту свого заснування в 1991 по даний час.... [-]

Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Ступінь офіційного магістра в Морському інженерно-морському транспорті планує завершити рівень знань фахівців-водників і забезпечує ступінь спеціальної підготовки повинна ... [+]

Введення

Офіційна назва Майстер в морехідної техніки і морського транспорту Він планує завершити рівень знань фахівців-водників і забезпечує ступінь спеціальної підготовки повинна бути випускник технологічного, правового та економічного середовища для функціонування професійно в області морського бізнесу.

Курси включають в себе поглиблену підготовку по методам комплексного управління безпекою та захисту, маневрувати і навігацію, управління морського бізнесу та інспекції. Дослідження є частиною профілю досвіду в області технічної діяльності, яка також дозволить студентам орієнтацію на докторантуру і досліджень.... [-]

Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

Майстер в області комплексного управління проектами націлений на професіоналів, пов'язаних з будівництвом, нові технології і спортом, які хочуть придбати підготовку в обл ... [+]

Навіщо вивчати ступінь

Функції управління є новими перспективами як для виробничого сектора, таких як послуги. Правильна підготовка і підготовка менеджерів на основі технічного управління та реалізації проекту є ключовими факторами прогресу, що йдуть в напрямку підвищення конкурентоспроможності підприємств і якості продукції та послуг.

Менеджер проекту буде заохочувати і спрямовувати проект з глобальної точки зору, проведення процесів ініціації, планування, реалізації, моніторингу та закриття всього проекту. Вона повинна, отже, вести і проводити операції в напрямку досягнення масштабів проекту протягом проміжку часу, вартості та якості погодилися.... [-]

Іспанія А Корунья
Вересень 2020
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

UDC introduction

Location address
Rúa da Maestranza, 9
A Coruña, Галичина, 15001 ES
Social Media
Location address
Paseo de Ronda, 51
A Coruña, Галичина, 15011 ES
Location address
Avd. da Habana, 6-7
A Coruña, Галичина, 15011 ES
Location address
Leopoldo Alas Clarín, 2
A Coruña, Галичина, 15008 ES
Location address
Campus de Elviña
A Coruña, Галичина, 15071 ES
Location address
Campus da Zapateira
A Coruña, Галичина, 15071 ES
Location address
Avd. Ernesto Che Guevara, 121.
Pazos, Liáns

A Coruña, Галичина, 15179 ES
Location address
Campus de Oza
A Coruña, Галичина, 15006 ES
Location address
Campus de Esteiro
Ferrol, Галичина, 15403 ES
Location address
Avda. 19 de febrero, s/n.
Ferrol, Галичина, 15405 ES