Universidad Complutense de Madrid

Введення

Прочитайте офіційний опис

презентація

Universidad Complutense de Madrid - це якісна державна установа, яка має важливу історичну спадщину та широку культурну розвагу та дозвілля, з якими можна насолоджуватися мистецтвом, літературою, музикою, театром, музеями, фестивалями та спортом.

Він розташований у двох привілейованих просторах столиці Мадрида та Позуело де Аларкон, оточений зеленими та лісовими районами.

Ми вважаємо своїм власним потрійним ідеалом: підготовку корисних для суспільства професіоналів, просування наукових досліджень та поширення знань та цінностей, притаманних університету. Поточний виклик Complutense, як і стільки, що його вдалося подолати в минулому.

Ми радимо вам це познайомити!

Місія та бачення

Universidad Complutense de Madrid « Universidad Complutense de Madrid (UCM) - це установа з багаторічною історією та широким соціальним визнанням, яка прагне стати одним із перших університетів у Європі та консолідувати себе як орієнтир латиноамериканського континенту.

Оскільки студенти є віссю своєї діяльності, UCM прагне всебічної та критичної підготовки на найвищому рівні. Якість викладання є справжньою «Комплексною печаткою», і програми випускників є пріоритетом. У магістрів та докторатів Комплутенського університету є людські та матеріальні ресурси, які гарантують їхню майстерність. Зближення та активізація відносин із суспільством та виробничим середовищем є одним із його пріоритетів на найближчі роки.

UCM має великий дослідницький потенціал, і багато його дослідницьких груп займають посади міжнародного лідерства. Complutense прагне розвивати полюси передового досвіду на основі великих мереж груп якості, просуваючи нові групи та інтегруючи молодих дослідників. І, звичайно, для зв’язку досліджень з навчанням на всіх рівнях та аспірантурах.

Організація UCM керується своєю прихильністю до обслуговування користувачів, спрощуючи адміністративні процедури. Його діяльність відповідає принципам демократії, прозорості, стійкості кампусу, реальної та віртуальної доступності, збереження навколишнього середовища та прихильності до соціального та економічного середовища.

UCM є якісним державним університетом на службі суспільству та пропонує своїм студентам ступінь бакалаврату та аспірантури, які широко приймаються на робочому місці.

Академічна та дослідницька майстерність UCM була схвалена кваліфікацією разом з Політехнічним університетом в Мадриді, Кампусу міжнародної досконалості у вищій категорії «Добрий прогрес».

Історичний огляд

Університет в Алкалі

Нинішній Universidad Complutense de Madrid - це заснований кардиналом Циснерос внаслідок листа Булади «Inter cetera», виданого Олександром VI 13 квітня 1499 р. Про надання кардиналу привілею заснування та створення школи для школярів який повинен бути розташований в Алькала-де-Енарес. Документів, які виходять з папської канцелярії, три, датовані на ту саму дату. Документ "Inter cetera" належить до категорії буквеного листа - тобто це не бик чи "урочиста літера" - і, конкретно, це "милосердна літера" чи лист милосердя; Це пергамент із напівготичним письмом, який зберігається в Національному історичному архіві.

Сіснерос наказав збудувати мера Колегіо Сан-Ільдефонсо за місяць до того, як була нагороджена Карта Булада, поклавши фундамент камінь у березні 1499 р. Ідея полягала в створенні Комплексного коледжу, в якому викладалися вчення теології, канонічного права та мистецтв Ліберали. Папський розкладений лист дає саме дозвіл на це, "Коледж студентів, де читаються вчення факультетів теології, канонічного права та мистецтв".

З самого початку коледж оселився в місці, де знаходився Комплут, римському місті І століття до н. Е. Роботи закінчили в 1508 році і в цьому році почали навчатися перші студенти. Зарахування відбулося в період з серпня по жовтень. 17 жовтня був обраний перший ректор університету - Педро дель Кампо, відкриття курсу 18-го 18-го уроком з моральної філософії Арістотеля. Первісна ідея Сіснероса відтворювала зміст досліджень середньовічних європейських університетів - тих, що слідували за загальними дослідженнями - в яких вивчалися теологія, медицина та правознавство, вчення ліберальних мистецтв було підготовчим. Кардинал мав на меті колегіальну структуру дозволити людям навчатися без ресурсів, яких вітали та отримували стипендії.

З 1502 року і без створення Коледжу кардинал Сіснерос розпочав збір книг для створення Бібліотеки та пропагував роботу Біблії Поліглота.

У 1510 р. Кардинал оприлюднив конституції мера Колегіо де Сан-Ільдефонсо; в них регламенти для вивчення мистецтв, і відносна до теологічних факультетів, канонічного права та медицини сформульована дуже детально. Також передбачається встановити інші дослідження, такі як граматика та грецька (конституції 38 - 58).

Зауважте, що про дослідження медицини не згадувалося у папському розписному листі, а також вони спочатку не призначалися Колегіо де Сан Ільдефонсо. Однак вони фігурують у Конституціях 1510 р., Зокрема у 49, що починається такими словами:

"Оскільки внаслідок багатьох захворювань, якими щодня страждають смертні, мистецтво Медицини вважається дуже доречним і необхідним в республіці, досвід, свідчить про це, ми встановлюємо, що в нашому коледжі є два кафедри медицини та вони мають двох лікарів з великою ерудицією та зрілим досвідом ».

Коли Конституції оприлюднюються і присягаються Монастирем, з'являється університетська спільнота, тобто Університет, як сутність, яка має свою правосуб'єктність, керовану, як і Коледж, ректором.

Після багаторазових підйомів і падінь, які зазнав університет, розташований в Алкалі, який перейшов від початкових моментів слави, до значного занепаду, у 1821 р. Загальним регулюванням суспільних інструкцій було розпорядження про створення Центрального університету в Мадриді, який видалив один рік потім той оселився в Алкалі. Центральний університет був заснований Наказом від 3 жовтня 1822 р., Який охоплював дослідження Літературного університету Алькала, Сан-Ісідоро та Музею природничих наук. Але повернення абсолютизму в 1824 р. Означало повернення університету до його першої штаб-квартири. Інститут був ослаблений очищеннями, позбавленням юрисдикції, забороною користуватися академічним позовом та відсутністю місця в Мадриді.

Universidad Complutense de Madrid вважає своїм власним потрійним ідеалом: підготовку корисних для суспільства професіоналів, просування наукових досліджень та поширення знань та цінностей, притаманних університету, серед близьких та далеких. Поточний виклик для нашого університету, який так багато інших встигли подолати в минулому.

133013_pexels-photo-1438072.jpeg

Управління якості

Канцелярія проректора з якості пропонує всій інформаційній програмі університетської спільноти «Комплутенс», яка встановлює систему гарантій та довіри в навчальній, науково-дослідній та управлінській діяльності, що проводиться університетом «Комплутенс» та в ньому Для цього він розробляє, бере участь та керує різними ініціативами щодо розвитку:

  • Програми оцінювання якості академічної пропозиції для ступенів та викладачів.
  • Сертифікаційні програми та акредитації навчальних закладів та науково - дослідних центрів.
  • Дані та дані про рейтинги та показники якості.
  • Конференції та конференції з питань якості у вищих навчальних закладах.

Управління з питань інклюзії людей з різноманітністю

Управління з питань інклюзії людей з різноманітністю (OIPD) Universidad Complutense de Madrid « Universidad Complutense de Madrid надає персоналізовану увагу всім членам університетського співтовариства (студентам, викладачам та науково-дослідним працівникам та особам адміністрації та служб) з функціональним різноманіттям / інвалідністю, потребами конкретні та особисті.

Це простір підтримки, супроводу, прослуховування, орієнтації, допомоги, навчання та порад.

Крім того, ми маємо підтримку координаторів на кожному з факультетів, які складають UCM та афілійовані центри для підтримки різноманітності та сприяння включенню.

Рівність в UCM

Університет був одним із закладів, який найбільше сприяв останнім десятиліттям прогресу в рівності та інтеграції жінок у суспільство, зазнавши масового вступу жінок до вищої освіти. Незважаючи на це, нерівності продовжують існувати і сьогодні: ми виявляємо вертикальну сегрегацію (хоча наразі більшість студентів-жінок є, хоча кількість жінок-викладачів значно нижча, особливо жінок-професорів), а також горизонтальну сегрегацію, виражену в нерівній присутності жінок у різних областях чи дисциплінах (як приклад в UCM, 84% жінок магістрів з соціальних робіт і лише 15% з інформатики).

Іноді ці нерівності дуже очевидні, але багато інших невидимі, тому що ми звикли сприймати їх як "нормальних", оскільки ми стикаємося з багаторічною культурою, яка будується з чоловічої моделі як центру і як норми. Крім несправедливості, ці нерівності означають, що всі ми не маємо однакових можливостей.

Підрозділ рівності проводить постійну роботу зі збору та аналізу даних, що дозволяє нам зрозуміти реальність нашого університету та розробити відповідні заходи для кожного контексту.

Розташування

Мадрид

Address
Avenida Complutense, s/n.
28040 Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: