Universidad de Huelva

Введення

Прочитайте офіційний опис

Universidad de Huelva - це інститут, який служить суспільству, яке в рамках конституційних цінностей і як суб'єкт публічного права, наділений правосуб'єктністю, виконує свої цілі та розвиває свої функції відповідно до чинного законодавства у режим автономії.

Закінчується

Universidad de Huelva відповідає державній службі вищої освіти шляхом вивчення, викладання та досліджень, сприяючи повному формуванню власних членів, цінностей справедливості, свободи та плюралізму, а також мислення вільні та критичні дослідження, які є ефективним інструментом трансформації та соціального прогресу. Universidad de Huelva служить службі інтелектуального та матеріального розвитку народів, захисту навколишнього середовища та миру.128606_rsz_helena-lopes-uze35tk5uoa-unsplash.jpg

функції

Universidad de Huelva повинен виконувати наступні функції:

  • Створення, розвиток, розповсюдження та критика науки, техніки та культури.
  • Підготовка до здійснення професійної діяльності, яка потребує застосування технічних чи наукових знань та методів та до літературної чи художньої творчості.
  • Науково-технічна підтримка культурного, соціального та економічного розвитку з особливою увагою до Уельви та Андалузької автономної громади. Розширення університетської культури.

Принципи

Діяльність Universidad de Huelva . як і її самостійність, вона базується на принципі академічної свободи, що виявляється у свободах професора, викладання, досліджень та досліджень (ст. 4 Тимчасові положення).128604_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

Розташування

Хуельва

Address
Dr. Cantero Cuadrado, 6. 21004 Huelva
Хуельва, Андалусія, Іспанія