Прочитайте офіційний опис

Universidad Rey Juan Carlos заснований у 1996 році, має понад 46 000 студентів та близько 2250 професорів. У ньому ви знайдете якісне навчання, завдяки широкій та чудовій академічній пропозиції . Навчання у короля Хуана Карлоса означає входження в ідеальне навчальне середовище, яке допоможе вам досягти своїх цілей, як особистих, так і професійних, у найбільш хвилююче майбутнє.

Universidad Rey Juan Carlos має висококваліфікований викладацький склад у різних галузях знань, що займається викладанням, дослідженнями, інноваціями та поширенням. Він має сучасні засоби та обладнання, завдяки чому студент отримує якісну та вузькоспеціалізовану підготовку, необхідну для доступу до ринку праці.

Працездатність, інновації та інтернаціоналізація - це три основи, які просуває Universidad Rey Juan Carlos , і доказом цього є те, що він вважався в цих трьох пунктах 5-зірковим університетом у 2019 році, згідно з системою ранжування QS Starts .

Universidad Rey Juan Carlos має обмін зайнятістю із 740 компаніями, що сприяє працевлаштуванню випускників. Крім того, було підписано понад 13 500 угод про співпрацю з компаніями та організаціями на здійснення зовнішніх практик, які сприяють професійному розвитку студента. Кількість студентів, які проходять стажування за кордоном, зросла майже на 20%.

Доступні навчальні програми:
  • іспанська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

Universidad Rey Juan Carlos

ВСТУП: Universidad Rey Juan Carlos заснований у 1996 році, має понад 46 000 студентів та близько 2250 професорів. У ньому ви знайдете якісне навчання, завдяки широкій та ... [+]

опис

Магістр управління проектами SAP логістики (MPLSAP) затверджений SAP і має престижну згадку про освіту партнерів SAP Gold за якість підготовки та працевлаштування студентів . 100% студентів VII попередніх видань сертифіковані як консультанти SAP, а понад 95% працюють у компаніях, що співпрацюють за програмою.

Це ступінь магістра з потрійним ступенем: титул присвоєний URJC, SAP S / 4 HANA SD сертифікація або SAP S / 4 HANA MM сертифікація та сертифікація SAP BO.... [-]

Іспанія Мадрид
інформація
іспанська
Заочне навчання
9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universidad Rey Juan Carlos

ВСТУП: Universidad Rey Juan Carlos заснований у 1996 році, має понад 46 000 студентів та близько 2250 професорів. У ньому ви знайдете якісне навчання, завдяки широкій та ... [+]

опис

Інтернет-майстер управління проектами SAP-логістики URJC - одна з найкращих освітніх пропозицій в Інтернеті для підготовки консультантів SAP на ринку.

Він схвалюється співпрацюючими компаніями, які вимагають профілю студентів, і нагороджений Золотою згадкою про SAP з 2015-2016 навчального року.

Це ступінь магістра з потрійною кваліфікацією: титул, присвоєний URJC, сертифікація як консультант SAP у процесах продажу та розповсюдження HANA SCM (C_TS460_1809) та сертифікація як консультант SAP у процесах закупівель HANA SCM (C_TS450_1809).... [-]

Іспанія Мадрид
Грудень 2019
іспанська
Заочне навчання
6 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

URJC, una universidad abierta al mundo (WorldMUN '19)