Universidad Nebrija

Введення

Прочитайте офіційний опис

З часу свого створення Університет Небрії підтримував диференціюючі значення своєї освітньої моделі, заснованої на якісному викладанні та на дослідженні як створенні знань, з всебічним навчанням навичкам, компетентностям та здібностям усіх своїх студентів. Це ключові принципи досягнення особистого таланту та найкращих можливостей для професійної інтеграції.

Наша філософія полягає в тому, щоб вчитися на практиці, що стає унікальним університетським досвідом. Це життєво важливий досвід у перетворенні студента на глобальне знання для того, щоб зірвати та вести зміни, в які він / вона занурений. Учень «Небрії» зосереджується на побудові знань для важливих життєвих завдань.

Також між Університетом та компаніями існує тверда прихильність до розвитку підготовки професійних навичок, що гарантує студенту якісне стажування, щоб досягти його амбіції до життєвого та інтелектуального зростання в університетській фазі.

Опікунська рада університету Небрія та вчені ради, що складаються з відповідних особистостей, пов'язують свої знання та престиж із навчальними та дослідницькими програмами. Студенти університету Небрія знають, як повністю сформулювати свої знання та вміння в національному та міжнародному суспільстві, в якому вони здійснюватимуть свої професійні навички.

Universidad Nebrija" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/13/135772_135755_FOTOBERZOSAANOCHECIENDO40x21.jpg" alt="Universidad Nebrija" data-json="{"author":"alt="Universidad Nebrija","author_url":"https://www.nebrija.com/en/","source":""}" />

Що відрізняє університет Небрія?

 • Працездатність та орієнтація на професію, стажування у компаніях та установах для 100% студентів.
 • Академічна майстерність з персоналізованим викладанням у малих групах, близькість між викладачами та студентами та зустріч відповідних людей з академічного та професійного світу.
 • Інтернаціоналізація з двомовністю міжнародних студентів у Мадриді та з програмами за кордоном - один із важливих досвіду перед закінченням навчання.
 • Педагогічна інновація з просторами знань та зайнятості для творчості, підприємливості та взаємодії в університеті з усіма галузями, такими як автомобіль, виконавське мистецтво, міжнародні відносини, спілкування тощо.

Ким був Антоніо де Небрія

Еліо Антоніо Небрія народився в Лебрії (Севілья) - звідси його псевдонім - у 1441 році. Він вивчав гуманітарні науки в університеті Саламанки і продовжував філологічні дослідження в Болоньї, де він взаємодіяв з італійським гуманізмом. Його викладання розпочалося в університеті Саламанки, якому він присвятив значну частину свого життя. Закликаний кардиналом Сіснеросом, він поїхав до університету Алькала, щоб взяти участь у виданні Біблії «Поліглот», від якого він відмовився через розбіжності з групою перекладачів. Останні роки свого життя провів викладаючи в університеті Алкали, де він помер у 1522 році.

Знаменитий гуманіст протягом усього життя боровся за те, щоб відновити культурну латину, якою розмовляли Цицерон і Квінтіліан, і це втрачалося на користь вульгарної мови. Для цього він ґрунтувався на природному методі, який почався з хорошого знання романської мови - мови народу - як найкращого засобу, щоб уникнути втрати цієї культивованої латини.

Серед його робіт виділяються такі: Introductiones latinae (1481), Lexicon latino-castellanum et castellano-latinum (1492), Gramática castellana (1492) та Reglas de orthographia en la lengua castellana (1517). З усіх них найважливішим для наслідків, які вона мала на латиноамериканській філології, є те, що в Кастильській граматиці - це перша кодифікація сучасної мови і пролог якої присвячений королеві Ісабелі Католицькій.

Внутрішня система забезпечення якості

Система внутрішнього забезпечення якості - це сукупність документально підтверджених процесів, необхідних для управління та контролю належного розвитку повсякденної діяльності університету Антоніо де Небрія. За допомогою IQAS аналізуються потреби, визначаються процеси та ведеться подальше спостереження, забезпечуючи постійне вдосконалення.

Це робить внутрішню систему забезпечення якості живим документом, який необхідно переглянути і адаптувати під час зміни організації чи її діяльності.

Це унікальна система, яка охоплює всі центри та школи, з яких вона складається, а також їх відповідні процеси. Він був підготовлений Технічним підрозділом з якості (TUQ), при Ректораті університету, при співпраці всіх кафедр, як академічних, так і адміністративних, з яких він структурований. Для цього TUQ взяв до уваги вказівки, пропаговані ANECA через Програму AUDIT, яка спрямована на керівництво університетами при розробці систем внутрішнього забезпечення якості.

Universidad Nebrija

Нагороди / Рейтинг

Прихильність Університету Небрії до досконалості у навчанні, навчання у провідних компаніях, інновацій у мультидисциплінарних програмах та міжнародної освіти ставить Університет Небрії на чільні позиції найбільш важливих рейтингів університету.

Університет Небрія - це безпечний вибір, і дані це підтверджують.

Рейтинг визнає, що Університет Небрії є високим показником університету, наслідком наших диференціюючих елементів:

 • Академічна досконалість
 • Працездатність
 • Міжнародна орієнтація

Рейтинги

 • U-рейтинг 2018 року фонду BBVA та Інституту економічних досліджень (IVIE).
 • Міжнародний рейтинг QS Stars - QS World University Rankings 2019.
 • Рейтинг прозорості університету 2018 року Фонду «Зобов'язання та прозорість».
 • Визнання Секретаріату вищої освіти, науки, технологій та інновацій Еквадору (SENESCYT).
 • Журнал глобального рейтингу CEO Magazine - Програма MBA бізнес-школи Небрія.
 • Глобальний ТОП 100 кращих магістрів у галузі підприємництва.
 • Визнання Міністерства освіти КНР.
 • Фонд Madri + d - DOCENTIA - NEBRIJA Модель.
 • Класифікація 250 магістерських програм Ель Мундо - Два ступеня від університету Небрія виділяються у класифікації.
 • Рейтинг CYD - від Фонду знань та розвитку (Fundación de Conocimiento y Desarrollo).

Universidad Nebrija

Розташування

Мадрид

Address
Calle de Santa Cruz de Marcenado,27
28015 Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Мадрид

Address
Sugerir un cambio en Calle de Joaquín María López, 62
Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Berzosa

Address
Calle del Hostal, 28248 Hoyo de Manzanares, Madrid, Spain
42351 Berzosa, Кастилія та Леон, Іспанія

Мадрид

Address
Calle Pirineos, 55
Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Мадрид

Address
Paseo de la Habana, 70 bis, 28036 Madrid, Spain
Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія